See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: „ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, РЕМОНТ, ДОСТАВКА И МОНТАЖ НА ОГРАНИЧИТЕЛНИ СИСТЕМИ ЗА ПЪТИЩА ПО РЕПУБЛИКАНСКИТЕ ПЪТИЩА НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТРАНАТА, СТОПАНИСВАНИ ОТ АПИ, СЪГЛАСНО ЧЛ. 19, АЛ. 1, Т. 1 ОТ ЗАКОНА ЗА ПЪТИЩАТА, ПО 6 (ШЕСТ) ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ"
Popis: Изпълнението на обществената поръчка включва дейности, които са свързани с възстановяването и ремонта на увредени в следствие на пътно транспортни произшествия предпазни огради, както и доставка и монтаж на нови ограничителни системи за пътища. В дейността се включват операции, като доставка и монтаж на временна организация на движението, съобразно класа на пътя, демонтаж на увредените ОСП и транспортирането им до складове, указани от възложителя. Републиканската пътна мрежа в Република България, е изгражданa и рехабилитирана в различни периоди, това е довело до наличието на различни видове ограничителни системи за пътища, монтирани през годините - от стоманени предпазни огради тип СПО 86, модернизирани системи тип СПО 97, ограничителни системи за пътища, съгласно БДС EN 1317 със степени на задържане N2, H1, H2 и H4b и различни зони на действие от W1 до W7. Производството, поддържането на склад, доставката и монтажа на детайли и компоненти от всички тези системи, е наложително с оглед своевременното изпълнение на обществената поръчка. Доставката и монтажа на нови ограничителни системи за обезопасяване на републиканските пътища, отговарящи на изискванията на серията стандарти БДС EN 1317, „Технически правила за приложение на ограничителни системи за пътища по Републиканската пътна мрежа на АПИ” от 2010 г., Указание за изпълнение на начални и крайни елементи на ограничителни системи за пътища на АПИ, от 2021г, е другата основна дейност, която е необходимо да бъде изпълнявана в предмета на обществената поръчка, и включва: Възстановяване и ремонт на: ограничителни системи за пътища за пътна част, едностранна със степен на задържане N2, Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; ограничителни системи за пътища за пътна част, двустранна със степен на задържане H1 и H2 с различни зони на действие; ограничителни системи за пътища за съоръжения, със степен на задържане Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; елементи за начало/край на ограничителни системи за пътища за пътна част, със степен на задържане N2, Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; преходни елементи при различни видове ограничителни системи и при дилатационни фуги; елементи за начало и край; светлоотразители; комбинирана ограничителна система с парапет запревозни средства/пешеходци, със степен на задържане не помалка от Н1 и височина не по-малка от 1 100 мм; парапет за пешеходци с височина не по-малка от 1 100 мм; предпазна ограда/мрежа за пешеходци; предпазно пано за съоръжения; Защитно съоръжение за обезопасяване на пътен обект от свободно падане на скални маси; Защитно съоръжение за снегозадържане, съставено от носещи профили и плътни панели; Нестандартни по размер и радиус елементи от ограничителни системи за пътища; Доставка и монтаж на: ограничителни системи за пътища за пътна част, едностранна със степен на задържане N2, Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; ограничителни системи за пътища за пътна част, двустранна със степен на задържане H1 и H2 с различни зони на действие; ограничителни системи за пътища за съоръжения, със степен на задържане Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; елементи за начало/край на ограничителни системи за пътища за пътна част, със степен на задържане N2, Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; преходни елементи при различни видове ограничителни системи и при дилатационни фуги; предпазен елемент за мотоциклетисти; елементи за начало и край; терминали; буфер срещу удар; светлоотразители; комбинирана ограничителна система с парапет запревозни средства/пешеходци, със степен на задържане не помалка от Н1 и височина не по-малка от 1 100 мм; парапет за пешеходци с височина не помалка от 1 100 мм; предпазна ограда/мрежа за пешеходци; предпазно пано за съоръжения; бетонов ограничител; Защитно съоръжение за обезопасяване на пътен обект от свободно падане на скални маси; Защитно съоръжение за снегозадържане, съставено от носещи профили и плътни панели; Нестандартни по размер и радиус елементи от ограничителни системи за пътища; Отстраняване на проявени дефекти през гаранционните срокове, определени с договора за възлагане на обществената поръчка.
