2. Řízení
Řízení
Název: Liftu apkalpošana un remonts
Popis: Liftu apkalpošana un remonts
Interní identifikátor: RAKUS2025/100K
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71631000 Technická inspekce
5. Část
Část: LOT-0000
Možnosti:
Popis možností: Ja Līguma darbības laikā jaunas iepirkuma procedūras rezultātā Pasūtītājs nav noslēdzis jaunu līgumu attiecībā uz šo pašu līguma priekšmetu, Puses var vienoties par šī Līguma darbības pagarinājumu (nemainot līgumcenas) līdz Pasūtītāja nākamā līguma spēkā stāšanās brīdim.
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Liftu apkalpošana un remonts
Beskrivelse: Liftu apkalpošana un remonts
Intern ID: RAKUS2025/100K
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71631000 Teknisk inspektion
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: RAKUS2025/100K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Liftu apkalpošana un remonts
Περιγραφή: Liftu apkalpošana un remonts
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RAKUS2025/100K
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71631000 Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Liftu apkalpošana un remonts
Identificador interno: RAKUS2025/100K
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71631000 Servicios de inspección técnica
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Liftu apkalpošana un remonts
Kirjeldus: Liftu apkalpošana un remonts
Sisemine tunnus: RAKUS2025/100K
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71631000 Tehnilise ülevaatuse teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Kuvaus: Liftu apkalpošana un remonts
Sisäinen tunniste: RAKUS2025/100K
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71631000 Tekniset tarkastuspalvelut
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Titre: Liftu apkalpošana un remonts
Identifiant interne: RAKUS2025/100K
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71631000 Services d'inspection technique
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Liftu apkalpošana un remonts
Leírás: Liftu apkalpošana un remonts
Belső azonosító: RAKUS2025/100K
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71631000 Műszaki ellenőrzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Aprašymas: Liftu apkalpošana un remonts
Vidaus identifikatorius: RAKUS2025/100K
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71631000 Techninio inspektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pasirinkimo galimybės:
Nosaukums: Liftu apkalpošana un remonts
Apraksts: Liftu apkalpošana un remonts
Iekšējais identifikators: RAKUS2025/100K
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71631000 Tehniskās pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Liftu apkalpošana un remonts
Identifikatur intern: RAKUS2025/100K
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71631000 Servizzi ta' l-ispezzjoni teknika
5. Lott
Lott: LOT-0000
Għażliet:
Interne identificatiecode: RAKUS2025/100K
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Liftu apkalpošana un remonts
Opis: Liftu apkalpošana un remonts
Wewnętrzny identyfikator: RAKUS2025/100K
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71631000 Usługi nadzoru technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: Liftu apkalpošana un remonts
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71631000 Serviços técnicos de inspecção
Opções:
2. Procedură
Procedură
Descriere: Liftu apkalpošana un remonts
Identificator intern: RAKUS2025/100K
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71631000 Servicii de inspecţie tehnică
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: Liftu apkalpošana un remonts
Interný identifikátor: RAKUS2025/100K
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71631000 Technické inšpekčné služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Naslov: Liftu apkalpošana un remonts
Notranji identifikator: RAKUS2025/100K
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71631000 Storitve tehničnih pregledov
5. Sklop
Sklop: LOT-0000