See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Popis: Predmet javnega naročila so vsakodnevni prevozi šolskih otrok.
Interní identifikátor: 6092-0017/2024
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
5. Část
Část: LOT-0001
Název: SKLOP 1 - Zagorje
Popis: Prevozi otrok na relacijah, ki so del navedenega sklopa.
Interní identifikátor: 317871
Další klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Část: LOT-0002
Název: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Interní identifikátor: 317872
Část: LOT-0003
Název: SKLOP 3 - Mala Pristava
Interní identifikátor: 317873
Část: LOT-0004
Název: SKLOP 4 - Slovenska vas
Interní identifikátor: 317874
Část: LOT-0005
Název: SKLOP 5 - Gradec
Interní identifikátor: 317875
Část: LOT-0006
Název: SKLOP 6 - Mala Pristava / Narin - Šmihel
Interní identifikátor: 317876
Část: LOT-0007
Název: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Interní identifikátor: 317877
Část: LOT-0008
Název: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Interní identifikátor: 317878
Část: LOT-0009
Název: SKLOP 9 - Center IRIS
Interní identifikátor: 317879
2. Procedure
Procedure
Titel: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Intern ID: 6092-0017/2024
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: SKLOP 1 - Zagorje
Intern ID: 317871
Supplerende klassifikation (cpv): 60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Intern ID: 317872
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: SKLOP 3 - Mala Pristava
Intern ID: 317873
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: SKLOP 4 - Slovenska vas
Intern ID: 317874
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: SKLOP 5 - Gradec
Intern ID: 317875
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 317876
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Intern ID: 317877
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Intern ID: 317878
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: SKLOP 9 - Center IRIS
Intern ID: 317879
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 6092-0017/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 317871
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 317872
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 317873
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 317874
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 317875
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 317876
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 317877
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 317878
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 317879
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6092-0017/2024
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: SKLOP 1 - Zagorje
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317871
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317872
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: SKLOP 3 - Mala Pristava
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317873
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: SKLOP 4 - Slovenska vas
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317874
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: SKLOP 5 - Gradec
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317875
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317876
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317877
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317878
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: SKLOP 9 - Center IRIS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317879
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Identificador interno: 6092-0017/2024
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: SKLOP 1 - Zagorje
Identificador interno: 317871
Clasificación adicional (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Lote: LOT-0002
Título: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Identificador interno: 317872
Lote: LOT-0003
Título: SKLOP 3 - Mala Pristava
Identificador interno: 317873
Lote: LOT-0004
Título: SKLOP 4 - Slovenska vas
Identificador interno: 317874
Lote: LOT-0005
Título: SKLOP 5 - Gradec
Identificador interno: 317875
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 317876
Lote: LOT-0007
Título: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Identificador interno: 317877
Lote: LOT-0008
Título: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Identificador interno: 317878
Lote: LOT-0009
Título: SKLOP 9 - Center IRIS
Identificador interno: 317879
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Sisäinen tunniste: 6092-0017/2024
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: SKLOP 1 - Zagorje
Sisäinen tunniste: 317871
Lisäluokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Sisäinen tunniste: 317872
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: SKLOP 3 - Mala Pristava
Sisäinen tunniste: 317873
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: SKLOP 4 - Slovenska vas
Sisäinen tunniste: 317874
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: SKLOP 5 - Gradec
Sisäinen tunniste: 317875
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 317876
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Sisäinen tunniste: 317877
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Sisäinen tunniste: 317878
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: SKLOP 9 - Center IRIS
Sisäinen tunniste: 317879
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Aitheantóir inmheánach: 6092-0017/2024
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: SKLOP 1 - Zagorje
Aitheantóir inmheánach: 317871
Aicmiú breise (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Aitheantóir inmheánach: 317872
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: SKLOP 3 - Mala Pristava
Aitheantóir inmheánach: 317873
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: SKLOP 4 - Slovenska vas
Aitheantóir inmheánach: 317874
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: SKLOP 5 - Gradec
Aitheantóir inmheánach: 317875
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 317876
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Aitheantóir inmheánach: 317877
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Aitheantóir inmheánach: 317878
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: SKLOP 9 - Center IRIS
Aitheantóir inmheánach: 317879
2. Postupak
Postupak
Naslov: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Interna identifikacijska oznaka: 6092-0017/2024
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: SKLOP 1 - Zagorje
Interna identifikacijska oznaka: 317871
Dodatna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
Grupa: LOT-0002
Naslov: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Interna identifikacijska oznaka: 317872
Grupa: LOT-0003
Naslov: SKLOP 3 - Mala Pristava
Interna identifikacijska oznaka: 317873
Grupa: LOT-0004
Naslov: SKLOP 4 - Slovenska vas
Interna identifikacijska oznaka: 317874
Grupa: LOT-0005
Naslov: SKLOP 5 - Gradec
Interna identifikacijska oznaka: 317875
