575237-2026 - Zadávání
Česko – Sociální péče a související služby – „Rozvoj osobní asistence v Olomouckém kraji“
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – zjednodušený režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: „Rozvoj osobní asistence v Olomouckém kraji“
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Hlavní prvky řízení: dle ZD
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85300000 Sociální péče a související služby
Další klasifikace (cpv): 75200000 Zajišťování služeb pro veřejnost
5. Část
Část: LOT-0003
Název: ČÁST 3
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby na území obcí s rozšířenou působností Zábřeh a Mohelnice
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358-3
Část: LOT-0001
Název: ČÁST 1
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby na území obcí s rozšířenou působností Lipník nad Bečvou
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358-1
Část: LOT-0007
Název: ČÁST 7
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby na území obce s rozšířenou působností Olomouc
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358-7
Část: LOT-0002
Název: ČÁST 2
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby na území obce s rozšířenou působností Šumperk
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358-2
Část: LOT-0004
Název: ČÁST 4
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby na území obcí s rozšířenou působností Olomouc, Jeseník, Uničov a Litovel
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358-4
Část: LOT-0005
Název: ČÁST 5
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby na území obcí s rozšířenou působností Prostějov a Konice
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358-5
Část: LOT-0006
Název: ČÁST 6
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby na území obcí s rozšířenou působností Olomouc a Litovel
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358-6
Část: LOT-0008
Název: ČÁST 8
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby na území obce s rozšířenou působností Šternberk
Interní identifikátor: KÚOK/63529/2026/VZCN/358-8