550357-2024 - Výsledek
Česko – Elektrická energie – Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na obodbí 01.01.2025 - 31.12.2026
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na obodbí 01.01.2025 - 31.12.2026
Popis: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkhoé napětí na období 01.01.2025 - 31.12.2026 v přepokládaném množství 3 364 MWh.
Interní identifikátor: STAR 30/2024
Typ řízení: Jednací řízení bez uveřejnění
Hlavní prvky řízení: Zadavatel nakoupil dodávky elektřiny na Českomoravské komoditní burze Kladno v souladu s § 64 písm. c) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09310000 Elektrická energie
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkéh napětí
Popis: dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období 01.01.205 - 31.12.2026 v předpokládaném množství 3 364 MWh.
Interní identifikátor: 1