2. Řízení
Řízení
Název: Onderhoud Transportinstallaties
Popis: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van maximaal drie Overeenkomsten (één per perceel) voor het verzorgen van het onderhoud aan de transportinstallaties in de gebouwen van de Gemeente Den Haag, conform de gestelde functionele en technische eisen. De Gemeente wil middels deze overeenkomst ontzorgd worden ten aanzien van het onderhoud van de transportinstallaties die in de Leidraad zijn beschreven teneinde een veilig en bedrijfszeker gebruik van deze transportinstallaties te kunnen garanderen. Daarnaast dient Inschrijver te beschikken over een adequate meldkamer en storingsdienst (24/7) die bij storing of bij constatering van slijtage van de installatie of onderdelen daarvan het defect kan verhelpen. De Transportinstallaties zijn verspreid door de stad en liggen in onder andere het Stadhuiscomplex, Stadsdeelkantoren en diverse overige panden welke eigendom zijn van gemeente Den Haag.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50750000 Údržba výtahů
Další klasifikace (cpv): 50740000 Opravy a údržba eskalátorů
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Popis: Betreft het preventief, correctief en (optioneel) planmatig onderhoud aan; liften, roltrappen, goederenheffers, vrachtwagenliften. Voor het Stadhuiscomplex van de gemeente.
Část: LOT-0002
Název: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Popis: Betreft het preventief, correctief en (optioneel) planmatig onderhoud aan; liften, goederenheffers, hefplateaus. Voor de stadsdeelkantoren van de gemeente.
Část: LOT-0003
Název: Perceel 3: Overige panden
Popis: Betreft het preventief, correctief en (optioneel) planmatig onderhoud aan; liften, goederenheffers, hefplateaus. Voor de Overige panden van de gemeente.
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Transportinstallaties
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50750000 Vedligeholdelse af elevatorer
Supplerende klassifikation (cpv): 50740000 Reparation og vedligeholdelse af rulletrapper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Overige panden
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50740000 Reparatur und Wartung von Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Onderhoud Transportinstallaties
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50750000 Υπηρεσίες συντήρησης ανελκυστήρων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50740000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης κυλιόμενων κλιμάκων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Perceel 3: Overige panden
Title: Onderhoud Transportinstallaties
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50750000 Lift-maintenance services
Additional classification (cpv): 50740000 Repair and maintenance services of escalators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Overige panden
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud Transportinstallaties
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50750000 Servicios de mantenimiento de ascensores
Clasificación adicional (cpv): 50740000 Servicios de reparación y mantenimiento de escaleras mecánicas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3: Overige panden
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Onderhoud Transportinstallaties
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50750000 Liftihooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 50740000 Eskalaatorite remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Perceel 3: Overige panden
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50750000 Hissien huoltopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 50740000 Liukuportaiden korjaus ja huolto
Ilmoituksen nimi: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Ilmoituksen nimi: Perceel 3: Overige panden
2. Procédure
Procédure
Titre: Onderhoud Transportinstallaties
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50750000 Services d'entretien d'ascenseurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 50740000 Services de réparation et d'entretien d'escaliers mécaniques
Titre: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Titre: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Titre: Perceel 3: Overige panden
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Perceel 3: Overige panden
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Onderhoud Transportinstallaties
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50750000 Felvonó-karbantartási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 50740000 Mozgólépcső-javítási és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Rész: LOT-0002
Cím: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Rész: LOT-0003
Cím: Perceel 3: Overige panden
2. Procedura
Procedura
Titolo: Onderhoud Transportinstallaties
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50750000 Servizi di manutenzione di ascensori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50740000 Servizi di riparazione e manutenzione di scale mobili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Lotto: LOT-0002
Titolo: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Lotto: LOT-0003
Titolo: Perceel 3: Overige panden
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50750000 Liftų priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50740000 Eskalatorių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Perceel 3: Overige panden
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50750000 Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50740000 Eskalatoru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Perceel 3: Overige panden
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Onderhoud Transportinstallaties
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50750000 Servizzi tal-manutenzjoni tal-liftijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50740000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-eskalaturi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Lott: LOT-0002
Titlu: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Lott: LOT-0003
Titlu: Perceel 3: Overige panden
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 50740000 Reparatie en onderhoud van roltrappen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50750000 Serviços de manutenção de elevadores
Classificação adicional (cpv): 50740000 Serviços de reparação e manutenção de escadas rolantes
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50750000 Servicii de întreţinere a ascensoarelor
Clasificare suplimentară (cpv): 50740000 Servicii de reparare şi de întreţinere a scărilor rulante
2. Postup
Postup
Názov: Onderhoud Transportinstallaties
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50750000 Opravy a údržba výťahov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50740000 Opravy a údržba pohyblivých schodov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Časť: LOT-0002
Názov: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Časť: LOT-0003
Názov: Perceel 3: Overige panden
2. Postopek
Postopek
Naslov: Onderhoud Transportinstallaties
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50750000 Storitve vzdrževanja dvigal
Dodatna klasifikacija (cpv): 50740000 Storitve popravila in vzdrževanja premičnih stopnic
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Perceel 1: Het Stadhuiscomplex
Sklop: LOT-0002
Naslov: Perceel 2: Stadsdeelkantoren
Sklop: LOT-0003
Naslov: Perceel 3: Overige panden
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003