486191-2025 - Zadávání
Česko – Kompostovače – "Podpora předcházení vzniku odpadu v obcích Dobřichovice, Lety a Třebotov z DSO Poberounské odpady"-"Dodávka kompostérů"
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: "Podpora předcházení vzniku odpadu v obcích Dobřichovice, Lety a Třebotov z DSO Poberounské odpady"-"Dodávka kompostérů"
Popis: Předmětem této veřejné zakázky je dodání celkem 1 300 kusů domácích kompostérů pro obce Dobřichovice, Lety a Třebotov. V obci Dobřichovice by mělo dojít k pořízení celkem 400 kusů, v obci Lety k pořízení 300 kusů kompostérů a v obci Třebotov k pořízení 600 kusů domácích kompostérů o vnitřním objemu min. 1 130 litrů. Pořízením těchto kompostérů by mělo dojít k odklonění části biologické složky ze směsného komunálního odpadu do domácích kompostérů, a tím pádem i ke snížení celkové produkce směsného komunálního odpadu.
Interní identifikátor: 2025021
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39234000 Kompostovače
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Předmětem této části veřejné zakázky je dodání celkem 1 300 kusů domácích kompostérů pro obce Dobřichovice, Lety a Třebotov. V obci Dobřichovice by mělo dojít k pořízení celkem 400 kusů, v obci Lety k pořízení 300 kusů kompostérů a v obci Třebotov k pořízení 600 kusů domácích kompostérů o vnitřním objemu min. 1 130 litrů.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2025021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39234000 Kompostbehälter
5. Los
Los: LOT-0001