500910-2026 - Výsledek
Česko – Servis hlubinných zařízení – Dynamický nákupní systém „Roční prohlídky strojní a elektrické části TS“
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Dynamický nákupní systém „Roční prohlídky strojní a elektrické části TS“
Popis: Předmětem plnění je provedení ročních podrobných prohlídek strojních a elektrických částí včetně drobných oprav těžních strojů dle požadavků zadavatele a dle ustanovení § 62 vyhlášky ČBÚ č. 415/2003 Sb., kterou se stanoví podmínky k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a bezpečnosti provozu při svislé dopravě a chůzi, ve znění pozdějších předpisů.
Předchozí oznámení: 717908-2023
Interní identifikátor: VZ0177336
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Hlavní prvky řízení: § 138 a následující ZZVZ
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 76537000 Servis hlubinných zařízení
Další klasifikace (cpv): 31600000 Elektrické zařízení a přístroje, 50532000 Opravy a údržba elektrických strojů, přístrojů a souvisejícího příslušenství, 43000000 Stroje pro hlubinné a povrchové dobývání a stavební stroje
5. Část
Část: LOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 50530000 Opravy a údržba strojů a zařízení
Další klasifikace (cpv): 31600000 Elektrické zařízení a přístroje, 50532000 Opravy a údržba elektrických strojů, přístrojů a souvisejícího příslušenství, 43000000 Stroje pro hlubinné a povrchové dobývání a stavební stroje, 76537000 Servis hlubinných zařízení