Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33184200 Vaskulární protézy
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Radomski (PL921)
Země: Polsko
Obnovení
Maximální počet obnovení: 0
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33184200 Vaskulære proteser
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Radomski (PL921)
Land: Polen
Fornyelse
Højeste antal fornyelser: 0
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Radomski (PL921)
Geschätzte Dauer
Andere Laufzeit: Unbekannt
478874-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Αγγειακές προθέσεις – P.34.2026.IP Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Radiologii Zabiegowej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςP.34.2026.IP Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Radiologii Zabiegowej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
ΠεριγραφήZakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Radiologii Zabiegowej Radomskiego Szpitala SpecjalistycznegoCzęść nr 1 - Powlekany stent samorozprężalny do leczenia zwężeń naczyń żylnych kończyn górnych przy użyciu AV przetoki lub przeszczepu dostępowego Część nr 2 - Stent rozprężany na balonie Część nr 3 - Krótkie koszulki naczyniowe Część nr 4 - Stent samorozprężalny do tętnic udowych i podkolanowych do pierwotnego stosowania zmian de novo lub zmian restenotycznych Część nr 5 - Balon do angioplastyki
Εσωτερικό αναγνωριστικόSZP.260.P.34.2026.IP
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίαςZamawiający skraca termin składania ofert w niniejszym postępowaniu z uwagi na pilną potrzebę zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych oraz konieczność niezwłocznego doposażenia Pracowni Radiologii Zabiegowej w specjalistyczny sprzęt medyczny. Sprzęt objęty zamówieniem jest niezbędny do realizacji procedur diagnostycznych i zabiegowych wykonywanych u pacjentów wymagających pilnej interwencji medycznej. Zachowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby spowodować opóźnienie w realizacji zamówienia i tym samym negatywnie wpłynąć na dostępność oraz ciągłość świadczeń zdrowotnych udzielanych przez Zamawiającego. W związku z powyższym Zamawiający uznał za zasadne skrócenie terminu składania ofert, co umożliwi sprawne przeprowadzenie postępowania i szybsze zawarcie umowy z wykonawcą.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33184200 Αγγειακές προθέσεις
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςCzęść nr 1 - Powlekany stent samorozprężalny do leczenia zwężeń naczyń żylnych kończyn górnych przy użyciu AV przetoki lub przeszczepu dostępowego
ΠεριγραφήCzęść nr 1 - Powlekany stent samorozprężalny do leczenia zwężeń naczyń żylnych kończyn górnych przy użyciu AV przetoki lub przeszczepu dostępowego
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςCzęść nr 2 - Stent rozprężany na balonie
ΠεριγραφήCzęść nr 2 - Stent rozprężany na balonie
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςCzęść nr 3 - Krótkie koszulki naczyniowe
ΠεριγραφήCzęść nr 3 - Krótkie koszulki naczyniowe
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςCzęść nr 4 - Stent samorozprężalny do tętnic udowych i podkolanowych do pierwotnego stosowania zmian de novo lub zmian restenotycznych
ΠεριγραφήCzęść nr 4 - Stent samorozprężalny do tętnic udowych i podkolanowych do pierwotnego stosowania zmian de novo lub zmian restenotycznych
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςCzęść nr 5 - Balon do angioplastyki
ΠεριγραφήCzęść nr 5 - Balon do angioplastyki
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33184200 Prótesis vasculares
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Radomski (PL921)
País: Polonia
Duración estimada
Duración: otra información: Desconocido
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33184200 Verisuoniproteesit
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Radomski (PL921)
Maa: Puola
Uusiminen
Sopimuksen optiokausien enimmäismäärä: 0
478874-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachSZP.260.P.34.2026.IP
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33184200 Vascular prostheses
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33184200 Vaskularne proteze
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Radomski (PL921)
Zemlja: Poljska
Očekivano trajanje
Trajanje – ostalo: Nepoznat
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33184200 Protesi vascolari
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Radomski (PL921)
Paese: Polonia
Durata stimata
Durata: altro: Sconosciuto
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33184200 Kraujagyslių protezai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Radomski (PL921)
Šalis: Lenkija
Numatomas galiojimas
Kitas galiojimas: Nežinomas
478874-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsSZP.260.P.34.2026.IP
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33184200 Vaskulārās protēzes
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
DaļaLOT-0005
478874-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internSZP.260.P.34.2026.IP
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33184200 Prostesi vaskulari
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33184200 Protezy naczyniowe
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Radomski (PL921)
Kraj: Polska
Szacowany okres obowiązywania
Inny okres: Nieznany
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33184200 Próteses vasculares
Local de execução
País: Polónia
Duração estimada
Outra duração: Desconhecido
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33184200 Proteze vasculare
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Radomski (PL921)
Țara: Polonia
Reînnoire
Numărul maxim de reînnoiri: 0
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33184200 Vaskularne proteze
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Podaljšanje
Največje število podaljšanj: 0