See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dobava nadomestnih delov po sklopih
Popis: Opis naveden v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: JN-76152 (LPP-91/26)
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34330000 Náhradní díly pro vozidla pro přepravu zboží, pro dodávky a automobily
5. Část
Část: LOT-0001
Název: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Interní identifikátor: 508122
Část: LOT-0002
Název: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Popis: Navedeno v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 508123
Část: LOT-0003
Název: IVECO REZERVNI DELI
Interní identifikátor: 508124
Část: LOT-0004
Název: VOITH REZERVNI DELI ZA MENJALNIK
Interní identifikátor: 508125
Část: LOT-0005
Název: ZF REZERVNI DELI
Interní identifikátor: 508126
Část: LOT-0006
Název: WABCO REZERVNI DELI
Interní identifikátor: 508127
Část: LOT-0007
Název: TAHOGRAFI IN REZERVNI DELI ZA TAHOGRAFE
Interní identifikátor: 508128
Část: LOT-0008
Název: KNORR REZERVNI DELI
Interní identifikátor: 508129
Část: LOT-0009
Název: BOSCH REZERVNI DELI
Interní identifikátor: 508130
Část: LOT-0010
Název: ISRI SEDEŽI IN REZERVNI DELI ZA POPRAVILO
Interní identifikátor: 508131
Část: LOT-0011
Název: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Interní identifikátor: 508132
Část: LOT-0012
Název: ČISTILCI
Interní identifikátor: 508133
Část: LOT-0013
Název: AKUMULATORJI
Interní identifikátor: 508134
Část: LOT-0014
Název: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Interní identifikátor: 508135
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-76152 (LPP-91/26)
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34330000 Reservedele til lastbiler, varebiler og personbiler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Intern ID: 508122
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Intern ID: 508123
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: IVECO REZERVNI DELI
Intern ID: 508124
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: VOITH REZERVNI DELI ZA MENJALNIK
Intern ID: 508125
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: ZF REZERVNI DELI
Intern ID: 508126
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: WABCO REZERVNI DELI
Intern ID: 508127
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 508128
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: KNORR REZERVNI DELI
Intern ID: 508129
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: BOSCH REZERVNI DELI
Intern ID: 508130
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 508131
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Intern ID: 508132
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: ČISTILCI
Intern ID: 508133
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: AKUMULATORJI
Intern ID: 508134
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Intern ID: 508135
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-76152 (LPP-91/26)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 508122
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 508123
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 508124
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 508125
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 508126
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 508127
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 508128
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 508129
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 508130
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 508131
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 508132
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 508133
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 508134
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 508135
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-76152 (LPP-91/26)
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34330000 Ανταλλακτικά για οχήματα μεταφοράς αγαθών, μικρά φορτηγά και αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508122
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508123
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: IVECO REZERVNI DELI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508124
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: VOITH REZERVNI DELI ZA MENJALNIK
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508125
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: ZF REZERVNI DELI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508126
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: WABCO REZERVNI DELI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508127
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508128
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: KNORR REZERVNI DELI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508129
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: BOSCH REZERVNI DELI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508130
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508131
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508132
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: ČISTILCI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508133
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: AKUMULATORJI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508134
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508135
Internal identifier: JN-76152 (LPP-91/26)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34330000 Spare parts for goods vehicles, vans and cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Internal identifier: 508122
Lot: LOT-0002
Title: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Internal identifier: 508123
Lot: LOT-0003
Title: IVECO REZERVNI DELI
Internal identifier: 508124
Lot: LOT-0004
Title: VOITH REZERVNI DELI ZA MENJALNIK
Internal identifier: 508125
Lot: LOT-0005
Title: ZF REZERVNI DELI
Internal identifier: 508126
Lot: LOT-0006
Title: WABCO REZERVNI DELI
Internal identifier: 508127
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 508128
Lot: LOT-0008
Title: KNORR REZERVNI DELI
Internal identifier: 508129
Lot: LOT-0009
Title: BOSCH REZERVNI DELI
Internal identifier: 508130
