2. Řízení
Řízení
Název: Chemické hubení nežádoucí vegetace u OŘ HRK 2026 - 2027
Popis: Předmět veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené Rámcové dohody (dále jen „dílčí zakázky“) je specifikován v Příloze č. 2 – Bližší specifikace zakázky a Příloze č. 3 Jednotkový ceník Dílu 2 Zadávací dokumentace s tím, že předmětem dílčí zakázky může být jakákoliv kombinace či množství položek uvedených v příloze Rámcové dohody. Dílčí zakázky budou zadávány bez obnovení soutěže.
Interní identifikátor: 64026007
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77312100 Služby související s hubením plevele
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Chemické hubení nežádoucí vegetace u OŘ HKR 2026 - 2027