2. Řízení
Řízení
Název: Infuzinės pompos, infuzinių pompų sistemos, enterinio maitinimo pompos ir transkutaninė kraujo dujų sistema (atviras konkursas, ID 8688351)
Popis: Infuzinės pompos, infuzinių pompų sistemos, enterinio maitinimo pompos ir transkutaninė kraujo dujų sistema
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33194110 Infúzní čerpadla
Další klasifikace (cpv): 33195000 Systémy pro kontrolu pacientů, 48000000 Balíky programů a informační systémy
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1 pirkimo dalis
Popis: Automatinė infuzinė švirkštinė pompa, numatomas įsigyti kiekis - 16 vnt.
Interní identifikátor: 1
Další klasifikace (cpv): 33195000 Systémy pro kontrolu pacientů
Část: LOT-0002
Název: 2 pirkimo dalis
Popis: Automatinė infuzinė tūrinė pompa, numatomas įsigyti kiekis -16 vnt.
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: 3 pirkimo dalis
Popis: Infuzinių pompų sistema, numatomas įsigyti kiekis - 14 vnt.
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: 4 pirkimo dalis
Popis: Enterinio maitinimo pompa, numatomas įsigyti kiekis - 16 vnt.
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: 5 pirkimo dalis
Popis: Transkutaninė kraujo dujų sistema, numatomas įsigyti kiekis - 1 vnt.
Interní identifikátor: 5
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33194110 Infusionspumper
Supplerende klassifikation (cpv): 33195000 Patientovervågningssystem, 48000000 Programpakker og informationssystemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 1 pirkimo dalis
Intern ID: 1
Supplerende klassifikation (cpv): 33195000 Patientovervågningssystem
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: 2 pirkimo dalis
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 3 pirkimo dalis
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: 4 pirkimo dalis
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: 5 pirkimo dalis
Intern ID: 5
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33194110 Αντλίες ενδοφλέβιας έγχυσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33195000 Σύστημα παρακολούθησης των ασθενών, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 1 pirkimo dalis
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33195000 Σύστημα παρακολούθησης των ασθενών
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: 2 pirkimo dalis
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 3 pirkimo dalis
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: 4 pirkimo dalis
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: 5 pirkimo dalis
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33194110 Infusion pumps
Additional classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 pirkimo dalis
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 pirkimo dalis
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 pirkimo dalis
Internal identifier: 5
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33194110 Bombas de infusión
Clasificación adicional (cpv): 33195000 Sistema de monitorización de los pacientes, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 1 pirkimo dalis
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 33195000 Sistema de monitorización de los pacientes
Lote: LOT-0002
Título: 2 pirkimo dalis
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: 3 pirkimo dalis
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: 4 pirkimo dalis
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: 5 pirkimo dalis
Identificador interno: 5
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33194110 Infusioonipumbad
Täiendav liigitus (cpv): 33195000 Patsiendi monitooring, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 1 pirkimo dalis
Sisemine tunnus: 1
Täiendav liigitus (cpv): 33195000 Patsiendi monitooring
Osa: LOT-0002
Pealkiri: 2 pirkimo dalis
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: 3 pirkimo dalis
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: 4 pirkimo dalis
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: 5 pirkimo dalis
Sisemine tunnus: 5
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33194110 Infuusiopumput
Lisäluokitus (cpv): 33195000 Potilasvalvontajärjestelmä, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Ilmoituksen nimi: 1 pirkimo dalis
Sisäinen tunniste: 1
Lisäluokitus (cpv): 33195000 Potilasvalvontajärjestelmä
Ilmoituksen nimi: 2 pirkimo dalis
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: 3 pirkimo dalis
Sisäinen tunniste: 3
Ilmoituksen nimi: 4 pirkimo dalis
Sisäinen tunniste: 4
Ilmoituksen nimi: 5 pirkimo dalis
Sisäinen tunniste: 5
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33194110 Pompes à perfusion
Nomenclature complémentaire (cpv): 33195000 Système de surveillance des patients, 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Titre: 1 pirkimo dalis
Identifiant interne: 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33195000 Système de surveillance des patients
Titre: 2 pirkimo dalis
Identifiant interne: 2
Titre: 3 pirkimo dalis
Identifiant interne: 3
Titre: 4 pirkimo dalis
Identifiant interne: 4
Titre: 5 pirkimo dalis
Identifiant interne: 5
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 1 pirkimo dalis
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: 2 pirkimo dalis
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: 3 pirkimo dalis
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: 4 pirkimo dalis
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: 5 pirkimo dalis
Aitheantóir inmheánach: 5
477896-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33194110 Infuzinės pompos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33195000 Ligonių stebėsenos sistema, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pavadinimas1 pirkimo dalis
Vidaus identifikatorius1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33195000 Ligonių stebėsenos sistema
Pirkimo dalisLOT-0002
Pavadinimas2 pirkimo dalis
Vidaus identifikatorius2
Pirkimo dalisLOT-0003
Pavadinimas3 pirkimo dalis
Vidaus identifikatorius3
Pirkimo dalisLOT-0004
Pavadinimas4 pirkimo dalis
Vidaus identifikatorius4
Pirkimo dalisLOT-0005
Pavadinimas5 pirkimo dalis
Vidaus identifikatorius5
See the notice on TED website
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33194110 Infūzijas sūkņi
Papildu klasifikācija (cpv): 33195000 Pacientu novērošanas sistēma, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 pirkimo dalis
Iekšējais identifikators: 1
Papildu klasifikācija (cpv): 33195000 Pacientu novērošanas sistēma
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pirkimo dalis
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 pirkimo dalis
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 pirkimo dalis
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 pirkimo dalis
Iekšējais identifikators: 5
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33194110 Pompi ta' l-infużjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33195000 Sistema tal-monitoraġġ tal-pazjent, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 1 pirkimo dalis
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33195000 Sistema tal-monitoraġġ tal-pazjent
Lott: LOT-0002
Titlu: 2 pirkimo dalis
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: 3 pirkimo dalis
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: 4 pirkimo dalis
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: 5 pirkimo dalis
Identifikatur intern: 5
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33194110 Infuuspompen
Aanvullende classificatie (cpv): 33195000 Patiëntenbewakingssysteem, 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33195000 Patiëntenbewakingssysteem
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33194110 Pompy infuzyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33195000 System monitorowania pacjentów, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1 pirkimo dalis
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33195000 System monitorowania pacjentów
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2 pirkimo dalis
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3 pirkimo dalis
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4 pirkimo dalis
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5 pirkimo dalis
Wewnętrzny identyfikator: 5
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33194110 Bombas para perfusão
Classificação adicional (cpv): 33195000 Sistema de monitorização dos doentes, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 33195000 Sistema de monitorização dos doentes
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33194110 Infúzne čerpadlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33195000 Systém monitorovania pacientov, 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 1 pirkimo dalis
Interný identifikátor: 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33195000 Systém monitorovania pacientov
Časť: LOT-0002
Názov: 2 pirkimo dalis
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: 3 pirkimo dalis
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: 4 pirkimo dalis
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: 5 pirkimo dalis
Interný identifikátor: 5
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33194110 Infuzijske črpalke
Dodatna klasifikacija (cpv): 33195000 Sistem za opazovanje pacientov, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 1 pirkimo dalis
Notranji identifikator: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33195000 Sistem za opazovanje pacientov
Sklop: LOT-0002
Naslov: 2 pirkimo dalis
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Naslov: 3 pirkimo dalis
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Naslov: 4 pirkimo dalis
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Naslov: 5 pirkimo dalis
Notranji identifikator: 5