2. Řízení
Řízení
Název: Zámek Kačina – rekonstrukce vybraných částí zámku včetně nové expozice – realizace
Popis: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních a restaurátorských prací, na adrese NZM Kačina, Svatý Mikuláš 51, 284 01 Kutná Hora Obsahem veřejné zakázky je provedení rekonstrukce části suterénu pobočky NZM Kačina. V rámci rekonstrukce bude provedena obnova degradovaných povrchů omítek a kompletní výmalba, provedení provětrávaných podlah, obnova povrchů podlah, zřízení vnější větrané dutiny u místností zámecké lázně, obnova výplní otvorů, obnova technického zařízení (ZTI, elektro, EPS, EZS), zajištění vytápění části místnosti, zajištění odvětrání nového hygienického zázemí, výměna osvětlení včetně osazení expozičního osvětlení a úprava (vyspádování) blízkého okolí budovy a okapového chodníku pro odvedení srážkové vody od objektu. Vzhledem k tomu, že dotčený objekt je národní kulturní památky, budou práce probíhat pod dohledem orgánů památkové péče a součástí jsou i restaurátorské práce v prostorech zámecké lázně.
Interní identifikátor: 1 - IROP K - 2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45233200 Různé povrchové práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45454100 Rekonstrukce budov
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních a restaurátorských prací, na adrese NZM Kačina, Svatý Mikuláš 51, 284 01 Kutná Hora. Obsahem veřejné zakázky je provedení rekonstrukce části suterénu pobočky NZM Kačina. V rámci rekonstrukce bude provedena obnova degradovaných povrchů omítek a kompletní výmalba, provedení provětrávaných podlah, obnova povrchů podlah, zřízení vnější větrané dutiny u místností zámecké lázně, obnova výplní otvorů, obnova technického zařízení (ZTI, elektro, EPS, EZS), zajištění vytápění části místnosti, zajištění odvětrání nového hygienického zázemí, výměna osvětlení včetně osazení expozičního osvětlení a úprava (vyspádování) blízkého okolí budovy a okapového chodníku pro odvedení srážkové vody od objektu. Vzhledem k tomu, že dotčený objekt je národní kulturní památky, budou práce probíhat pod dohledem orgánů památkové péče a součástí jsou i restaurátorské práce v prostorech zámecké lázně.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 1 - IROP K - 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1 - IROP K - 2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233200 Διάφορες εργασίες επικάλυψης του οδοστρώματος, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45454100 Εργασίες ανακαίνισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 1 - IROP K - 2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233200 Erilaiset päällystystyöt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45330000 Putkityöt, 45454100 Entisöintityöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 1 - IROP K - 2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
Aicmiú breise (cpv): 45233200 Various surface works, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45454100 Restoration work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 1 - IROP K - 2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233200 Različiti radovi na površinskom sloju, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45330000 Vodoinstalaterski i sanitarni radovi, 45454100 Radovi na obnovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 1 - IROP K - 2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45233200 Különféle útburkolatok, 45310000 Villamos szerelési munka, 45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka, 45454100 Helyreállítás
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 1 - IROP K - 2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233200 Įvairūs dangos darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45454100 Restauravimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
477943-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern1 - IROP K - 2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45233200 Diversi xogħlijiet fuq l-uċuħ, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45330000 Xogħlijiet tal-kanen u katusi sanitarji, 45454100 Xogħol ta’ restawr
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1 - IROP K - 2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 45454100 Restauratiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 1 - IROP K - 2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45454100 Odnawianie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 1 - IROP K - 2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45233200 Diverse lucrări de îmbrăcare, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45454100 Lucrări de restaurare
5. Lot
Lot: LOT-0001
477943-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátor1 - IROP K - 2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233200 Rôzne práce vrchnej stavby, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45454100 Reštaurovanie
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233200 Različna dela na zgornjem ustroju, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45454100 Restavratorska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001