Interní identifikátor: 195227
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45340000 Instalace a montáž oplocení, zábradlí a bezpečnostních zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: "ЮЖЕН ЦЕНТРАЛЕН РАЙОН, ВКЛЮЧВАЩ ОБЛАСТИ КЪРДЖАЛИ, ПАЗАРДЖИК, ПЛОВДИВ, СМОЛЯН И ХАСКОВО"
Popis: Изпълнението на обществената поръчка включва дейности, които са свързани с възстановяването на увредени в следствие на пътно транспортни произшествия предпазни огради, както и доставка и монтаж на нови ограничителни системи за пътища. В дейността се включват операции, като доставка и монтаж на временна организация на движението, съобразно класа на пътя, демонтаж на увредените ОСП и транспортирането им до складове, указани от възложителя. Републиканската пътна мрежа в Република България, е изгражданa и рехабилитирана в различни периоди, това е довело до наличието на различни видове ограничителни системи за пътища, монтирани през годините - от стоманени предпазни огради тип СПО 86, модернизирани системи тип СПО 97, ограничителни системи за пътища, съгласно БДС EN 1317 със степени на задържане N2, H1, H2 и H4b и различни зони на действие от W1 до W7. Производството, поддържането на склад, доставката и монтажа на детайли и компоненти от всички тези системи, е наложително с оглед своевременното изпълнение на обществената поръчка. Доставката и монтажа на нови ограничителни системи за обезопасяване на републиканските пътища, отговарящи на изискванията на серията стандарти БДС EN 1317, „Технически правила за приложение на ограничителни системи за пътища по Републиканската пътна мрежа на АПИ” от 2010 г., Указание за изпълнение на начални и крайни елементи на ограничителни системи за пътища на АПИ, от 2021г, е другата основна дейност, която е необходимо да бъде изпълнявана в предмета на обществената поръчка, и включва: Възстановяване и ремонт на: ограничителни системи за пътища за пътна част, едностранна със степен на задържане N2, Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; ограничителни системи за пътища за пътна част, двустранна със степен на задържане H1 и H2 с различни зони на действие; ограничителни системи за пътища за съоръжения, със степен на задържане Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; елементи за начало/край на ограничителни системи за пътища за пътна част, със степен на задържане N2, Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; преходни елементи при различни видове ограничителни системи и при дилатационни фуги; елементи за начало и край; светлоотразители; комбинирана ограничителна система с парапет запревозни средства/пешеходци, със степен на задържане не помалка от Н1 и височина не по-малка от 1 100 мм; парапет за пешеходци с височина не помалка от 1 100 мм; предпазна ограда/мрежа за пешеходци; предпазно пано за съоръжения; Защитно съоръжение за обезопасяване на пътен обект от свободно падане на скални маси; Защитно съоръжение за снегозадържане, съставено от носещи профили и плътни панели; Нестандартни по размер и радиус елементи от ограничителни системи за пътища; Доставка и монтаж на: ограничителни системи за пътища за пътна част, едностранна със степен на задържане N2, Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; ограничителни системи за пътища за пътна част, двустранна със степен на задържане H1 и H2 с различни зони на действие; ограничителни системи за пътища за съоръжения, със степен на задържане Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; елементи за начало/край на ограничителни системи за пътища за пътна част, със степен на задържане N2, Н1, Н2 и H4b с различни зони на действие; преходни елементи при различни видове ограничителни системи и при дилатационни фуги; предпазен елемент за мотоциклетисти; елементи за начало и край; терминали; буфер срещу удар; светлоотразители; комбинирана ограничителна система с парапет запревозни средства/пешеходци, със степен на задържане не помалка от Н1 и височина не по-малка от 1 100 мм; парапет за пешеходци с височина не помалка от 1 100 мм; предпазна ограда/мрежа за пешеходци; предпазно пано за съоръжения; бетонов ограничител; Защитно съоръжение за обезопасяване на пътен обект от свободно падане на скални маси; Защитно съоръжение за снегозадържане, съставено от носещи профили и плътни панели; Нестандартни по размер и радиус елементи от ограничителни системи за пътища; Отстраняване на проявени дефекти през гаранционните срокове, определени с договора за възлагане на обществената поръчка.
Interní identifikátor: 195264
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 195227
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45340000 Xogħol ta’ l-irpar, ringieli u ta’ l-istallazzjoni ta’ apparat tas-sigurtà
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 195264