2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa implantów do endoprotez pierwotnych i rewizyjnych bioder i kolan, endoprotez jednoprzedziałowych kolan oraz akcesoriów do endoprotez.
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów do endoprotez pierwotnych i rewizyjnych bioder i kolan, endoprotez jednoprzedziałowych kolan oraz akcesoriów do endoprotez, w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
Interní identifikátor: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33183200 Ortopedické protézy, 33183100 Ortopedické implantáty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1
Popis: CZĘŚĆ nr 1 - Trzpień krótki, tytanowy o kształcie pozwalającym zachować naturalną anatomię, pokryty mikroutkaniem tytanowym. Kształt : na przekroju - trapeizoidalny, zbiezność w trzech płaszczyznach min. 4 wersje kąta szyjkowego (127° - 140°) Panewka tytanowa Press - fit posaidająca otwory na śruby rozmiary 36-80 mm (skok co 2 mm)Wkładka, możliwość zastosowania wkładek z inklinacją 10° i 20°. Wkladka z mechanizmem blokującym umożliwiającym łatwość wymiany w czasie operacji, Głowa metalowa o rozmiarach 28 - 36 o min. 3 długościach szyjki,Śruba do panewki tytanowej Press - fit w rozmiarze 36 - 80 mm (skok co 2 mm).
Interní identifikátor: Część 1
Další klasifikace (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty, 33183200 Ortopedické protézy
Část: LOT-0002
Název: Część 2
Popis: CZĘŚĆ nr 2 - Trzpień ze stopu tytanu, w dwóch płaszczyznach posiadający kształt klina zwężający się dystalnie. Spłaszczony, w 2/3 części bliższej pokryty porowatą tytanową okładziną napylaną próżniowo. Trzpień typu „MIS”, krótki, blokowany w nasadzie. Dostępny w min. 10 rozmiarach, kąt CCD 138°,stożek 12/14. Opcjonalnie trzpień lateralizowany i. Panewka dysplastyczna „press-fit” w rozmiarach 46-64 mm. Czasza panewki metalowa z zewnętrznym pokryciem porowatą powierzchnią typu „plasma-spray” i dodatkowo pokryta hydroksyapatytem, w wersji standard i z 15° nadbudową, z otworami na śruby fabrycznie zaślepionymi. Wkładka ceramiczna Biolox Delta oraz wkładki polietylenowe z wit E w wersji std, hi-wall i z okapem 10°, głowy ceramiczne Biolox Delta w rozmiarach 28,32,36 mm śruby tytanowe 6,5mm w długościach 15-70mm.
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Název: Część 3
Popis: CZĘŚĆ nr 3 -kolano jednoprzedziałowe z ruchomą wkładką, cementowe, bez cementowe, antyalergiczne
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Název: Część 4
Popis: CZĘŚĆ nr 4 - ENDOPROTEZA PIERWOTNA STAWU KOLANOWEGO
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Název: Część 5
Popis: CZĘŚĆ nr 5 - ENDOPROTEZA REWIZYJNA CEMENTOWA STAWU KOLANOWEGO.
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Název: Część 6
Popis: CZĘŚĆ nr 6 - ENDOPROTEZA REWIZYJNA BIODRA
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Název: Część 7
Popis: CZĘŚĆ nr 7 - SYSTEM REWIZJI PANEWKI. Panewki rewizyjne sferyczne w rozmiarach 48 – 80mm ze skokiem co 2 mm wykonane z Tantalu. Wkładki panewkowe z polietylenu cross-link neutralne lub z nachyleniem 10º. Elementy uzupełniające ubytki stropu w 6 średnicach i 4 wysokościach. Elementy uzupełniające ubytki dna w 3 średnicach. Protezy kolumny miednicy w 4 rozmiarach. Klinowate podkładki w 3 wysokościach. Śruby do mocowania elementów Ø 6,5 mm w długościach 20-60 mm. Koszyki rekonstrukcyjne anatomiczne (prawy, lewy) po 10 rozmiarów każdy 48-68 mm.
