See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: “Reactivi de laborator, consumabile de laborator si reactivi chimici -36 loturi” necesare pentru efectuarea activitatilor de cercetare in cadrul proiectului de cercetare: Proiect Program Sanatate -PS Contract de finanţare nr. 98856/ 20.12.2024, cod SMIS- 326920, cu titlul " Dezvoltarea cercetării translaționale pentru vaccinuri, seruri și alte medicamente biologice - Acronim CANTAVAC 2.0"
Popis: Lotul 1 Consumabile compatibile cu sistemul de electroforeza Mini-PROTEAN Bio-Rad Lotul 2. Consumabile compatibile sistemul de electroforeza Criterion Bio-Rad Lotul 3. Reactivi chimici pentru western blot Lotul 4. Kituri purificare proteine Lotul 5. Kituri detectie mycoplasma in culturi celulare Lotul 6. Enzime pentru biologie moleculara Lotul 7. Kituri extractie si purificare ADN Lotul 8. Kituri pentru determinare interactiuni interproteice Lotul 9. Coloane pentru ultrafiltrare Lotul 10. Reactivi chimici Lotul 11. Consumabile pentru microbiologie Lotul 12. Antibiotice pentu culturi celulare Lotul 13. Kituri izolare celule Lot 14. Kituri sinteza sonde FISH Lotul 15. Linii celulare in suspensie Lotul 16. Medii pentru culturi celulare Lotul 17. Kituri si reactivi pentru exprimarea de gene in culturi celulare Lotul 18. Consumabile si kituri compatibile cu sistemul Oxford Nanopore Lotul 19. Reactivi pentru PCR Lotul 20. Kituri pentru clonare Lotul 21. Kituri pentru editare genica Lotul 22. Reactivi pentru editare genica Lotul 23. Anticorpi fluorescenti Lotul 24. Vacutainere recoltare sange Lotul 25. Agenti de amplificare CRISPR-HDR Lotul 26. Reactivi chimici-Suplimente pentru culturi celulare Lotul 27. Anticorpi pentru western blot Lotul 28. Consumabile pentru culturi celulare Lotul 29. Consumabile de laborator Lotul 30. Reactivi pentru preventia si tratamentul infectilor cu mycoplasma Lotul 31. Reactivi de tranfectie pentru celule in suspensie Lotul 32. Plasmide recombinate Lotul 33. Rasini pentru cromatografie Lotul 34. Kituri pentru indepartare endotoxine Lotul 35. Kituiri pentru pregatire librarii NGS Lotul 36. Kituri compatibile cu fluorometru Qubit
Interní identifikátor: 4288047/2026/poz. 2 Plan 18572/20.08.2024
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Lotul 1: Consumabile compatibile cu sistemul de electroforeza Mini-PROTEAN Bio-Rad, aflat in dotarea Centrului de Genomica
Popis: Lotul contine 2 tipuri de geluri prefabricate de poliacrilamida: Gel 4-20% TGX 10 godeuri si Gel 4-20% TGX stain-free 10 godeuri, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 1
Hlavní klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Část: LOT-0002
Název: Lotul 2 : Consumabile compatibile cu sistemul de electroforeza Criterion Bio-Rad, aflat in dotarea Centrului de Genomica
Popis: Lotul contine : casete gel 14 godeuri, casete gel 18 godeuri, Gel 8-16% 18 godeuri, Gel 8-16% IPG, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: Lotul 3 : Reactivi chimici -pentru western blot
Popis: Lotul contine Detregent neionic Tween-20, Solutie blocare , substrat ECL, Susbtrat ECL Ultrasensibil pentru western blot, Solutie TBS, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 3
Hlavní klasifikace (cpv): 33696300 Chemická činidla
Část: LOT-0004
Název: Lotul 4: Kituri purificare proteine
Popis: Lotul contine kit purificare proteine, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: Lotul 5: Kituri detectie mycoplasma in culturi celulare
Popis: Lotul contine kit detectie mycoplasma in culturi celulare, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: Lotul 6: Enzime pentru biologie celulara
Popis: Lotul contine 7 tipuri de enzime de restrictie, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: Lotul 7: Reactivi de laborator: Kituri extractie si purificare ADN
Popis: Lotul contine kit extractie ADN si Kit purificare ADN, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: Lotul 8: Kituri pentru determinare interactiuni interproteice
Popis: Lotul contine Kit TNF-alpha/TNF-R1, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: Lotul 9: Coloane pentru ultrapuriificare
Popis: Lotul contine 2 tipuri de coloane : Coloane 10 kDa de 4 ml si Coloane de 10kDa de 0.5 ml, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: Lotul 10: Reactivi chimici
