2. Řízení
Řízení
Název: Snoeien van bomen 2026-2029 - Gemeente Deurne
Popis: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: * Snoeien van bomen * Bijkomende werkzaamheden De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Deurne en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77211500 Péče o lesní porost
Další klasifikace (cpv): 77000000 Zemědělské, lesnické, zahradnické služby a služby v oblasti akvakultury a včelařství, 77200000 Služby v oblasti lesnictví
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77211500 Pleje af træer
Supplerende klassifikation (cpv): 77000000 Tjenesteydelser i forbindelse med landbrug, skovbrug, havebrug, akvakultur og biavl, 77200000 Tjenesteydelser inden for skovbrug
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77211500 Υπηρεσίες φροντίδας δένδρων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77000000 Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας, 77200000 Υπηρεσίες δασοκομίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services, 77200000 Forestry services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77211500 Servicios de mantenimiento de árboles
Clasificación adicional (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas, 77200000 Servicios forestales
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77211500 Puuhooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 77000000 Põllumajandus-, metsandus-, aiandus-, vesiviljelus- ja mesindusteenused, 77200000 Metsandusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77211500 Puiden hoitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 77000000 Maatalous-, metsätalous-, puutarha-, vesiviljely- ja mehiläistalousalan palvelut, 77200000 Metsänhoitopalvelut
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77211500 Services d'élagage
Nomenclature complémentaire (cpv): 77000000 Services agricoles, sylvicoles, horticoles, d'aquaculture et d'apiculture, 77200000 Services sylvicoles
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77211500 Usluge održavanja drveća
Dodatna klasifikacija (cpv): 77000000 Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva, 77200000 Šumarske usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77211500 Faápolási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 77000000 Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások, 77200000 Erdészeti szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77211500 Servizi di manutenzione alberi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77000000 Servizi connessi all'agricoltura, alla silvicoltura, all'orticoltura, all'acquacoltura e all'apicoltura, 77200000 Servizi forestali
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77211500 Medžių priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77000000 Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos, 77200000 Miškininkystės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77211500 Servizzi tal-manutenzjoni tas-siġar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 77000000 Servizzi agrikoli, forestali, ta' l-ortikoltura, ta' l-akkwakultura u ta' l-apikultura, 77200000 Servizzi tal-foresterija
5. Lott
Lott: LOT-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij, 77200000 Bosbouwdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211500 Usługi pielęgnacji drzew
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77000000 Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie, 77200000 Usługi leśnictwa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77211500 Serviços de manutenção de árvores
Classificação adicional (cpv): 77000000 Serviços de agricultura, silvicultura, horticultura, aquicultura e apicultura, 77200000 Serviços florestais
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77211500 Servicii de elagaj
Clasificare suplimentară (cpv): 77000000 Servicii pentru agricultură, silvicultură, horticultură, acvacultură şi apicultură, 77200000 Servicii pentru silvicultură
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77211500 Údržba stromov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77000000 Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva, 77200000 Lesnícke služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211500 Storitve vzdrževanja dreves
Dodatna klasifikacija (cpv): 77000000 Storitve na področju kmetijstva, gozdarstva, hortikulture, akvakulture in čebelarstva, 77200000 Gozdarske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211500 Trädvård
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000