Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování
Místo plnění
Obec: Warszawa
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Země: Polsko
Obecné informace
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
Udførelsessted
By: Warszawa
Landsdel (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
Generelle oplysninger
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Erfüllungsort
Stadt: Warszawa
Allgemeine Informationen
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Warszawa
Χώρα: Πολωνία
Γενικές πληροφορίες
478863-2026 - Hange
Poola – Tehnilise projekteerimise teenused – Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w drogach dojazdowych do ul. Białołęckiej w dzielnicy Białołęka w Warszawie z podziałem na zadania
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriOpracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w drogach dojazdowych do ul. Białołęckiej w dzielnicy Białołęka w Warszawie z podziałem na zadania
KirjeldusOpracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w drogach dojazdowych do ul. Białołęckiej w dzielnicy Białołęka w Warszawie z podziałem na zadania
Sisemine tunnus01363/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
A teljesítés helye
Város: Warszawa
Ország: Lengyelország
Általános információk
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
Luogo di esecuzione
Località: Warszawa
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Paese: Polonia
Informazioni generali
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Warszawa
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Šalis: Lenkija
Bendra informacija
478863-2026 - Konkurss
Polija – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w drogach dojazdowych do ul. Białołęckiej w dzielnicy Białołęka w Warszawie z podziałem na zadania
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators01363/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Post tal-prestazzjoni
Belt: Warszawa
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Pajjiż: Il-Polonja
Informazzjoni ġenerali
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
Plaats van uitvoering
Stad: Warszawa
Algemene informatie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Miejsce realizacji
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska
Informacje ogólne
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
Leveransplats
Ort: Warszawa
Allmänna upplysningar