576018-2025 - Výsledek
Česko – Architektonické, stavební, technické a inspekční služby – Budova 24 – Nástavba s přístavbou
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevBudova 24 – Nástavba s přístavbou
PopisPředmětem veřejné zakázky je zpracování a předání dokumentace pod názvem „Budova 24 – Nástavba s přístavbou“: - Projektová dokumentace skutečného provedení stavby v členění a rozsahu dle přílohy č. 11 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb - Projektová dokumentace pro vydání stavebního povolení v členění a rozsahu dle přílohy č. 1 nebo přílohy č. 4 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, a podle Stavebního zákona. - Projektová dokumentace pro provádění stavby v rozsahu a obsahu a členění dle vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, a podle Stavebního zákona. - Výkon inženýrské činnosti za účelem vydání stavebního povolení, která bude vykonávána s cílem zajistit příslušná pravomocná správní rozhodnutí pro realizaci stavby (povolení záměru) podle Stavebního zákona. - Realizační projektová dokumentace interiéru a zdravotnické technologie pro dodávku a montáž. - Výkon autorského dozoru při přípravě a provádění stavby - Komplexní architektonická studie (vyřešení exteriéru, dispozic a interiéru) na základě schválené architektonicky - dispoziční studie pod názvem „Budova 24 – Přístavba s nástavbou“ vypracovaná společností LT PROJEKT, a.s. v prosinci 2023 a její revize ze srpna 2024, včetně projednání a odsouhlasení objednatelem, správcem a uživatelem, obsahující řešení profesí, vizualizace, návrh objektové skladby a propočet nákladů . Bližší podmínky předmětu plnění jsou uvedeny v Příloze č. 2 zadávací dokumentace – Návrh Smlouvy o dílo ve článku 2 – Předmět smlouvy.
Interní identifikátor24039
Typ řízeníOtevřené
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možností4.1. Objednatel si v souladu s ustanovením § 100 zákona č. 134/2016 Sb. vyhradil v zadávacím řízení následující změny závazku z této smlouvy: 4.1.1. Rozsah předmětu plnění může být změněn pouze z následujících důvodů: 4.1.1.1. Zapracování požadavků vyplývajících ze změn právních předpisů a ČSN, oznámených dle odst. 10.1, do již předaných stupňů PD, pokud v době jejich zpracování a předání tyto změny právních předpisů a ČSN nebyly platné či účinné; 4.1.1.2. Objednatel je oprávněn na základě rozhodnutí oprávněného orgánu objednatele nepokračovat v realizaci akce. Neodeslání výzvy Objednatele na zpracování příslušného stupně projektové dokumentace od zástupce objednatele či nerealizovat DP. V takovém případě nevzniká zhotoviteli z tohoto titulu žádný finanční a ani jiný nárok vůči objednateli za výkon dozoru projektanta, zpracování DPS, zpracování PD interiéru. O takovém rozhodnutí je objednatel povinen zhotovitele informovat bez zbytečného prodlení. 4.1.2. Změna doby plnění uvedené v této smlouvě, a to přiměřené prodloužení lhůt plnění, pokud nastane některá z těchto důvodů: 4.1.2.1. jestliže dojde k přerušení provádění příslušného stupně PD na základě písemného pokynu objednatele; 4.1.2.2. jestliže dojde k přerušení či zpoždění provádění příslušného stupně PD z důvodu prodlení na straně objednatele; 4.1.2.3. jestliže dojde k neposkytnutí potřebné součinnosti objednatele při provádění příslušného stupně PD. 4.1.2.4. Prodloužená lhůta pro předání příslušného stupně PD se určí v délce podle délky trvání překážky s přihlédnutím k době nezbytné pro její provedení za podmínky, že zhotovitel učinil veškerá rozumně očekávatelná opatření k tomu, aby předešel či alespoň zkrátil dobu trvání takové překážky. Prodloužená lhůta pro předání příslušného stupně PD ve smyslu tohoto ustanovení musí být smluvními stranami sjednána či stvrzena písemným dodatkem k této smlouvě. 4.1.3. Změna dohodnuté ceny je možná pouze v případě: 4.1.3.1. kdy dojde ke změně věcného rozsahu díla vymezeného touto smlouvou z důvodů ležících na straně objednatele. Úprava se provede písemným dodatkem k této smlouvě. V případě rozšíření rozsahu prací musí být dodatek uzavřen před zahájením prací zhotovitelem. V případě omezení rozsahu prací požadovaných objednatelem, se sníží cena díla za předpokladu, že zúžení předmětu díla bylo objednatelem uplatněno včas, tj. před zahájením prací na omezeném rozsahu části díla. Jinak má zhotovitel právo i na úhradu účelně vynaložených nákladů na již provedené práce nebo činnosti. 4.1.3.2. V případě, že objednatel uplatní požadavek na změnu díla dle odst. 4.1.1.1 je zhotovitel povinen předložit objednateli návrh ceny požadované změny díla formou podrobné kalkulace ceny za provedení této požadované změny díla (počet hodin x Kč/hod ) a návrh lhůty zpracování požadované změny. Objednatel je oprávněn požadovat zdůvodnění předložené ceny díla a termínu a zhotovitel je povinen je předložit. 4.1.3.3. V případě přerušení provádění příslušného stupně PD dle odst. 4.1.2.1 až 4.1.2.3 převyšující 6 měsíců má zhotovitel právo na úpravu ceny díla. Cena díla bude upravena indexem – dle „Indexů cen v tržních službách - předchozí měsíc“ Českého statistického úřadu (https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/index.jsf?page=vystup-objekt&skupId=4150&z=T&f=TABULKA&katalog=31784&pvo=CEN06C4&pvo=CEN06C4&evo=v3199_!_TRZSLU1a2-CISEL_1) za „Úroveň klasifikace“ M71 za každý ukončený měsíc prodlení. 4.2. Objednatel je oprávněn na základě rozhodnutí oprávněného orgánu objednatele nepokračovat v realizaci akce. Neodeslání výzvy Objednatele na zpracování příslušného stupně projektové dokumentace od zástupce objednatele a neprovádění DP. V takovém případě nevzniká zhotoviteli z tohoto titulu žádný finanční a ani jiný nárok vůči objednateli za výkon dozoru projektanta, zpracování DPS, zpracování PD interiéru. O takovém rozhodnutí je objednatel povinen zhotovitele informovat bez zbytečného prodlení.
2. Procedure
Procedure
Titel: Budova 24 – Nástavba s přístavbou
Intern ID: 24039
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 24039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Internal identifier: 24039
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 24039
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 24039
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
576018-2025 - Toradh
An tSeicia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Budova 24 – Nástavba s přístavbou
Fógra maidir le dámhachtain conartha nó lamháltais — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach24039
An cineál nóis imeachtaOscailte
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 24039
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 24039
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Interne identificatiecode: 24039
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: 24039
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 24039
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 24039
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: