544159-2026 - Výsledek
Česko – Finanční služby – Operativní leasing terénních vozidel pro FLD
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: Operativní leasing terénních vozidel pro FLD
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení nových terénních vozidel formou operativního leasingu na dobu 48 měsíců, a to čtyři vozidla typu off-road/pick up (typ vozidla A) a dvě vozidla typu SUV (typ vozidla B) včetně povinného a havarijního pojištění, asistenčních služeb a servisu v autorizovaném značkovém servisu výrobce vozidel.
Interní identifikátor: 1036
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79220000 Finanční služby
Další klasifikace (cpv): 34110000 Osobní vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
544159-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Steuerwesen – Operativní leasing terénních vozidel pro FLD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung1036
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001