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 508131
Lot: LOT-0011
Title: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Internal identifier: 508132
Lot: LOT-0012
Title: ČISTILCI
Internal identifier: 508133
Lot: LOT-0013
Title: AKUMULATORJI
Internal identifier: 508134
Lot: LOT-0014
Title: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Internal identifier: 508135
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-76152 (LPP-91/26)
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34330000 Repuestos para vehículos de transporte de mercancías, camionetas y automóviles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identificador interno: 508122
Lote: LOT-0002
Título: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identificador interno: 508123
Lote: LOT-0003
Título: IVECO REZERVNI DELI
Identificador interno: 508124
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 508125
Lote: LOT-0005
Título: ZF REZERVNI DELI
Identificador interno: 508126
Lote: LOT-0006
Título: WABCO REZERVNI DELI
Identificador interno: 508127
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 508128
Lote: LOT-0008
Título: KNORR REZERVNI DELI
Identificador interno: 508129
Lote: LOT-0009
Título: BOSCH REZERVNI DELI
Identificador interno: 508130
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 508131
Lote: LOT-0011
Título: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Identificador interno: 508132
Lote: LOT-0012
Título: ČISTILCI
Identificador interno: 508133
Lote: LOT-0013
Título: AKUMULATORJI
Identificador interno: 508134
Lote: LOT-0014
Título: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identificador interno: 508135
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-76152 (LPP-91/26)
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34330000 Kaubaveokite, furgoonautode ja sõiduautode tagavaraosad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Sisemine tunnus: 508122
Osa: LOT-0002
Pealkiri: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Sisemine tunnus: 508123
Osa: LOT-0003
Pealkiri: IVECO REZERVNI DELI
Sisemine tunnus: 508124
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 508125
Osa: LOT-0005
Pealkiri: ZF REZERVNI DELI
Sisemine tunnus: 508126
Osa: LOT-0006
Pealkiri: WABCO REZERVNI DELI
Sisemine tunnus: 508127
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 508128
Osa: LOT-0008
Pealkiri: KNORR REZERVNI DELI
Sisemine tunnus: 508129
Osa: LOT-0009
Pealkiri: BOSCH REZERVNI DELI
Sisemine tunnus: 508130
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 508131
Osa: LOT-0011
Pealkiri: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Sisemine tunnus: 508132
Osa: LOT-0012
Pealkiri: ČISTILCI
Sisemine tunnus: 508133
Osa: LOT-0013
Pealkiri: AKUMULATORJI
Sisemine tunnus: 508134
Osa: LOT-0014
Pealkiri: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Sisemine tunnus: 508135
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76152 (LPP-91/26)
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34330000 Pièces de rechanges pour poids lourds, camionnettes et automobiles
Titre: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identifiant interne: 508122
Titre: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identifiant interne: 508123
Titre: IVECO REZERVNI DELI
Identifiant interne: 508124
Titre: VOITH REZERVNI DELI ZA MENJALNIK
Identifiant interne: 508125
Titre: ZF REZERVNI DELI
Identifiant interne: 508126
Titre: WABCO REZERVNI DELI
Identifiant interne: 508127
Identifiant interne: 508128
Titre: KNORR REZERVNI DELI
Identifiant interne: 508129
Titre: BOSCH REZERVNI DELI
Identifiant interne: 508130
Identifiant interne: 508131
Titre: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Identifiant interne: 508132
Titre: ČISTILCI
Identifiant interne: 508133
Titre: AKUMULATORJI
Identifiant interne: 508134
Titre: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identifiant interne: 508135
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-76152 (LPP-91/26)
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34330000 Rezervni dijelovi za teretna vozila, furgone i automobile
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Interna identifikacijska oznaka: 508122
Grupa: LOT-0002
Naslov: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Interna identifikacijska oznaka: 508123
Grupa: LOT-0003
Naslov: IVECO REZERVNI DELI
Interna identifikacijska oznaka: 508124
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 508125
Grupa: LOT-0005
Naslov: ZF REZERVNI DELI
Interna identifikacijska oznaka: 508126
Grupa: LOT-0006
Naslov: WABCO REZERVNI DELI
Interna identifikacijska oznaka: 508127
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 508128
Grupa: LOT-0008
Naslov: KNORR REZERVNI DELI
Interna identifikacijska oznaka: 508129
Grupa: LOT-0009
Naslov: BOSCH REZERVNI DELI
Interna identifikacijska oznaka: 508130
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 508131
Grupa: LOT-0011
Naslov: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Interna identifikacijska oznaka: 508132
Grupa: LOT-0012
Naslov: ČISTILCI
Interna identifikacijska oznaka: 508133
Grupa: LOT-0013
Naslov: AKUMULATORJI
Interna identifikacijska oznaka: 508134
Grupa: LOT-0014
Naslov: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Interna identifikacijska oznaka: 508135
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34330000 Parti di ricambio per veicoli per trasporto merci, furgoni e automobili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identificativo interno: 508122
Lotto: LOT-0002
Titolo: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identificativo interno: 508123
Lotto: LOT-0003
Titolo: IVECO REZERVNI DELI
Identificativo interno: 508124
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 508125
Lotto: LOT-0005
Titolo: ZF REZERVNI DELI
Identificativo interno: 508126
Lotto: LOT-0006
Titolo: WABCO REZERVNI DELI
Identificativo interno: 508127
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 508128
Lotto: LOT-0008
Titolo: KNORR REZERVNI DELI
Identificativo interno: 508129
Lotto: LOT-0009
Titolo: BOSCH REZERVNI DELI
Identificativo interno: 508130
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 508131
Lotto: LOT-0011
Titolo: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Identificativo interno: 508132