Popis: Lotul contine Copolymer non-ionic Poloxamer, detergent zwiteronic ASB-14, Analog sinsteti al lactozei IPTG si Doxiciclina, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: Lotul 11: Consumabile pentru microbiologie
Popis: Lotul contine Anse de insamantare, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Název: Lotul 12: Reactivi de laborator: Antibiotice pentru culturi celulare
Popis: Lotul contine Antibiotic H418 sulfate, Antibiotic Hygromicin, Antibiotic Zeocin, antibiotic Blasticidinm, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: Lotul 13: Reactivi de laborator: Kituri izolare celule
Popis: Lotul contine Kit pentru ziolare celule T CD4+, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: Lotul 14: Reactivi de laborator: Kituri sinteza sonde FISH
Popis: Lotul contine kit complet pentru sinteza si marcare de sonde pentru aplicatii FISH, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Název: Lotul 15: Linii celulare in suspensie
Popis: Lotul contine sublcona celulara ExpiCHO-S, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Název: Lotul 16: Medii pentru culturi celulare
Popis: Lotul contine mediu pentru celule in suspensie, mediu pentru productie stabila de proteine, FBS dializat, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: Lotul 17: Kituri si reactivi pentru exprimare de gene in culturi celulare
Popis: Lotul contine Kit expresie stabila CHO-K1, Kit de clonare Gateway, Lipofectamina, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Název: Lotul 18: Consumabile si kituri compatibile cu sistemul Oxford Nanopore aflat in dotarea Centrului de Genomica
Popis: Lotul contine : Celula de secventiere de tip NGS, Kit de secventiere ADN, Kit de reactivi pentru amorsarea celulelor de flux, Kit pentru spalarea celulelor de secventiere de tip nanopore, Kit auxiliar, Kit de reactivi suplimentari pentru secventierea prin metoda nanoporilor, Kit auxiliar – PCR Expansion, Reactiv PCR – LongAmp Hot Start Taq 2X Master Mix, Bilute magnetice pentru purificare ADN, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: Lotul 19: Reactivi pentru PCR
Popis: Lotul contine Albumina serica bovina , cantitate conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Název: Lotul 20: Reactivi de laborator: kituri pentru clonare
Popis: Lotul contine kit de clonare , cantitati conform caiet de sarcni
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Název: Lotul 21: Reactivi de laborator: kituri pentru editare genica
Popis: Lotul contine kit pentru detectie, kit de screening , cantitati conform caiet de sarcni
Interní identifikátor: 21
Část: LOT-0022
Název: Lotul 22: Reactivi de laborator
Popis: Lotul contine Nucleaza Cas9, Agent de transfectie , cantitati conform caiet de sarcni
Interní identifikátor: 22
Část: LOT-0023
Název: Lotul 23: Reactivi de laborator : Anticorpi fluorescenti
Popis: Lotul contine Anticorp CD4, CD3 , cantitati conform caiet de sarcni
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Název: Lotul 24: Consumabile de laborator : vacutainere recoltare sange
Popis: Lotul contine vacutainere K2 EDTA , cantitati conform caiet de sarcni
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Název: Lotul 25: Reactivi de laborator : Agenti de amplificare CRISPR-HDR
Popis: Lotul contine Compus HDR Enhancer, cantitati conform caiet de sarcni
Interní identifikátor: 25
Část: LOT-0026
Název: Lotul 26: Reactivi chimici : Suplimente pentru culturi celulare
Popis: Lotul contine Solutie aminoacizi non-esentiali NEAA, agent tampon chimic, agent antiglutinare, cantitati conform caiet de sarcni
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Název: Lotul 27: Reactivi de laborator: Anticorpi pentru western blot
Popis: Lotul contine Anticorp Vincluin, Kit antiicorpi p53, Anticorp TNF-alpha, cantitati conform caiet de sarcni
Interní identifikátor: 27
Část: LOT-0028
Název: Lotul 28: Consumabile pentru culturi celulare
Popis: Lotul contine placa culturi celulare, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 28
Část: LOT-0029
Název: Lotul 29: Consumabile de laborator: varfuri de pipeta
Popis: Lotul contine varfuri de pipeta de 100 ul , cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 29
Část: LOT-0030
Název: Lotul 30: Reactivi pentru preventia si tratamentul infectiilor cu mycoplasma
Popis: Lotul contine Reactiv de preventie a contaminarii culturilor celulare, reactiv de tratatre a culturilor celulare contaminate, Reactiv anti-mycoplasma de linia a doua, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 30
