See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Acuerdo Marco de Suministro de equipamiento informático, cofinanciado con fondos FEDER P.O. 2021-2027
Popis: Acuerdo Marco de Suministro de equipamiento informático, cofinanciado con fondos FEDER P.O. 2021-2027
Interní identifikátor: 2021/020189
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213000 Osobní počítače
Další klasifikace (cpv): 30213100 Přenosné počítače, 30213300 Stolní počítač, 30214000 Pracovní stanice, 30231300 Zobrazovací jednotky, 30237200 Počítačová příslušenství, 32232000 Zařízení pro videokonference
5. Část
Část: LOT-0001
Název: LOTE 1: Equipamiento para movilidad
Popis: LOTE 1: Equipamiento para movilidad
Interní identifikátor: 1
Hlavní klasifikace (cpv): 30213100 Přenosné počítače
Další klasifikace (cpv): 30214000 Pracovní stanice, 30237200 Počítačová příslušenství
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2021/020189
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30237200 Computerzubehör
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2021/020189
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές, 30213300 Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 30214000 Σταθμοί εργασίας, 30231300 Οθόνες απεικόνισης, 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 32232000 Εξοπλισμός τηλεδιασκέψεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30214000 Σταθμοί εργασίας, 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2021/020189
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30213300 Desktop computer, 30214000 Workstations, 30231300 Display screens, 30237200 Computer accessories, 32232000 Video-conferencing equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Additional classification (cpv): 30214000 Workstations, 30237200 Computer accessories
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2021/020189
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30213000 Personaalarvutid
Täiendav liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid, 30213300 Lauaarvutid, 30214000 Tööjaamad, 30231300 Kuvarid, 30237200 Arvutimanused, 32232000 Videokonverentside seadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Peamine liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid
Täiendav liigitus (cpv): 30214000 Tööjaamad, 30237200 Arvutimanused
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2021/020189
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2021/020189
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213000 Osobna računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosiva računala, 30213300 Stolno računalo, 30214000 Radne stanice, 30231300 Zasloni za prikaz, 30237200 Pribor za računala, 32232000 Oprema za videokonferencije
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosiva računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 30214000 Radne stanice, 30237200 Pribor za računala
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2021/020189
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30213000 Computer personali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30213100 Computer portatili, 30213300 Computer modello desktop, 30214000 Stazioni di lavoro, 30231300 Schermi di visualizzazione, 30237200 Accessori per computer, 32232000 Apparecchiature per videoconferenze
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 30213100 Computer portatili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30214000 Stazioni di lavoro, 30237200 Accessori per computer
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2021/020189
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213000 Asmeniniai kompiuteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai, 30213300 Staliniai kompiuteriai, 30214000 Vartotojų darbo vietos, 30231300 Displėjaus ekranai, 30237200 Kompiuterio priedai, 32232000 Vaizdo konferencijų įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30214000 Vartotojų darbo vietos, 30237200 Kompiuterio priedai
Iekšējais identifikators: 2021/020189
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213000 Personālie datori
Papildu klasifikācija (cpv): 30213100 Portatīvie datori, 30213300 Galddators, 30214000 Darbstacijas, 30231300 Displeja ekrāni, 30237200 Datoru piederumi, 32232000 Videokonferenču iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213100 Portatīvie datori
Papildu klasifikācija (cpv): 30214000 Darbstacijas, 30237200 Datoru piederumi
Interne identificatiecode: 2021/020189
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers, 30213300 Desktop computers, 30214000 Werkstations, 30231300 Beeldschermen, 30237200 Computertoebehoren, 32232000 Uitrusting voor videoconferentie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30214000 Werkstations, 30237200 Computertoebehoren
Wewnętrzny identyfikator: 2021/020189
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne, 30213300 Komputer biurkowy, 30214000 Stacje robocze, 30231300 Monitory ekranowe, 30237200 Akcesoria komputerowe, 32232000 Sprzęt wideokonferencyjny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30214000 Stacje robocze, 30237200 Akcesoria komputerowe
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2021/020189
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30213000 Computere personale
Clasificare suplimentară (cpv): 30213100 Computere portabile, 30213300 Computer de birou, 30214000 Puncte de lucru, 30231300 Ecrane de afişare, 30237200 Accesorii pentru computere, 32232000 Echipament pentru videoconferinţe
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 30213100 Computere portabile
Clasificare suplimentară (cpv): 30214000 Puncte de lucru, 30237200 Accesorii pentru computere