478953-2026 - Zadávání
Slovensko – Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevInfraštruktúra pre C202 a C023
PopisPredmetom zákazky je obstaranie technickej infraštruktúry za účelom realizácie projektov verejného obstarávateľa „Endogénna deoxyribonukleázová aktivita a biológia extracelulárnej DNA“ a projektu „Stratégia zvyšovania účinnosti regenerácie srdca po infarkte myokardu pomocou duálneho prístupu kombinujúceho terapiu kmeňovými bunkami a farmakologickú intervenciu“. Zabezpečenie infraštruktúry je nevyhnutnou potrebou pre úspešnú implementáciu uvedených projektov.
Interní identifikátor4524/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
Další klasifikace (cpv): 38515000 Fluorescentní a polarizační mikroskopy, 48461000 Balík programů pro analýzu a vědu
5. Část
ČástLOT-0003
NázevAutomatický separátor a inkubátor buniek
PopisPredmetom zákazky je obstaranie technickej infraštruktúry za účelom realizácie projektov verejného obstarávateľa „Stratégia zvyšovania účinnosti regenerácie srdca po infarkte myokardu pomocou duálneho prístupu kombinujúceho terapiu kmeňovými bunkami a farmakologickú intervenciu“. Zabezpečenie infraštruktúry je nevyhnutnou potrebou pre úspešnú implementáciu uvedeného projektu.
Interní identifikátor4524/2026/2
ČástLOT-0004
NázevLive-cell Imaging platform
PopisPredmetom zákazky je obstaranie technickej infraštruktúry za účelom realizácie projektu verejného obstarávateľa „Endogénna deoxyribonukleázová aktivita a biológia extracelulárnej DNA“. Zabezpečenie infraštruktúry je nevyhnutnou potrebou pre úspešnú implementáciu uvedeného projektu.
Interní identifikátor4524/2026/1
478953-2026 - Konkurrencevilkår
Slovakiet – Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelInfraštruktúra pre C202 a C023
Intern ID4524/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
Supplerende klassifikation (cpv): 38515000 Fluorescens- og polarisationsmikroskoper, 48461000 Programpakke til analyse- eller forskningsformål
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0003
Intern ID4524/2026/2
DelkontraktLOT-0004
TitelLive-cell Imaging platform
Intern ID4524/2026/1
478953-2026 - Διαγωνισμός
Σλοβακία – Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςInfraštruktúra pre C202 a C023
Εσωτερικό αναγνωριστικό4524/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38515000 Μικροσκόπια φθορισμού και πολωτικά μικροσκόπια, 48461000 Πακέτα αναλυτικού λογισμικού ή λογισμικού προβλέψεων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό4524/2026/2
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςLive-cell Imaging platform
Εσωτερικό αναγνωριστικό4524/2026/1
478953-2026 - Competition
Slovakia – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
TitleInfraštruktúra pre C202 a C023
Internal identifier4524/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38515000 Fluorescent and polarising microscopes, 48461000 Analytical or scientific software package
5. Lot
LotLOT-0003
Internal identifier4524/2026/2
LotLOT-0004
TitleLive-cell Imaging platform
Internal identifier4524/2026/1
478953-2026 - Licitación
Eslovaquia – Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloInfraštruktúra pre C202 a C023
Identificador interno4524/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Clasificación adicional (cpv): 38515000 Microscopios de fluorescencia y polarizantes, 48461000 Paquetes de software analítico o científico
5. Lote
LoteLOT-0003
Identificador interno4524/2026/2
LoteLOT-0004
TítuloLive-cell Imaging platform
Identificador interno4524/2026/1
478953-2026 - Hange
Slovakkia – Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriInfraštruktúra pre C202 a C023
Sisemine tunnus4524/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Täiendav liigitus (cpv): 38515000 Luminofoor- ja polaroidmikroskoobid, 48461000 Analüüsi- või teadustöötarkvara pakett
5. Osa
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus4524/2026/2
OsaLOT-0004
PealkiriLive-cell Imaging platform
Sisemine tunnus4524/2026/1
478953-2026 - Kilpailu
Slovakia – Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiInfraštruktúra pre C202 a C023
Sisäinen tunniste4524/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Lisäluokitus (cpv): 38515000 Fluoresenssi- ja polarisaatiomikroskoopit, 48461000 Analyyttiset tai tieteelliset ohjelmatuotteet
Sisäinen tunniste4524/2026/2
Ilmoituksen nimiLive-cell Imaging platform
Sisäinen tunniste4524/2026/1
478953-2026 - Mise en concurrence
Slovaquie – Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreInfraštruktúra pre C202 a C023
Identifiant interne4524/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Nomenclature complémentaire (cpv): 38515000 Microscopes polarisants et microscopes à fluorescence, 48461000 Logiciels analytiques ou scientifiques