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 317876
Grupa: LOT-0007
Naslov: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Interna identifikacijska oznaka: 317877
Grupa: LOT-0008
Naslov: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Interna identifikacijska oznaka: 317878
Grupa: LOT-0009
Naslov: SKLOP 9 - Center IRIS
Interna identifikacijska oznaka: 317879
2. Eljárás
Eljárás
Cím: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Belső azonosító: 6092-0017/2024
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: SKLOP 1 - Zagorje
Belső azonosító: 317871
További osztályozás (cpv): 60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Cím: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Belső azonosító: 317872
Rész: LOT-0003
Cím: SKLOP 3 - Mala Pristava
Belső azonosító: 317873
Rész: LOT-0004
Cím: SKLOP 4 - Slovenska vas
Belső azonosító: 317874
Rész: LOT-0005
Cím: SKLOP 5 - Gradec
Belső azonosító: 317875
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 317876
Rész: LOT-0007
Cím: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Belső azonosító: 317877
Rész: LOT-0008
Cím: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Belső azonosító: 317878
Rész: LOT-0009
Cím: SKLOP 9 - Center IRIS
Belső azonosító: 317879
2. Procedura
Procedura
Titolo: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Identificativo interno: 6092-0017/2024
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60130000 Servizi speciali di trasporto passeggeri su strada
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: SKLOP 1 - Zagorje
Identificativo interno: 317871
Classificazione aggiuntiva (cpv): 60130000 Servizi speciali di trasporto passeggeri su strada
Lotto: LOT-0002
Titolo: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Identificativo interno: 317872
Lotto: LOT-0003
Titolo: SKLOP 3 - Mala Pristava
Identificativo interno: 317873
Lotto: LOT-0004
Titolo: SKLOP 4 - Slovenska vas
Identificativo interno: 317874
Lotto: LOT-0005
Titolo: SKLOP 5 - Gradec
Identificativo interno: 317875
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 317876
Lotto: LOT-0007
Titolo: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Identificativo interno: 317877
Lotto: LOT-0008
Titolo: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Identificativo interno: 317878
Lotto: LOT-0009
Titolo: SKLOP 9 - Center IRIS
Identificativo interno: 317879
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Iekšējais identifikators: 6092-0017/2024
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: SKLOP 1 - Zagorje
Iekšējais identifikators: 317871
Papildu klasifikācija (cpv): 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Iekšējais identifikators: 317872
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: SKLOP 3 - Mala Pristava
Iekšējais identifikators: 317873
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: SKLOP 4 - Slovenska vas
Iekšējais identifikators: 317874
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: SKLOP 5 - Gradec
Iekšējais identifikators: 317875
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 317876
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Iekšējais identifikators: 317877
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Iekšējais identifikators: 317878
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: SKLOP 9 - Center IRIS
Iekšējais identifikators: 317879
Interne identificatiecode: 6092-0017/2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 317871
Aanvullende classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 317872
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 317873
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 317874
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 317875
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 317876
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 317877
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 317878
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 317879
Tytuł: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Wewnętrzny identyfikator: 6092-0017/2024
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: SKLOP 1 - Zagorje
Wewnętrzny identyfikator: 317871
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Wewnętrzny identyfikator: 317872
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: SKLOP 3 - Mala Pristava
Wewnętrzny identyfikator: 317873
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: SKLOP 4 - Slovenska vas
Wewnętrzny identyfikator: 317874
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: SKLOP 5 - Gradec
Wewnętrzny identyfikator: 317875
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 317876
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Wewnętrzny identyfikator: 317877
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Wewnętrzny identyfikator: 317878
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: SKLOP 9 - Center IRIS
Wewnętrzny identyfikator: 317879
2. Postup
Postup
Názov: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Interný identifikátor: 6092-0017/2024
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: SKLOP 1 - Zagorje
Interný identifikátor: 317871
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
Časť: LOT-0002
Názov: SKLOP 2 - Jurišče, Selce
Interný identifikátor: 317872
Časť: LOT-0003
Názov: SKLOP 3 - Mala Pristava
Interný identifikátor: 317873
Časť: LOT-0004
Názov: SKLOP 4 - Slovenska vas
Interný identifikátor: 317874
Časť: LOT-0005
Názov: SKLOP 5 - Gradec
Interný identifikátor: 317875
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 317876
Časť: LOT-0007
Názov: SKLOP 7 - Dolnja Košana
Interný identifikátor: 317877
Časť: LOT-0008
Názov: SKLOP 8 - CIRIUS Vipava
Interný identifikátor: 317878
Časť: LOT-0009
Názov: SKLOP 9 - Center IRIS
Interný identifikátor: 317879
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 6092-0017/2024
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 317871
Dodatna klasifikacija (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 317872
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 317873
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 317874
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 317875
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 317876
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 317877
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 317878
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 317879
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 6092-0017/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 317871
Ytterligare klassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 317872
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 317873
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 317874
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 317875
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 317876
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 317877
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 317878
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 317879