478187-2026 - Zadávání
Polsko – Opravy a údržba – Usługi serwisowe, utrzymaniowe, inżynierskie oraz dostawa i wymiana stacji procesowych w zakresie systemu sterowania DCS Valmet DNA
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevUsługi serwisowe, utrzymaniowe, inżynierskie oraz dostawa i wymiana stacji procesowych w zakresie systemu sterowania DCS Valmet DNA
Popis3.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych, utrzymaniowych oraz inżynierskich w zakresie systemu sterowania DCS Valmet DNA, eksploatowanego na terenie Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie objętego gwarancją do 07.09.2026 r. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia umowne. 3.3. Miejsce realizacji zamówienia: Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie, ul. Jerzego Giedroycia 23, z zastrzeżeniem, że część usług może być realizowana zdalnie, w szczególności za pośrednictwem łącza VPN, zgodnie z zasadami określonymi w załączniku nr 1 do SWZ.
Interní identifikátorOZP-271-PN-16/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50000000 Opravy a údržba
Další klasifikace (cpv): 50430000 Opravy a údržba přesných přístrojů, 42961000 Velící a řídící systémy, 48000000 Balíky programů a informační systémy, 48822000 Počítačové servery, 48100000 Balík programů určený pro specifické odvětví, 51611100 Instalace a montáž technického vybavení počítačů, 51900000 Instalace a montáž naváděcích a kontrolních systémů
5. Část
ČástLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OZP-271-PN-16/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 50430000 Tarkkuuslaitteiden korjaus ja huolto, 42961000 Ohjaus- ja valvontajärjestelmä, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 48822000 Tietokonepalvelimet, 48100000 Toimialakohtaiset ohjelmatuotteet, 51611100 Laitteiston asennuspalvelut, 51900000 Ohjaus- ja valvontajärjestelmien asennuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
478187-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneOZP-271-PN-16/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50000000 Services de réparation et d'entretien
Nomenclature complémentaire (cpv): 50430000 Services de réparation et d'entretien de matériel de précision, 42961000 Système de commande et de contrôle, 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 48822000 Serveurs informatiques, 48100000 Logiciels pour l'industrie, 51611100 Services d'installation de matériel informatique, 51900000 Services d'installation de systèmes de guidage et de commande
5. Lot
LotLOT-0001
478187-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaOZP-271-PN-16/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50000000 Usluge popravaka i održavanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 50430000 Usluge popravaka i održavanja precizne opreme, 42961000 Upravljački i kontrolni sustav, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 48822000 Računalni poslužitelji, 48100000 Programski paket za industriju, 51611100 Usluge instaliranja informatičke strojne opreme (hardware), 51900000 Usluge instaliranja sustava vođenja i upravljanja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: OZP-271-PN-16/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50430000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature di precisione, 42961000 Sistemi di comando e controllo, 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione, 48822000 Server per elaboratori, 48100000 Pacchetti software specifici per l'industria, 51611100 Servizi di installazione di attrezzature informatiche, 51900000 Servizi di installazione di sistemi di guida e controllo
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: OZP-271-PN-16/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50430000 Precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos, 42961000 Vadovavimo ir valdymo sistema, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos, 48822000 Kompiuterių serveriai, 48100000 Pramonei skirti programinės įrangos paketai, 51611100 Techninės kompiuterių įrangos montavimo paslaugos, 51900000 Vadovavimo ir valdymo sistemų įrengimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
478187-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsOZP-271-PN-16/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50430000 Precīzo nolasījumu iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi, 42961000 Vadības un kontroles sistēma, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas, 48822000 Datoru serveri, 48100000 Specizalizēta programmatūras pakotne, 51611100 Iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi, 51900000 Vadības un kontroles sistēmu uzstādīšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
478187-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internOZP-271-PN-16/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50430000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat ta’ preċiżjoni, 42961000 Sistemi ta' l-ordnijiet u l-kontroll, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni, 48822000 Servers tal-kompjuter, 48100000 Pakkett ta-softwer speċifiku għall-industrija, 51611100 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ hardware, 51900000 Servizzi ta' stallazzjoni ta' sistemi ta' gwida u kontroll
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50000000 Serviços de reparação e manutenção
Classificação adicional (cpv): 50430000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento de precisão, 42961000 Sistema de controlo e comando, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação, 48822000 Servidores informáticos, 48100000 Pacote de software para sectores específicos, 51611100 Serviços de instalação de hardware, 51900000 Serviços de instalação de sistemas de guiamento e controlo
5. Lote
Lote: LOT-0001