See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Świadczenie usług żywieniowych dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. – Szpitale w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim
Popis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywieniowych dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku w podziale na dwa zadania: Zadanie 1 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Malborku, Zadanie 2 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Nowym Dworze Gdańskim.
Interní identifikátor: PCZ.ZP.10/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
Další klasifikace (cpv): 55321000 Příprava jídel, 55322000 Vaření jídel, 55521200 Dodávka jídel
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie 1 Malbork
Popis: Zadanie 1 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Malborku
Interní identifikátor: Zadanie 1
Část: LOT-0002
Název: Zadanie 2 Malbork
Popis: Zadanie 2 – Żywienie pacjentów w szpitalu w Nowym Dworze Gdańskim
Interní identifikátor: Zadanie 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PCZ.ZP.10/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55520000 Cateringvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 55321000 Forberedelse af måltider, 55322000 Tilberedning af måltider, 55521200 Levering af mad ud af huset
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Malbork
Intern ID: Zadanie 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Malbork
Intern ID: Zadanie 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PCZ.ZP.10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PCZ.ZP.10/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 55321000 Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων, 55322000 Υπηρεσίες παρασκευής γευμάτων, 55521200 Υπηρεσίες παράδοσης γευμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Zadanie 1 Malbork
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zadanie 2 Malbork
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie 2
Internal identifier: PCZ.ZP.10/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Additional classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services, 55322000 Meal-cooking services, 55521200 Meal delivery service
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 Malbork
Internal identifier: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 Malbork
Internal identifier: Zadanie 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PCZ.ZP.10/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 55520000 Toitlustusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 55321000 Toiduvalmistusteenused, 55322000 Toiduküpsetusteenused, 55521200 Toidu kohaletoomisteenus
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Zadanie 1 Malbork
Sisemine tunnus: Zadanie 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Zadanie 2 Malbork
Sisemine tunnus: Zadanie 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PCZ.ZP.10/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55520000 Ateriapalvelut
Lisäluokitus (cpv): 55321000 Aterioiden valmistuspalvelut, 55322000 Kokkipalvelut, 55521200 Ateriakuljetuspalvelut
Ilmoituksen nimi: Zadanie 1 Malbork
Sisäinen tunniste: Zadanie 1
Ilmoituksen nimi: Zadanie 2 Malbork
Sisäinen tunniste: Zadanie 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PCZ.ZP.10/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55520000 Services traiteur
Nomenclature complémentaire (cpv): 55321000 Services de préparation de repas, 55322000 Services d'élaboration (cuisson) de repas, 55521200 Services de livraison de repas
Titre: Zadanie 1 Malbork
Identifiant interne: Zadanie 1
Titre: Zadanie 2 Malbork
Identifiant interne: Zadanie 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PCZ.ZP.10/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Zadanie 1 Malbork
Aitheantóir inmheánach: Zadanie 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Zadanie 2 Malbork
Aitheantóir inmheánach: Zadanie 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PCZ.ZP.10/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 55520000 Élelmezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 55321000 Ételkészítési szolgáltatások, 55322000 Ételfőzési szolgáltatások, 55521200 Házhozszállítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Zadanie 1 Malbork
Belső azonosító: Zadanie 1
Rész: LOT-0002
Cím: Zadanie 2 Malbork
Belső azonosító: Zadanie 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PCZ.ZP.10/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 55520000 Servizi di catering
Classificazione aggiuntiva (cpv): 55321000 Servizi di preparazione pasti, 55322000 Servizi di cottura pasti, 55521200 Servizio di fornitura pasti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie 1 Malbork
Identificativo interno: Zadanie 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Zadanie 2 Malbork
Identificativo interno: Zadanie 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PCZ.ZP.10/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55520000 Pagaminto valgio tiekimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 55321000 Maisto ruošimo paslaugos, 55322000 Maisto gaminimo paslaugos, 55521200 Maisto pristatymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Zadanie 1 Malbork
Vidaus identifikatorius: Zadanie 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Zadanie 2 Malbork
Vidaus identifikatorius: Zadanie 2
Iekšējais identifikators: PCZ.ZP.10/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 55321000 Ēdienu sagatavošanas pakalpojumi, 55322000 Ēdienu pagatavošanas pakalpojumi, 55521200 Ēdienu piegādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Zadanie 1 Malbork
Iekšējais identifikators: Zadanie 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Zadanie 2 Malbork
Iekšējais identifikators: Zadanie 2
Interne identificatiecode: PCZ.ZP.10/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 55321000 Bereiden van maaltijden, 55322000 Koken van maaltijden, 55521200 Maaltijdbezorgingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zadanie 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Zadanie 2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PCZ.ZP.10/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 55520000 Servicii de catering
Clasificare suplimentară (cpv): 55321000 Servicii de preparare a mâncării, 55322000 Servicii de gătire a mâncării, 55521200 Servicii de livrare a mâncării
Titlu: Zadanie 1 Malbork
Identificator intern: Zadanie 1
Titlu: Zadanie 2 Malbork
Identificator intern: Zadanie 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PCZ.ZP.10/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55520000 Služby hromadného stravovania
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 55321000 Služby spojené s prípravou jedál, 55322000 Služby spojené s varením jedál, 55521200 Donáška stravy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Zadanie 1 Malbork
Interný identifikátor: Zadanie 1
Časť: LOT-0002
Názov: Zadanie 2 Malbork
Interný identifikátor: Zadanie 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PCZ.ZP.10/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55520000 Storitve priprave in dostave hrane
Dodatna klasifikacija (cpv): 55321000 Storitve priprave obrokov, 55322000 Storitve kuhanja obrokov, 55521200 Storitev dostave obrokov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Zadanie 1 Malbork
Notranji identifikator: Zadanie 1
Sklop: LOT-0002
Naslov: Zadanie 2 Malbork
Notranji identifikator: Zadanie 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PCZ.ZP.10/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 55321000 Matberedning, 55322000 Tillagning av måltider, 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Zadanie 2