Část: LOT-0031
Název: Lotul 31: Reactivi de transfectie pentru celule in suspensie
Popis: Lotul contine Agent de transfectie pentru celule , cantitate conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 31
Část: LOT-0032
Název: Lotul 32: Reactivi de laborator: plasmide recombinate
Popis: Lotul contine plasmida recombinata cu secvente genice de sinteza , cantitate conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 32
Část: LOT-0033
Název: Lotul 33: Rasini pentru cromatografie
Popis: Lotul contine urmatoarele rasini: rasina hidrofobica cu schimb cationuc slab, rasina hidrofobica cu schimb anionic slab, rasina hidrofobica cu schimb anionic puternic, rasina hidroxiapatita ceramica, rasina hidroxiapatita ceramica XT, cantitati conform caiet de sarcini
Interní identifikátor: 33
Část: LOT-0034
Název: Lotul 34: Reactivi de laborator: Kituri indepartare endotoxine
Popis: Lotul contine Kituri indepartare endotoxine
Interní identifikátor: 34
Část: LOT-0035
Název: Lotul 35: Reactivi de laborator: Kituri pentru pregatirea librariilor NGS
Popis: Lotul contine modul enzimatic pentru end-repair si dA-tailing , T4 DNA ligase modificata, Polimeraza PCR, Apa ultrapura, cantitati conform caiet de sarcini.
Interní identifikátor: 35
Část: LOT-0036
Název: Lotul 36: Kituri compatibile cu fluorometru Qubit aflat in dotare
Popis: Lotul contine kit de detectie cantitativa prin fluorescenta a ADN dublu catenar, cantitati conform caiet de sarcini.
Interní identifikátor: 36
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Primær klassifikation (cpv): 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Primær klassifikation (cpv): 33696300 Kemiske reagenser
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Lotul 10: Reactivi chimici
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Lotul 19: Reactivi pentru PCR
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Lotul 22: Reactivi de laborator
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0026
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: 28
Delkontrakt: LOT-0029
Intern ID: 29
Delkontrakt: LOT-0030
Intern ID: 30
Delkontrakt: LOT-0031
Intern ID: 31
Delkontrakt: LOT-0032
Intern ID: 32
Delkontrakt: LOT-0033
Intern ID: 33
Delkontrakt: LOT-0034
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Intern ID: 36
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: 36
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Lotul 10: Reactivi chimici
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Lotul 19: Reactivi pentru PCR
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Lotul 22: Reactivi de laborator
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 36
478718-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
Clasificación principal (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
LoteLOT-0002
Identificador interno2
LoteLOT-0003
Identificador interno3
Clasificación principal (cpv): 33696300 Reactivos químicos
LoteLOT-0004
Identificador interno4
LoteLOT-0005
Identificador interno5
LoteLOT-0006
Identificador interno6
LoteLOT-0007
Identificador interno7
LoteLOT-0008
Identificador interno8
LoteLOT-0009
Identificador interno9
LoteLOT-0010
TítuloLotul 10: Reactivi chimici
Identificador interno10
LoteLOT-0011
Identificador interno11
LoteLOT-0012
Identificador interno12
LoteLOT-0013
Identificador interno13
LoteLOT-0014
Identificador interno14
LoteLOT-0015
Identificador interno15
LoteLOT-0016
Identificador interno16
LoteLOT-0017
Identificador interno17
LoteLOT-0018
Identificador interno18
LoteLOT-0019
TítuloLotul 19: Reactivi pentru PCR
Identificador interno19
LoteLOT-0020
Identificador interno20
LoteLOT-0021
Identificador interno21
LoteLOT-0022
TítuloLotul 22: Reactivi de laborator
Identificador interno22
LoteLOT-0023
Identificador interno23
LoteLOT-0024
Identificador interno24
LoteLOT-0025
Identificador interno25
LoteLOT-0026
Identificador interno26
LoteLOT-0027
Identificador interno27
LoteLOT-0028
Identificador interno28
LoteLOT-0029
Identificador interno29
LoteLOT-0030
Identificador interno30
LoteLOT-0031
Identificador interno31
LoteLOT-0032
Identificador interno32
LoteLOT-0033
Identificador interno33
LoteLOT-0034
Identificador interno34
LoteLOT-0035
Identificador interno35
LoteLOT-0036
Identificador interno36
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696300 Kemialliset reagenssit
