See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Осигуряване на експерти от звено за управление на проект във връзка с процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ „Изграждане на ВиК инфраструктура“ по приоритетна ос 1 „Води“
Popis: Предметът на настоящата обществена поръчка е осигуряване на експерти от звено за управление на проект във връзка с процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ „Изграждане на ВиК инфраструктура“ по приоритетна ос 1 „Води“ на Оперативна програма „Околна среда“ 2014—2020 г., съфинансирана от Европейския фонд за регионално развитие и Кохезионния фонд на Европейския съюз. Съгласно предвидената за изпълнение дейност 4 „Управление на проекта“ се предвижда бенефициента да организира и осъществява дейностите по управлението чрез назначаване на звено за управление на проекта (ЗУП). Предвидено е звеното да бъде съставено от служители на ВиК Варна и от външни експерти, като веднага след сключване на АДБФП ще бъдат определени и назначени експертите от страна на ВиК, а след провеждане и избор на изпълнител от настоящата обществена поръчка ще бъдат определени и включени в екипа и външните.
Interní identifikátor: 00606-2019-0013
Účel
Hlavní klasifikace (cpv): 71541000 Řízení stavebních projektů
5. Část
Část: LOT-0000
Další klasifikace (cpv): 71541000 Řízení stavebních projektů
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 00606-2019-0013
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 00606-2019-0013
Finalidad
Clasificación principal (cpv): 71541000 Servicios de gestión de proyectos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 71541000 Servicios de gestión de proyectos de construcción
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 00606-2019-0013
Eesmärk
Peamine liigitus (cpv): 71541000 Ehitusprojekti juhtimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendav liigitus (cpv): 71541000 Ehitusprojekti juhtimisteenused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 00606-2019-0013
Tarkoitus
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71541000 Rakennushankkeen johto
Lisäluokitus (cpv): 71541000 Rakennushankkeen johto
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 00606-2019-0013
Cuspóir
Príomhaicmiú (cpv): 71541000 Construction project management services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aicmiú breise (cpv): 71541000 Construction project management services
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 00606-2019-0013
Svrha
Glavna klasifikacija (cpv): 71541000 Usluge vođenja projekta u građevinarstvu
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 71541000 Usluge vođenja projekta u građevinarstvu
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 00606-2019-0013
Finalità
Classificazione principale (cpv): 71541000 Servizi di gestione di progetti di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71541000 Servizi di gestione di progetti di costruzione
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 00606-2019-0013
Tikslas
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71541000 Statybos projektų valdybos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71541000 Statybos projektų valdybos paslaugos
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 00606-2019-0013
Għan
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71541000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-proġett tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71541000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-proġett tal-kostruzzjoni
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 00606-2019-0013
Doel
Belangrijkste classificatie (cpv): 71541000 Bouwprojectenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Aanvullende classificatie (cpv): 71541000 Bouwprojectenbeheer
Wewnętrzny identyfikator: 00606-2019-0013
Przeznaczenie
Główna klasyfikacja (cpv): 71541000 Usługi zarządzania projektem budowlanym
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71541000 Usługi zarządzania projektem budowlanym
2. Procedimento
Procedimento
Finalidade
Classificação principal (cpv): 71541000 Serviços de gestão de projectos de construção
Classificação adicional (cpv): 71541000 Serviços de gestão de projectos de construção
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 00606-2019-0013
Scop
Clasificarea principală (cpv): 71541000 Servicii de gestionare a proiectelor de construcţii
5. Lot
Lot: LOT-0000
Clasificare suplimentară (cpv): 71541000 Servicii de gestionare a proiectelor de construcţii
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 00606-2019-0013
Namen
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71541000 Storitve projektnega managementa v gradbeništvu
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 71541000 Storitve projektnega managementa v gradbeništvu