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Název: Część 8
Popis: CZĘŚĆ nr 8 - AKCESORIA DO ENDOPROTEZ
Interní identifikátor: Część 8
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: Część 8
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33183200 Τεχνητά μέλη ορθοπεδικής, 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Część 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα, 33183200 Τεχνητά μέλη ορθοπεδικής
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Część 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Część 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Część 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Część 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Część 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Część 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Część 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33183200 Orthopaedic prostheses, 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants, 33183200 Orthopaedic prostheses
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Internal identifier: Część 8
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33183200 Prótesis ortopédicas, 33183100 Implantes ortopédicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1
Identificador interno: Część 1
Clasificación adicional (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos, 33183200 Prótesis ortopédicas
Lote: LOT-0002
Título: Część 2
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Título: Część 3
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Część 4
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Título: Część 5
Identificador interno: Część 5
Lote: LOT-0006
Título: Część 6
Identificador interno: Część 6
Lote: LOT-0007
Título: Część 7
Identificador interno: Część 7
Lote: LOT-0008
Título: Część 8
Identificador interno: Część 8
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33183200 Ortopeedilised proteesid, 33183100 Ortopeedilised implantaadid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Część 1
Sisemine tunnus: Część 1
Täiendav liigitus (cpv): 33183100 Ortopeedilised implantaadid, 33183200 Ortopeedilised proteesid
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Część 2
Sisemine tunnus: Część 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Część 3
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Część 4
Sisemine tunnus: Część 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Część 5
Sisemine tunnus: Część 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Część 6
Sisemine tunnus: Część 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Część 7
Sisemine tunnus: Część 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Część 8
Sisemine tunnus: Część 8
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33183200 Prothèses orthopédiques, 33183100 Implants orthopédiques
Titre: Część 1
Identifiant interne: Część 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33183100 Implants orthopédiques, 33183200 Prothèses orthopédiques
Titre: Część 2
Identifiant interne: Część 2
Titre: Część 3
Identifiant interne: Część 3
Titre: Część 4
Identifiant interne: Część 4
Titre: Część 5
Identifiant interne: Część 5
Titre: Część 6
Identifiant interne: Część 6
Titre: Część 7
Identifiant interne: Część 7
Titre: Część 8
Identifiant interne: Część 8
574238-2025 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaMSS-DN-ZPP-26-55/25
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33183200 Ortopedske proteze, 33183100 Ortopedski implantati
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovCzęść 1
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati, 33183200 Ortopedske proteze
GrupaLOT-0002
NaslovCzęść 2
Interna identifikacijska oznakaCzęść 2
GrupaLOT-0003
NaslovCzęść 3
Interna identifikacijska oznakaCzęść 3
GrupaLOT-0004
NaslovCzęść 4
Interna identifikacijska oznakaCzęść 4
GrupaLOT-0005
NaslovCzęść 5
Interna identifikacijska oznakaCzęść 5
GrupaLOT-0006
NaslovCzęść 6
Interna identifikacijska oznakaCzęść 6
GrupaLOT-0007
NaslovCzęść 7
Interna identifikacijska oznakaCzęść 7
GrupaLOT-0008
NaslovCzęść 8
Interna identifikacijska oznakaCzęść 8
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33183200 Ortopediniai protezai, 33183100 Ortopediniai implantai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Część 1
Vidaus identifikatorius: Część 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33183100 Ortopediniai implantai, 33183200 Ortopediniai protezai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Część 2
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Część 3
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część 4
Vidaus identifikatorius: Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Część 5
Vidaus identifikatorius: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Część 6
Vidaus identifikatorius: Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Część 7
Vidaus identifikatorius: Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Część 8
Vidaus identifikatorius: Część 8
Iekšējais identifikators: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33183200 Ortopēdiskās protēzes, 33183100 Ortopēdiskie implanti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Część 1
Iekšējais identifikators: Część 1
Papildu klasifikācija (cpv): 33183100 Ortopēdiskie implanti, 33183200 Ortopēdiskās protēzes
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Część 2
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Część 3
Iekšējais identifikators: Część 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Część 4
Iekšējais identifikators: Część 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Część 5
Iekšējais identifikators: Część 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Część 6
Iekšējais identifikators: Część 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Część 7
Iekšējais identifikators: Część 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Część 8
Iekšējais identifikators: Część 8
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: MSS-DN-ZPP-26-55/25
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33183200 Prostesi ortopedika, 33183100 Impjanti ortopediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część 1
Identifikatur intern: Część 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33183100 Impjanti ortopediċi, 33183200 Prostesi ortopedika
Lott: LOT-0002
Titlu: Część 2
Identifikatur intern: Część 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Część 3
Identifikatur intern: Część 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Część 4
Identifikatur intern: Część 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Część 5
Identifikatur intern: Część 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Część 6
Identifikatur intern: Część 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Część 7
Identifikatur intern: Część 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Część 8
Identifikatur intern: Część 8
574238-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeMSS-DN-ZPP-26-55/25
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33183200 Orthopedische protheses, 33183100 Orthopedische implantaten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelCzęść 1
Interne identificatiecodeCzęść 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten, 33183200 Orthopedische protheses
PerceelLOT-0002
TitelCzęść 2
Interne identificatiecodeCzęść 2
PerceelLOT-0003
TitelCzęść 3
Interne identificatiecodeCzęść 3
PerceelLOT-0004
TitelCzęść 4
Interne identificatiecodeCzęść 4
PerceelLOT-0005
TitelCzęść 5
Interne identificatiecodeCzęść 5
PerceelLOT-0006
TitelCzęść 6
Interne identificatiecodeCzęść 6
PerceelLOT-0007
TitelCzęść 7
Interne identificatiecodeCzęść 7
PerceelLOT-0008
TitelCzęść 8
Interne identificatiecodeCzęść 8
574238-2025 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorMSS-DN-ZPP-26-55/25
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183200 Protezy ortopedyczne, 33183100 Implanty ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułCzęść 1
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne, 33183200 Protezy ortopedyczne
Część zamówieniaLOT-0002
TytułCzęść 2
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułCzęść 3
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułCzęść 4
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułCzęść 5
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułCzęść 6
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 6
Część zamówieniaLOT-0007
TytułCzęść 7
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 7
Część zamówieniaLOT-0008
TytułCzęść 8
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 8
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33183200 Próteses ortopédicas, 33183100 Implantes ortopédicos
Classificação adicional (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos, 33183200 Próteses ortopédicas
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33183200 Proteze ortopedice, 33183100 Implanturi ortopedice
Identificator intern: Część 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33183100 Implanturi ortopedice, 33183200 Proteze ortopedice
Identificator intern: Część 2
Identificator intern: Część 3
Identificator intern: Część 4
Identificator intern: Część 5
Identificator intern: Część 6
Identificator intern: Część 7
Identificator intern: Część 8