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Lotul 10: Reactivi chimici
Sisäinen tunniste: 10
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: 11
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: 12
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: 13
Osa: LOT-0014
Sisäinen tunniste: 14
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: 15
Osa: LOT-0016
Sisäinen tunniste: 16
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: 17
Osa: LOT-0018
Sisäinen tunniste: 18
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: Lotul 19: Reactivi pentru PCR
Sisäinen tunniste: 19
Osa: LOT-0020
Sisäinen tunniste: 20
Osa: LOT-0021
Sisäinen tunniste: 21
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: Lotul 22: Reactivi de laborator
Sisäinen tunniste: 22
Osa: LOT-0023
Sisäinen tunniste: 23
Osa: LOT-0024
Sisäinen tunniste: 24
Osa: LOT-0025
Sisäinen tunniste: 25
Osa: LOT-0026
Sisäinen tunniste: 26
Osa: LOT-0027
Sisäinen tunniste: 27
Osa: LOT-0028
Sisäinen tunniste: 28
Osa: LOT-0029
Sisäinen tunniste: 29
Osa: LOT-0030
Sisäinen tunniste: 30
Osa: LOT-0031
Sisäinen tunniste: 31
Osa: LOT-0032
Sisäinen tunniste: 32
Osa: LOT-0033
Sisäinen tunniste: 33
Osa: LOT-0034
Sisäinen tunniste: 34
Osa: LOT-0035
Sisäinen tunniste: 35
Osa: LOT-0036
Sisäinen tunniste: 36
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Nomenclature principale (cpv): 33696300 Réactifs chimiques
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Identifiant interne: 6
Identifiant interne: 7
Identifiant interne: 8
Identifiant interne: 9
Titre: Lotul 10: Reactivi chimici
Identifiant interne: 10
Identifiant interne: 11
Identifiant interne: 12
Identifiant interne: 13
Identifiant interne: 14
Identifiant interne: 15
Identifiant interne: 16
Identifiant interne: 17
Identifiant interne: 18
Titre: Lotul 19: Reactivi pentru PCR
Identifiant interne: 19
Identifiant interne: 20
Identifiant interne: 21
Titre: Lotul 22: Reactivi de laborator
Identifiant interne: 22
Identifiant interne: 23
Identifiant interne: 24
Identifiant interne: 25
Identifiant interne: 26
Identifiant interne: 27
Identifiant interne: 28
Identifiant interne: 29
Identifiant interne: 30
Identifiant interne: 31
Identifiant interne: 32
Identifiant interne: 33
Identifiant interne: 34
Identifiant interne: 35
Identifiant interne: 36
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Fő osztályozás (cpv): 33696300 Kémiai reagensek
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: Lotul 10: Reactivi chimici
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: Lotul 19: Reactivi pentru PCR
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: Lotul 22: Reactivi de laborator
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Belső azonosító: 36
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 33141000 Materiali medici non chimici di consumo monouso e materiale di consumo ematologico
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Classificazione principale (cpv): 33696300 Reattivi chimici
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Lotul 10: Reactivi chimici
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Lotul 19: Reactivi pentru PCR
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Lotul 22: Reactivi de laborator
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: 31
Lotto: LOT-0032
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Identificativo interno: 36
478718-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696300 Cheminiai reagentai
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius4
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatorius5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatorius6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatorius7
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatorius8
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatorius9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasLotul 10: Reactivi chimici
Vidaus identifikatorius10
Pirkimo dalisLOT-0011
Vidaus identifikatorius11
Pirkimo dalisLOT-0012
Vidaus identifikatorius12
Pirkimo dalisLOT-0013
Vidaus identifikatorius13
Pirkimo dalisLOT-0014
Vidaus identifikatorius14
Pirkimo dalisLOT-0015
Vidaus identifikatorius15
Pirkimo dalisLOT-0016
Vidaus identifikatorius16
Pirkimo dalisLOT-0017
Vidaus identifikatorius17
Pirkimo dalisLOT-0018
Vidaus identifikatorius18
Pirkimo dalisLOT-0019
