478168-2026 - Zadávání
Polsko – Stavební práce – Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją inwestycji pn. „Rozbudowa ulicy Wyszogrodzkiej w ciągu drogi krajowej nr 62 na odcinku od ulicy Armii Krajowej do granicy miasta Płocka. Etap I – odcinek od ul. Armii Krajowej do ul. Harcerskiej (wraz ze skrzyżowaniem)”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
NázevWykonanie robót budowlanych związanych z realizacją inwestycji pn. „Rozbudowa ulicy Wyszogrodzkiej w ciągu drogi krajowej nr 62 na odcinku od ulicy Armii Krajowej do granicy miasta Płocka. Etap I – odcinek od ul. Armii Krajowej do ul. Harcerskiej (wraz ze skrzyżowaniem)”
PopisRozbudowa ulicy Wyszogrodzkiej w ciągu drogi krajowej nr 62 na odcinku od ulicy Armii Krajowej do granicy miasta Płocka. Etap I – odcinek od ul. Armii Krajowej do ul. Harcerskiej (wraz ze skrzyżowaniem) (dalej:”Inwestycja”), realizowana będzie na terenie: • gm. Płock, powiat Płock, woj. mazowieckie • gm. Słupno, powiat płocki, województwo mazowieckie
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45220000 Konstrukční a stavební práce, 45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace, 45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení
5. Část
ČástLOT-0001
Další klasifikace (cpv): 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45220000 Konstrukční a stavební práce, 45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, 45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace
Možnosti
Popis možnostíZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
478168-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker, 45233000 Bygge-, funderings- og belægningsarbejder i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje, 45231000 Arbejder i forbindelse med udlægning af rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker, 45231000 Arbejder i forbindelse med udlægning af rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger, 45233000 Bygge-, funderings- og belægningsarbejder i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje
Valgmuligheder
478168-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45220000 Εργασίες μηχανικού και δομικές εργασίες, 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς, 45231000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45220000 Εργασίες μηχανικού και δομικές εργασίες, 45231000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας, 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς
Επιλογές
478168-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45220000 Engineering works and construction works, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45220000 Engineering works and construction works, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
Options
478168-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45220000 Insenertehnilised tööd ja ehitustööd, 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd, 45231000 Torujuhtmete, side- ja elektriliinide ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45220000 Insenertehnilised tööd ja ehitustööd, 45231000 Torujuhtmete, side- ja elektriliinide ehitustööd, 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
478168-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt, 45220000 Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt, 45233000 Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt, 45231000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja sähkölinjojen rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt, 45220000 Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt, 45231000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja sähkölinjojen rakennustyöt, 45233000 Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt
Optiot
478168-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
478168-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai, 45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai, 45231000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai, 45231000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai
Pasirinkimo galimybės
478168-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Werken
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45231000 Aanleg van pijpleidingen, communicatielijnen en elektriciteitsleidingen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45231000 Aanleg van pijpleidingen, communicatielijnen en elektriciteitsleidingen, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
Opties
478168-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii, 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor, 45231000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice
Clasificare suplimentară (cpv): 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii, 45231000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor
Opțiuni
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45100000 Príprava staveniska, 45220000 Inžinierske práce a stavebné práce, 45233000 Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest, 45231000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Płocki (PL923)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie
478168-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah, 45233000 Gradbena dela, dela na temeljenju in dela na zgornjem ustroju daljinskih cest in cest, 45231000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah, 45231000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, 45233000 Gradbena dela, dela na temeljenju in dela na zgornjem ustroju daljinskih cest in cest