Identifiant interne4524/2026/2
TitreLive-cell Imaging platform
Identifiant interne4524/2026/1
478953-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealInfraštruktúra pre C202 a C023
Aitheantóir inmheánach4524/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach4524/2026/2
LuchtógLOT-0004
TeidealLive-cell Imaging platform
Aitheantóir inmheánach4524/2026/1
478953-2026 - Nadmetanje
Slovačka – Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovInfraštruktúra pre C202 a C023
Interna identifikacijska oznaka4524/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
Dodatna klasifikacija (cpv): 38515000 Fluorescentni i polarizirajući mikroskopi, 48461000 Analitički ili znanstveni programski paket
5. Grupa
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka4524/2026/2
GrupaLOT-0004
NaslovLive-cell Imaging platform
Interna identifikacijska oznaka4524/2026/1
478953-2026 - Verseny
Szlovákia – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímInfraštruktúra pre C202 a C023
Belső azonosító4524/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
További osztályozás (cpv): 38515000 Fluoreszcens és polarizációs mikroszkópok, 48461000 Analitikai vagy tudományos szoftvercsomag
5. Rész
RészLOT-0003
Belső azonosító4524/2026/2
RészLOT-0004
CímLive-cell Imaging platform
Belső azonosító4524/2026/1
478953-2026 - Gara
Slovacchia – Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloInfraštruktúra pre C202 a C023
Identificativo interno4524/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38515000 Microscopi fluorescenti e polarizzanti, 48461000 Pacchetti software analitici o scientifici
5. Lotto
LottoLOT-0003
Identificativo interno4524/2026/2
LottoLOT-0004
TitoloLive-cell Imaging platform
Identificativo interno4524/2026/1
478953-2026 - Konkurss
Slovākija – Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsInfraštruktúra pre C202 a C023
Iekšējais identifikators4524/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
Papildu klasifikācija (cpv): 38515000 Fluorescences un polarizācijas mikroskopi, 48461000 Analītiskās vai zinātniskās programmatūras pakotne
5. Daļa
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators4524/2026/2
DaļaLOT-0004
NosaukumsLive-cell Imaging platform
Iekšējais identifikators4524/2026/1
478953-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovakkja – Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluInfraštruktúra pre C202 a C023
Identifikatur intern4524/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38515000 Mikroskopji fluworexxenti u polarizzanti, 48461000 Pakkett ta' softwer analaitiku jew xjentifiku
5. Lott
LottLOT-0003
Identifikatur intern4524/2026/2
LottLOT-0004
TitluLive-cell Imaging platform
Identifikatur intern4524/2026/1
478953-2026 - Mededinging
Slowakije – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode4524/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Aanvullende classificatie (cpv): 38515000 Fluorescerende en polarisatiemiscroscopen, 48461000 Analytische of wetenschappelijke software
5. Perceel
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode4524/2026/2
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4524/2026/1
478953-2026 - Procedura konkurencyjna
Słowacja – Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułInfraštruktúra pre C202 a C023
Wewnętrzny identyfikator4524/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38515000 Mikroskopy fluorescencyjne i polaryzacyjne, 48461000 Analityczne lub naukowe pakiety oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator4524/2026/2
Część zamówieniaLOT-0004
TytułLive-cell Imaging platform
Wewnętrzny identyfikator4524/2026/1
478953-2026 - Concurso
Eslováquia – Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
Classificação adicional (cpv): 38515000 Microscópios de fluorescência e de microscópios de polarização, 48461000 Pacote de software analítico ou científico
478953-2026 - Procedură concurențială
Slovacia – Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern4524/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Clasificare suplimentară (cpv): 38515000 Microscoape cu fluorescenţă şi microscoape polarizante, 48461000 Pachete software analitice sau ştiinţifice
Identificator intern4524/2026/2
Identificator intern4524/2026/1
478953-2026 - Javni razpis
Slovaška – Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) – Infraštruktúra pre C202 a C023
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator4524/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Dodatna klasifikacija (cpv): 38515000 Fluorescentni in polarizirajoči mikroskopi, 48461000 Analitični ali znanstveni programski paket
5. Sklop
SklopLOT-0003
Notranji identifikator4524/2026/2
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4524/2026/1