Lotto: LOT-0012
Titolo: ČISTILCI
Identificativo interno: 508133
Lotto: LOT-0013
Titolo: AKUMULATORJI
Identificativo interno: 508134
Lotto: LOT-0014
Titolo: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identificativo interno: 508135
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: JN-76152 (LPP-91/26)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34330000 Kravas transportlīdzekļu, furgonu un vieglo automobiļu detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Iekšējais identifikators: 508122
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Iekšējais identifikators: 508123
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: IVECO REZERVNI DELI
Iekšējais identifikators: 508124
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 508125
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: ZF REZERVNI DELI
Iekšējais identifikators: 508126
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: WABCO REZERVNI DELI
Iekšējais identifikators: 508127
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 508128
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: KNORR REZERVNI DELI
Iekšējais identifikators: 508129
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: BOSCH REZERVNI DELI
Iekšējais identifikators: 508130
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 508131
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 508132
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: ČISTILCI
Iekšējais identifikators: 508133
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: AKUMULATORJI
Iekšējais identifikators: 508134
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Iekšējais identifikators: 508135
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-76152 (LPP-91/26)
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34330000 Parts għal vetturi, vannijiet u karozzi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identifikatur intern: 508122
Lott: LOT-0002
Titlu: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identifikatur intern: 508123
Lott: LOT-0003
Titlu: IVECO REZERVNI DELI
Identifikatur intern: 508124
Lott: LOT-0004
Titlu: VOITH REZERVNI DELI ZA MENJALNIK
Identifikatur intern: 508125
Lott: LOT-0005
Titlu: ZF REZERVNI DELI
Identifikatur intern: 508126
Lott: LOT-0006
Titlu: WABCO REZERVNI DELI
Identifikatur intern: 508127
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 508128
Lott: LOT-0008
Titlu: KNORR REZERVNI DELI
Identifikatur intern: 508129
Lott: LOT-0009
Titlu: BOSCH REZERVNI DELI
Identifikatur intern: 508130
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 508131
Lott: LOT-0011
Titlu: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Identifikatur intern: 508132
Lott: LOT-0012
Titlu: ČISTILCI
Identifikatur intern: 508133
Lott: LOT-0013
Titlu: AKUMULATORJI
Identifikatur intern: 508134
Lott: LOT-0014
Titlu: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Identifikatur intern: 508135
Interne identificatiecode: JN-76152 (LPP-91/26)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34330000 Onderdelen voor vrachtwagens, bestelwagens en auto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 508122
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 508123
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 508124
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 508125
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 508126
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 508127
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 508128
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 508129
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 508130
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 508131
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 508132
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 508133
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 508134
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 508135
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34330000 Peças sobressalentes para veículos de mercadorias, furgonetas e ligeiros
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34330000 Náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: MAN SPLOŠNI REZERVNI DELI
Interný identifikátor: 508122
Časť: LOT-0002
Názov: MB SPLOŠNI REZERVNI DELI
Interný identifikátor: 508123
Časť: LOT-0003
Názov: IVECO REZERVNI DELI
Interný identifikátor: 508124
Časť: LOT-0004
Názov: VOITH REZERVNI DELI ZA MENJALNIK
Interný identifikátor: 508125
Časť: LOT-0005
Názov: ZF REZERVNI DELI
Interný identifikátor: 508126
Časť: LOT-0006
Názov: WABCO REZERVNI DELI
Interný identifikátor: 508127
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 508128
Časť: LOT-0008
Názov: KNORR REZERVNI DELI
Interný identifikátor: 508129
Časť: LOT-0009
Názov: BOSCH REZERVNI DELI
Interný identifikátor: 508130
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 508131
Časť: LOT-0011
Názov: SISTEM GRETJA IN PREZRAČEVANJA
Interný identifikátor: 508132
Časť: LOT-0012
Názov: ČISTILCI
Interný identifikátor: 508133
Časť: LOT-0013
Názov: AKUMULATORJI
Interný identifikátor: 508134
Časť: LOT-0014
Názov: OTOKAR SPLOŠNI REZERVNI DELI
Interný identifikátor: 508135
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76152 (LPP-91/26)
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34330000 Nadomestni deli za tovorna vozila, dostavna vozila in osebne avtomobile
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 508122
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 508123
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 508124
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 508125
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 508126
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 508127
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 508128
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 508129
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 508130
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 508131
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 508132
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 508133
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 508134
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 508135