51114-2026 - Výsledek
Česko – Stavební dozor – Rámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka na stavbách PK středního a menšího rozsahu 2025
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Rámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka na stavbách PK středního a menšího rozsahu 2025
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se sedmi účastníky, je poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací, včetně výkonu koordinátora BOZP, včetně související technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interní identifikátor: 01ST-001302
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71315400 Stavební dozor
5. Část
Část: LOT-0001