2. Řízení
Řízení
Název: „ИЗБОР НА ОПЕРАТОР ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ ЗА ПОТРЕБНОСТИТЕ НА „ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ“ ЕООД СОФИЯ“
Popis: Обществената поръчка, която се възлага с настоящата процедура е с предмет: „Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна на електронен носител за потребностите на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД София“. Обектът на обществената поръчка е предоставяне на услуги, съгласно чл.3, ал.1, т.3 ЗОП.
Interní identifikátor: 469075
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30199770 Stravenky
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: В срока на действие на сключения договор, при възникнала необходимост, възложителят си запазва правото на „опция“ на обща стойност до 30 % (тридесет на сто) от прогнозната стойност на договора, посочена в чл.7, ал.1 от проекта на договор. Под „опция“ следва да се разбира едностранно право на Възложителя, но не и задължение да изисква: допълнително предоставяне и зареждане на ваучери за храна на електронен носител при условията и параметрите, посочени в техническата спецификация, сключения договор за обществена поръчка и приложенията към него, но в по – голям обем от прогнозирания. „Опцията“ е определена по стойност и определяема по обем. При реализирането и, водеща е стойността им. При достигане на максимално предвидената стойност от 30 % (тридесет на сто) от прогнозната стойност на договора, се счита, че опцията е възложена в пълен обем. „Опцията“ се възлага при настъпване на някое от следните условия: - В хода на действие на договора, прогнозният брой на работниците или служителите, които получават ваучери за храна се повиши. - В хода на действие на договора, нормативно се повиши размера на необлагаемите социални разходи, предоставени под формата на ваучери за храна.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 469075
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 469075
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30199770 Κουπόνια φαγητού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 469075
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30199770 Luncheon vouchers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 469075
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30199770 Cheques restaurante
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 469075
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30199770 Toidutalongid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 469075
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30199770 Lounassetelit
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 469075
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 469075
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30199770 Bonovi za obrok
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 469075
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30199770 Ebédjegy
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 469075
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30199770 Buoni pasto
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 469075
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30199770 Fatturi b'għelm għall-ikel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Wewnętrzny identyfikator: 469075
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30199770 Talony na posiłki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30199770 Cheques-refeição
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 469075
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30199770 Tichete de masă
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 469075
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30199770 Stravné poukážky
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 469075
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30199770 Boni za prehrano
5. Sklop
Sklop: LOT-0001