See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Traktortehnikas un pacēlājtehnikas piegāde ar lietotas tehnikas atpirkšanu LVM Sēklas un stādi kokaudzētavām
Popis: Traktortehnikas un pacēlājtehnikas piegāde ar lietotas tehnikas atpirkšanu LVM Sēklas un stādi kokaudzētavām
Interní identifikátor: ASLVM_2025_129_Ak
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42400000 Zdvihací a manipulační zařízení a jejich díly
Další klasifikace (cpv): 16700000 Traktory
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Lauksaimniecības traktora piegāde Mazsilu kokaudzētavai ar lietota atpirkšanu
Část: LOT-0002
Název: Teleskopiskā iekrāvēja piegāde Strenču kokaudzētavai ar lietota atpirkšanu
Část: LOT-0003
Název: Elektriska dakšveida iekrāvēja ar Li-ion bateriju piegāde Popes kokaudzētavai
Část: LOT-0004
Název: Elektriska dakšveida iekrāvēja ar Li-ion bateriju piegāde Valmieras kokaudzētavai
Část: LOT-0005
Název: Elektriska dakšveida pacēlāja ar želejas bezapkopes akumulatoru piegāde Kalsnavas kokaudzētavai
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ASLVM_2025_129_Ak
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42400000 Løfte- og håndteringsudstyr samt dele dertil
Supplerende klassifikation (cpv): 16700000 Traktorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ASLVM_2025_129_Ak
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ASLVM_2025_129_Ak
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42400000 Μέρη και εξοπλισμός ανύψωσης και διακίνησης υλικών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 16700000 Ελκυστήρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ASLVM_2025_129_Ak
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42400000 Equipos de elevación y manipulación, y sus partes
Clasificación adicional (cpv): 16700000 Tractores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ASLVM_2025_129_Ak
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42400000 Tõste- ja teisaldusmehhanismid ja osad
Täiendav liigitus (cpv): 16700000 Traktorid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ASLVM_2025_129_Ak
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42400000 Nosto- ja käsittelylaitteet ja niiden osat
Lisäluokitus (cpv): 16700000 Traktorit
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ASLVM_2025_129_Ak
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42400000 Matériel de levage et de manutention et pièces détachées
Nomenclature complémentaire (cpv): 16700000 Tracteurs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ASLVM_2025_129_Ak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42400000 Oprema za podizanje i rukovanje i dijelovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 16700000 Traktori
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ASLVM_2025_129_Ak
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42400000 Kėlimo ir krovimo įrenginiai ir dalys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 16700000 Traktoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Iekšējais identifikators: ASLVM_2025_129_Ak
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42400000 Pacēlāji un pārvietošanas iekārtas un to detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ASLVM_2025_129_Ak
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42400000 Apparat u partijiet għat-tlugħ u l-ittrattar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 16700000 Tractors
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Interne identificatiecode: ASLVM_2025_129_Ak
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42400000 Hijs-, hef- en transportwerktuigen en delen daarvan
Aanvullende classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ASLVM_2025_129_Ak
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42400000 Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 16700000 Ciągniki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42400000 Equipamento de elevação e de movimentação e suas partes
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ASLVM_2025_129_Ak
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42400000 Echipamente de ridicare şi de manipulare şi piese ale acestora
Clasificare suplimentară (cpv): 16700000 Tractoare
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42400000 Oprema za dviganje in manipulacijo in njeni deli
Dodatna klasifikacija (cpv): 16700000 Traktorji
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005