See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: DOBAVA UPS NAPRAV
Popis: DOBAVA UPS NAPRAV
Interní identifikátor: MORS 22/2025 - ODP
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31712000 Mikroelektronické stroje a mikrosoustavy
5. Část
Část: LOT-0001
Název: UPS naprave
Popis: UPS naprave
Interní identifikátor: 317926
Další klasifikace (cpv): 31712000 Mikroelektronické stroje a mikrosoustavy
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 317927
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 317928
2. Procedure
Procedure
Titel: DOBAVA UPS NAPRAV
Beskrivelse: DOBAVA UPS NAPRAV
Intern ID: MORS 22/2025 - ODP
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31712000 Mikroelektroniske maskiner, apparater og mikrosystemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: UPS naprave
Beskrivelse: UPS naprave
Intern ID: 317926
Supplerende klassifikation (cpv): 31712000 Mikroelektroniske maskiner, apparater og mikrosystemer
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 317927
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 317928
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: DOBAVA UPS NAPRAV
Interne Kennung: MORS 22/2025 - ODP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31712000 Mikroelektronische Maschinen und Geräte und Mikrosysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: UPS naprave
Interne Kennung: 317926
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31712000 Mikroelektronische Maschinen und Geräte und Mikrosysteme
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 317927
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 317928
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: DOBAVA UPS NAPRAV
Περιγραφή: DOBAVA UPS NAPRAV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MORS 22/2025 - ODP
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31712000 Μικροηλεκτρονικά μηχανήματα και συσκευές, καθώς και μικροσυστήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: UPS naprave
Περιγραφή: UPS naprave
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317926
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31712000 Μικροηλεκτρονικά μηχανήματα και συσκευές, καθώς και μικροσυστήματα
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317927
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317928
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DOBAVA UPS NAPRAV
Descripción: DOBAVA UPS NAPRAV
Identificador interno: MORS 22/2025 - ODP
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31712000 Maquinaria, aparatos y microsistemas microelectrónicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: UPS naprave
Descripción: UPS naprave
Identificador interno: 317926
Clasificación adicional (cpv): 31712000 Maquinaria, aparatos y microsistemas microelectrónicos
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 317927
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 317928
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: DOBAVA UPS NAPRAV
Kirjeldus: DOBAVA UPS NAPRAV
Sisemine tunnus: MORS 22/2025 - ODP
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31712000 Mikroelektroonilised masinad ja aparaadid ning mikrosüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: UPS naprave
Kirjeldus: UPS naprave
Sisemine tunnus: 317926
Täiendav liigitus (cpv): 31712000 Mikroelektroonilised masinad ja aparaadid ning mikrosüsteemid
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 317927
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 317928
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: DOBAVA UPS NAPRAV
Kuvaus: DOBAVA UPS NAPRAV
Sisäinen tunniste: MORS 22/2025 - ODP
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31712000 Mikroelektroniset koneet ja laitteet sekä mikrojärjestelmät
Ilmoituksen nimi: UPS naprave
Kuvaus: UPS naprave
Sisäinen tunniste: 317926
Lisäluokitus (cpv): 31712000 Mikroelektroniset koneet ja laitteet sekä mikrojärjestelmät
Sisäinen tunniste: 317927
Sisäinen tunniste: 317928
2. Procédure
Procédure
Titre: DOBAVA UPS NAPRAV
Description: DOBAVA UPS NAPRAV
Identifiant interne: MORS 22/2025 - ODP
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31712000 Machines et appareils microélectroniques et microsystèmes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: UPS naprave
Description: UPS naprave
Identifiant interne: 317926
Nomenclature complémentaire (cpv): 31712000 Machines et appareils microélectroniques et microsystèmes
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 317927
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 317928
2. Postupak
Postupak
Naslov: DOBAVA UPS NAPRAV
Opis: DOBAVA UPS NAPRAV
Interna identifikacijska oznaka: MORS 22/2025 - ODP
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31712000 Mikroelektronički strojevi i aparati i mikrosustavi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: UPS naprave
Opis: UPS naprave
Interna identifikacijska oznaka: 317926
Dodatna klasifikacija (cpv): 31712000 Mikroelektronički strojevi i aparati i mikrosustavi
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 317927
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 317928
2. Procedura
Procedura
Titolo: DOBAVA UPS NAPRAV
Descrizione: DOBAVA UPS NAPRAV
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31712000 Macchinari, apparecchiature e microsistemi microelettronici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: UPS naprave
