2. Řízení
Řízení
Název: Dostawy inwestorskie armatury związane z budową gazociągu DN700 MOP 8,4 MPa do Elektrowni Kozienice oraz Zakup zaworów kulowych na potrzeby LMS
Popis: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej Armatury dla gazu ziemnego wraz z napędami w klasie ciśnieniowej Class600, Serwisu Bieżącego oraz Usług Nadzoru i Serwisu na potrzeby zadania: „Dostawy inwestorskie armatury związane z budową gazociągu DN700 MOP 8,4 MPa do Elektrowni Kozienice” oraz „Zakup zaworów kulowych na potrzeby LMS”.
Interní identifikátor: ZP/2026/07/0059/PZ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42130000 Kohouty, kohoutky, ventily a podobná zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/2026/07/0059/PZ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42130000 Στρόφιγγες, κρουνοί, δικλείδες και παρόμοια είδη
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/2026/07/0059/PZ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42130000 Grifos, llaves, válvulas y aparatos similares
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/2026/07/0059/PZ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42130000 Kraanid, ventiilid ja sarnased riistad
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/2026/07/0059/PZ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42130000 Hanat, venttiilit ja vastaavat varusteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/2026/07/0059/PZ
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42130000 Robinets, vannes et dispositifs similaires
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/2026/07/0059/PZ
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 42130000 Taps, cocks, valves and similar appliances
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/2026/07/0059/PZ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42130000 Slavine, pipci, ventili i slične naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/2026/07/0059/PZ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42130000 Csapok, szelepek, csőszerelvények és hasonló elemek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42130000 Rubinetti, valvole e articoli simili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/2026/07/0059/PZ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42130000 Čiaupai, ventiliai, vožtuvai ir panašūs įtaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP/2026/07/0059/PZ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42130000 Slēgi, krāni, vārsti un līdzīgs aprīkojums
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/2026/07/0059/PZ
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42130000 Vitien ta' l-ilma, regolaturi, valvoli u apparat simili
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ZP/2026/07/0059/PZ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42130000 Kranen, afsluiters, kleppen en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/07/0059/PZ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42130000 Krany, kurki, zawory i podobna armatura
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001