49044-2026 - Výsledek
Česko – Terénní vozidla – Rámcová dohoda na pořízení speciálních terénních vozidel ATV pro HZS ČR - 1. část - ATV 4x4
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: Rámcová dohoda na pořízení speciálních terénních vozidel ATV pro HZS ČR - 1. část - ATV 4x4
Popis: Průběžné dodávky terénních vozidel ATV 4x4 s příslušenstvím pro HZS ČR. Celkový předpokládaný objem předmětu plnění je 30 kusů vozidel ATV 4x4 v průběhu dvou let od účinnosti rámcové dohody.
Předchozí oznámení: 699830-2023
Interní identifikátor: MV-136521/PO-PSM-2023
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34113300 Terénní vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Centrální zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání smlouvy rámcové dohody a smluv uzavřených na základě rámcové dohody: a) v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody nebo jednotlivé dílčí smlouvy na veřejnou zakázku zadávanou na jejím základě, dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu dotčené veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH, b) v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody dojde k inflaci, je dodavatel oprávněn navýšit jednotkové ceny v souladu s podmínkami uvedenými v závazném návrhu rámcové dohody, přičemž tato změna se bude týkat kupních smluv uzavřených po uzavření dodatku k rámcové dohodě, c) v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody dojde k deflaci, je centrální zadavatel oprávněn snížit jednotkové ceny v souladu s podmínkami uvedenými v závazném návrhu rámcové dohody, d) prodloužení doby plnění předmětu veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je podrobně definováno v čl. 11 odst. 2 přílohy č. 1 - Rámcové dohody (závazný návrh (vzor) kupní smlouvy).