Descrizione: UPS naprave
Identificativo interno: 317926
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31712000 Macchinari, apparecchiature e microsistemi microelettronici
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 317927
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 317928
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: DOBAVA UPS NAPRAV
Aprašymas: DOBAVA UPS NAPRAV
Vidaus identifikatorius: MORS 22/2025 - ODP
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31712000 Mikroelektronikos įrenginiai ir aparatai bei mikrosistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: UPS naprave
Aprašymas: UPS naprave
Vidaus identifikatorius: 317926
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31712000 Mikroelektronikos įrenginiai ir aparatai bei mikrosistemos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 317927
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 317928
Nosaukums: DOBAVA UPS NAPRAV
Apraksts: DOBAVA UPS NAPRAV
Iekšējais identifikators: MORS 22/2025 - ODP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31712000 Mikroelektronikas ierīces un aparāti un mikrosistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: UPS naprave
Apraksts: UPS naprave
Iekšējais identifikators: 317926
Papildu klasifikācija (cpv): 31712000 Mikroelektronikas ierīces un aparāti un mikrosistēmas
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 317927
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 317928
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: DOBAVA UPS NAPRAV
Deskrizzjoni: DOBAVA UPS NAPRAV
Identifikatur intern: MORS 22/2025 - ODP
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31712000 Makkinarju, u apparat, mikro-elettroniku u mikro-sistemi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: UPS naprave
Deskrizzjoni: UPS naprave
Identifikatur intern: 317926
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31712000 Makkinarju, u apparat, mikro-elettroniku u mikro-sistemi
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 317927
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 317928
Beschrijving: DOBAVA UPS NAPRAV
Interne identificatiecode: MORS 22/2025 - ODP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31712000 Micro-elektronische machines en toestellen en microsystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: UPS naprave
Interne identificatiecode: 317926
Aanvullende classificatie (cpv): 31712000 Micro-elektronische machines en toestellen en microsystemen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 317927
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 317928
Tytuł: DOBAVA UPS NAPRAV
Wewnętrzny identyfikator: MORS 22/2025 - ODP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31712000 Mikroelektroniczne maszyny i aparatura oraz mikrosystemy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: UPS naprave
Wewnętrzny identyfikator: 317926
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31712000 Mikroelektroniczne maszyny i aparatura oraz mikrosystemy
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 317927
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 317928
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: DOBAVA UPS NAPRAV
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31712000 Máquinas e aparelhos microelectrónicos e microssistemas
Descrição: UPS naprave
Classificação adicional (cpv): 31712000 Máquinas e aparelhos microelectrónicos e microssistemas
2. Procedură
Procedură
Descriere: DOBAVA UPS NAPRAV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31712000 Maşini şi aparate microelectronice şi microsisteme
Descriere: UPS naprave
Identificator intern: 317926
Clasificare suplimentară (cpv): 31712000 Maşini şi aparate microelectronice şi microsisteme
Identificator intern: 317927
Identificator intern: 317928
2. Postup
Postup
Názov: DOBAVA UPS NAPRAV
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31712000 Mikroelektronické stroje a prístroje a mikrosystémy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: UPS naprave
Interný identifikátor: 317926
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31712000 Mikroelektronické stroje a prístroje a mikrosystémy
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 317927
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 317928
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31712000 Mikroelektronski stroji in aparati ter mikrosistemi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 317926
Dodatna klasifikacija (cpv): 31712000 Mikroelektronski stroji in aparati ter mikrosistemi
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 317927
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 317928
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivning: DOBAVA UPS NAPRAV
Intern identifierare: MORS 22/2025 - ODP
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31712000 Mikroelektroniska maskiner, apparater och mikrosystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: UPS naprave
Intern identifierare: 317926
Ytterligare klassificering (cpv): 31712000 Mikroelektroniska maskiner, apparater och mikrosystem
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 317927
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 317928