48128-2020 - VýsledekČesko-Praha: Přístroje pro nahrávání, rekordéry
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
Elektronizace jednacích síní
Spisové číslo: MSP-76/2018-OPR-Z
II.1.2.
Hlavní kód CPV
32331500 Přístroje pro nahrávání, rekordéry
II.1.4.
Stručný popis
Z hlediska rozsahu se jedná o elektronizaci (dodávku nahrávacích zařízení) cca. 1 200 jednacích síní rozmístěných na všech úrovních soudů v ČR.
Předmět plnění veřejné zakázky je rozdělen na dva okruhy:
1. Dodávka nahrávacího řešení. Tento okruh bude realizován na základě Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody.
2. Zajištění podpory dodanému řešení. Tento okruh bude realizován na základě Servisní smlouvy uzavřené s jedním dodavatelem na dobu 10 let od skončení účinnosti rámcové dohody.
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky a instalace komplexního řešení pro nahrávání jednání (pořizování audio záznamu) v jednací síni sestaveného dodavatelem z komponent uvedených v Rámcové dohodě.
V souladu s § 131 a násl. zákona, bude uzavřena Rámcová dohoda a Servisní smlouva jednoho zadavatele (Česká republika – Ministerstvo spravedlnosti), s jedním účastníkem zadávacího řízení. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 4 let, Servisní smlouva bude uzavřena na dobu 10 let.