2. Řízení
Řízení
Název: DIRECCION DE LAS OBRAS DE AMPLIACION Y MEJORA DE LA ESTACIÓN DEPURADORA DE AGUAS RESIDUALES DE FALSET, AL TM DE FALSET
Popis: DIRECCION DE LAS OBRAS DE AMPLIACION Y MEJORA DE LA ESTACIÓN DEPURADORA DE AGUAS RESIDUALES DE FALSET, AL TM DE FALSET
Předchozí oznámení: 331439-2025
Interní identifikátor: CTN2500098
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71247000 Dohled nad stavebními pracemi
5. Část
Část: LOT-0000
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 331439-2025
Interne Kennung: CTN2500098
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 331439-2025
Internal identifier: CTN2500098
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 331439-2025
Sisemine tunnus: CTN2500098
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71247000 Ehitusjärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 331439-2025
Identifiant interne: CTN2500098
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71247000 Supervision des travaux de construction
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 331439-2025
Aitheantóir inmheánach: CTN2500098
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 331439-2025
Interna identifikacijska oznaka: CTN2500098
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71247000 Nadzor građevinskih radova
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 331439-2025
Belső azonosító: CTN2500098
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71247000 Építési munka felügyelete
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 331439-2025
Iekšējais identifikators: CTN2500098
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Eerdere aankondiging: 331439-2025
Interne identificatiecode: CTN2500098
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 331439-2025
Wewnętrzny identyfikator: CTN2500098
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 331439-2025
Identificator intern: CTN2500098
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71247000 Supraveghere a lucrărilor de construcţii
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 331439-2025
Intern identifierare: CTN2500098
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71247000 Övervakning av byggnadsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000