Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85143000 Sanitní služby
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Země: Španělsko
Obnovení
Maximální počet obnovení: 3
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85143000 Ambulancetjenester
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Land: Spanien
Fornyelse
Højeste antal fornyelser: 3
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 3
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85143000 Ambulance services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Country: Spain
Renewal
Maximum renewals: 3
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85143000 Services ambulanciers
Lieu d’exécution
Pays: Espagne
Reconduction
Nombre maximum de reconductions: 3
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
An áit feidhmíochta
Tír: An Spáinn
Athnuachan
Athnuachaintí uasta: 3
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85143000 Usluge kola hitne pomoći
Mjesto izvršenja
Zemlja: Španjolska
Obnova
Maksimalan broj obnavljanja: 3
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 85143000 Mentőszolgálat
A teljesítés helye
Ország: Spanyolország
Megújítás
A megújítások maximális száma: 3
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85143000 Greitosios pagalbos paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Šalis: Ispanija
Atnaujinimas
Daugiausiai atnaujinimų: 3
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85143000 Neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Valsts: Spānija
Pārjaunojums
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 3
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85143000 Servizzi ta' l-ambulanza
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Pajjiż: Spanja
Tiġdid
Numru massimu ta’ tiġdid: 3
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85143000 Ambulancediensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Land: Spanje
Verlenging
Maximumaantal verlengingen: 3
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85143000 Usługi ambulatoryjne
Miejsce realizacji
Kraj: Hiszpania
Szacowany okres obowiązywania
Okres obowiązywania: 4 Lata
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85143000 Servicii de ambulanţă
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Țara: Spania
Reînnoire
Numărul maxim de reînnoiri: 3
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85143000 Služby sanitárnych vozidiel
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Araba/Álava (ES211)
Krajina: Španielsko
Obnovenie
Maximálny počet obnovení: 3
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85143000 Storitve rešilnih avtomobilov
Kraj izvajanja
Država: Španija
Podaljšanje
Največje število podaljšanj: 3