2. Řízení
Řízení
Název: Sukcesywne dostarczanie sprzętu jednorazowego użytku
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie sprzętu jednorazowego użytku w podziale na 11 Pakietów. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 11 Pakietów: Pakiety z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje –PODZIELNE: 6,7,8,9 pozostałe pakiety są niepodzielne bez możliwości składania ofert na poszczególne pozycje. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia do Magazynu Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź) realizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy, w przypadku Pakietu 8, dostawa do Apteki Szpitalnej (ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź).
Interní identifikátor: 35/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet -1
Popis: Sprzęt jednorazowego użytku
Část: LOT-0002
Název: Pakiet -2
Část: LOT-0003
Název: Pakiet -3
Část: LOT-0004
Název: Pakiet -4
Část: LOT-0005
Název: Pakiet -5
Část: LOT-0006
Název: Pakiet -6
Část: LOT-0007
Název: Pakiet -7
Část: LOT-0008
Název: Pakiet -8
Část: LOT-0009
Název: Pakiet -9
Část: LOT-0010
Název: Pakiet -10
Část: LOT-0011
Název: Pakiet -11
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 35/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet -1
Beschreibung: Sprzęt jednorazowego użytku
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet -2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet -3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet -4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet -5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet -6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet -7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet -8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet -9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet -10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet -11
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet -1
Περιγραφή: Sprzęt jednorazowego użytku
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet -2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet -3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet -4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet -5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet -6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet -7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet -8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet -9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet -10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet -11
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 35/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet -1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet -2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet -3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet -4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet -5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet -6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet -7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet -8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet -9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet -10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet -11
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 35/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet -1
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet -2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet -3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet -4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet -5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet -6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet -7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet -8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet -9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet -10
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet -11
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 35/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet -1
Kirjeldus: Sprzęt jednorazowego użytku
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet -2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet -3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet -4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet -5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet -6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet -7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet -8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet -9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet -10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet -11
See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 35/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet -1
Kuvaus: Sprzęt jednorazowego użytku
Ilmoituksen nimi: Pakiet -2
Ilmoituksen nimi: Pakiet -3
Ilmoituksen nimi: Pakiet -4
Ilmoituksen nimi: Pakiet -5
Ilmoituksen nimi: Pakiet -6
Ilmoituksen nimi: Pakiet -7
Ilmoituksen nimi: Pakiet -8
Ilmoituksen nimi: Pakiet -9
Ilmoituksen nimi: Pakiet -10
Ilmoituksen nimi: Pakiet -11
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 35/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Titre: Pakiet -1
Titre: Pakiet -2
Titre: Pakiet -3
Titre: Pakiet -4
Titre: Pakiet -5
Titre: Pakiet -6
Titre: Pakiet -7
Titre: Pakiet -8
Titre: Pakiet -9
Titre: Pakiet -10
Titre: Pakiet -11
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 35/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141000 Materiali medici non chimici di consumo monouso e materiale di consumo ematologico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet -1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet -2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pakiet -3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pakiet -4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pakiet -5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet -6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Pakiet -7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet -8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet -9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet -10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Pakiet -11
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 35/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Pakiet -1
Aprašymas: Sprzęt jednorazowego użytku
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakiet -2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Pakiet -3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Pakiet -4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Pakiet -5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Pakiet -6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Pakiet -7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Pakiet -8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Pakiet -9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Pakiet -10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Pakiet -11
478114-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali – Sukcesywne dostarczanie sprzętu jednorazowego użytku
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern35/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
5. Lott
LottLOT-0001
TitluPakiet -1
DeskrizzjoniSprzęt jednorazowego użytku
LottLOT-0002
TitluPakiet -2
LottLOT-0003
TitluPakiet -3
LottLOT-0004
TitluPakiet -4
LottLOT-0005
TitluPakiet -5
LottLOT-0006
TitluPakiet -6
LottLOT-0007
TitluPakiet -7
LottLOT-0008
TitluPakiet -8
LottLOT-0009
TitluPakiet -9
LottLOT-0010
TitluPakiet -10
LottLOT-0011
TitluPakiet -11
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Descrição: Sprzęt jednorazowego użytku
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 35/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Titlu: Pakiet -1
Descriere: Sprzęt jednorazowego użytku
Titlu: Pakiet -2
Titlu: Pakiet -3
Titlu: Pakiet -4
Titlu: Pakiet -5
Titlu: Pakiet -6
Titlu: Pakiet -7
Titlu: Pakiet -8
Titlu: Pakiet -9
Titlu: Pakiet -10
Titlu: Pakiet -11
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 35/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Pakiet -1
Opis: Sprzęt jednorazowego użytku
Sklop: LOT-0002
Naslov: Pakiet -2
Sklop: LOT-0003
Naslov: Pakiet -3
Sklop: LOT-0004
Naslov: Pakiet -4
Sklop: LOT-0005
Naslov: Pakiet -5
Sklop: LOT-0006
Naslov: Pakiet -6
Sklop: LOT-0007
Naslov: Pakiet -7
Sklop: LOT-0008
Naslov: Pakiet -8
Sklop: LOT-0009
Naslov: Pakiet -9
Sklop: LOT-0010
Naslov: Pakiet -10
Sklop: LOT-0011
Naslov: Pakiet -11