479107-2026 - Zadávání
Polsko – Technické projektování – „Budowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 377 na odcinku Nowe – Twarda Góra” - opracowanie dokumentacji projektowej
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název„Budowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 377 na odcinku Nowe – Twarda Góra” - opracowanie dokumentacji projektowej
PopisZakres i zasady wykonywania usługi określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3a i 3b do SWZ) oraz szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 5).
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostíZamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.
479107-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71320000 Services de conception technique
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Bydgosko-Toruński (PL613)
Pajjiż: Il-Polonja
Informazzjoni ġenerali
479107-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania – „Budowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 377 na odcinku Nowe – Twarda Góra” - opracowanie dokumentacji projektowej
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
479107-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie
5. Časť
ČasťLOT-0001