2. Řízení
Řízení
Název: Dodávky medicinálního kyslíku plynného včetně nájmu tlakových lahví
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek medicinálního kyslíku plynného, a to včetně nájmu tlakových lahví, ve kterých bude distribuován pro potřeby přednemocniční neodkladné péče zadavatele. Výsledkem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na 4 roky.
Interní identifikátor: 3/2026
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 24111900 Kyslík
Další klasifikace (cpv): 44615000 Tlakové nádoby
5. Část
Část: LOT-0001