2. Řízení
Řízení
Název: Froteesokid
Popis: Frotee sokkide soetamine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 295574-0000
Typ řízení: Užší
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Piiratud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 18300000 Prádlo a oděvní součásti
Další klasifikace (cpv): 18400000 Zvláštní oděvy a oděvní doplňky
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Froteesokid
Intern ID: 295574-0000
Udbudsprocedure: Begrænset
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Piiratud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 18300000 Beklædningsgenstande
Supplerende klassifikation (cpv): 18400000 Beklædningsartikler til specielle formål samt tilbehør
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Froteesokid
Sisemine tunnus: 295574-0000
Menetluse liik: Piiratud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Piiratud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18300000 Rõivad
Täiendav liigitus (cpv): 18400000 Erirõivad ja manused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: Froteesokid
Identifiant interne: 295574-0000
Type de procédure: Restreinte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Piiratud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 18300000 Articles d'habillement
Nomenclature complémentaire (cpv): 18400000 Vêtements spéciaux et accessoires
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Froteesokid
Identificativo interno: 295574-0000
Tipo di procedura: Ristretta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Piiratud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 18300000 Indumenti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18400000 Indumenti speciali ed accessori
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Froteesokid
Identifikatur intern: 295574-0000
Tip ta’ proċedura: Ristretta
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Piiratud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18300000 Ħwejjeġ tan-nisa
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 18400000 Ilbies u aċċessorji speċjali
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 295574-0000
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Piiratud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18300000 Klädesplagg
Ytterligare klassificering (cpv): 18400000 Specialkläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000