Vidaus identifikatorius19
Pirkimo dalisLOT-0020
Vidaus identifikatorius20
Pirkimo dalisLOT-0021
Vidaus identifikatorius21
Pirkimo dalisLOT-0022
Vidaus identifikatorius22
Pirkimo dalisLOT-0023
Vidaus identifikatorius23
Pirkimo dalisLOT-0024
Vidaus identifikatorius24
Pirkimo dalisLOT-0025
Vidaus identifikatorius25
Pirkimo dalisLOT-0026
Vidaus identifikatorius26
Pirkimo dalisLOT-0027
Vidaus identifikatorius27
Pirkimo dalisLOT-0028
Vidaus identifikatorius28
Pirkimo dalisLOT-0029
Vidaus identifikatorius29
Pirkimo dalisLOT-0030
Vidaus identifikatorius30
Pirkimo dalisLOT-0031
Vidaus identifikatorius31
Pirkimo dalisLOT-0032
Vidaus identifikatorius32
Pirkimo dalisLOT-0033
Vidaus identifikatorius33
Pirkimo dalisLOT-0034
Vidaus identifikatorius34
Pirkimo dalisLOT-0035
Vidaus identifikatorius35
Pirkimo dalisLOT-0036
Vidaus identifikatorius36
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Lotul 10: Reactivi chimici
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: 36
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Classificação principal (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Classificação principal (cpv): 33696300 Reagentes químicos
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: Lotul 10: Reactivi chimici
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: Lotul 19: Reactivi pentru PCR
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Título: Lotul 22: Reactivi de laborator
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Identificador interno: 36
478718-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
LotLOT-0001
Identificator intern1
Clasificarea principală (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
LotLOT-0002
Identificator intern2
LotLOT-0003
Identificator intern3
Clasificarea principală (cpv): 33696300 Reactivi chimici
LotLOT-0004
Identificator intern4
LotLOT-0005
Identificator intern5
LotLOT-0006
Identificator intern6
LotLOT-0007
Identificator intern7
LotLOT-0008
Identificator intern8
LotLOT-0009
Identificator intern9
LotLOT-0010
TitluLotul 10: Reactivi chimici
Identificator intern10
LotLOT-0011
Identificator intern11
LotLOT-0012
Identificator intern12
LotLOT-0013
Identificator intern13
LotLOT-0014
Identificator intern14
LotLOT-0015
Identificator intern15
LotLOT-0016
Identificator intern16
LotLOT-0017
Identificator intern17
LotLOT-0018
Identificator intern18
LotLOT-0019
TitluLotul 19: Reactivi pentru PCR
Identificator intern19
LotLOT-0020
Identificator intern20
LotLOT-0021
Identificator intern21
LotLOT-0022
TitluLotul 22: Reactivi de laborator
Identificator intern22
LotLOT-0023
Identificator intern23
LotLOT-0024
Identificator intern24
LotLOT-0025
Identificator intern25
LotLOT-0026
Identificator intern26
LotLOT-0027
Identificator intern27
LotLOT-0028
Identificator intern28
LotLOT-0029
Identificator intern29
LotLOT-0030
Identificator intern30
LotLOT-0031
Identificator intern31
LotLOT-0032
Identificator intern32
LotLOT-0033
Identificator intern33
LotLOT-0034
Identificator intern34
LotLOT-0035
Identificator intern35
LotLOT-0036
Identificator intern36
478718-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696300 Kemični reagenti
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
Notranji identifikator9
SklopLOT-0010
NaslovLotul 10: Reactivi chimici
Notranji identifikator10
SklopLOT-0011
Notranji identifikator11
SklopLOT-0012
Notranji identifikator12
SklopLOT-0013
Notranji identifikator13
SklopLOT-0014
Notranji identifikator14
SklopLOT-0015
Notranji identifikator15
SklopLOT-0016
Notranji identifikator16
SklopLOT-0017
Notranji identifikator17
SklopLOT-0018
Notranji identifikator18
SklopLOT-0019
NaslovLotul 19: Reactivi pentru PCR
Notranji identifikator19
SklopLOT-0020
Notranji identifikator20
SklopLOT-0021
Notranji identifikator21
SklopLOT-0022
NaslovLotul 22: Reactivi de laborator
Notranji identifikator22
SklopLOT-0023
Notranji identifikator23
SklopLOT-0024
Notranji identifikator24
SklopLOT-0025
Notranji identifikator25
SklopLOT-0026
Notranji identifikator26
SklopLOT-0027
Notranji identifikator27
SklopLOT-0028
Notranji identifikator28
SklopLOT-0029
Notranji identifikator29
SklopLOT-0030
Notranji identifikator30
SklopLOT-0031
Notranji identifikator31
SklopLOT-0032
Notranji identifikator32
SklopLOT-0033
Notranji identifikator33
SklopLOT-0034
Notranji identifikator34
SklopLOT-0035
Notranji identifikator35
SklopLOT-0036
Notranji identifikator36