2. Řízení
Řízení
Název: BHV tekeningen
Popis: Deze Europese openbare aanbesteding omvat het vervaardigen en bewerken van ontruimingsplattegronden, plattegronden t.b.v. ontruimingsplan, situatietekeningen en aanvalsplattegronden. De Politie kiest voor het sluiten van een Raamovereenkomst om gedurende de periode van vier (4) jaar op een flexibele en efficiënte wijze invulling te kunnen geven aan de behoefte. Zie verder Inschrijvingsleidraad. De maximale omvang van de raamovereenkomst is €320.000,00 excl. btw.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
Další klasifikace (cpv): 71317000 Poradenství v oblasti ochrany před riziky a boje s nimi
5. Část
Část: LOT-0000
Popis: Deze Europese openbare aanbesteding omvat het vervaardigen en bewerken van ontruimingsplattegronden, plattegronden t.b.v. ontruimingsplan, situatietekeningen en aanvalsplattegronden. De Politie kiest voor het sluiten van een Raamovereenkomst om gedurende de periode van vier (4) jaar op een flexibele en efficiënte wijze invulling te kunnen geven aan de behoefte.
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Titel: BHV tekeningen
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79000000 Forretningstjenesteydelser: forskrifter, markedsføring, rådgivning, rekruttering, trykning og sikkerhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71317000 Rådgivning i forbindelse med beskyttelse mod og bekæmpelse af farer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: BHV tekeningen
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79000000 Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71317000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σχετιζόμενες με τον έλεγχο και την προστασία από κινδύνους
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: BHV tekeningen
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71317000 Riskimaandamis- ja -juhtimisalased nõustamisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: BHV tekeningen
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79000000 Liike-elämän palvelut: laki, markkinointi, neuvonta, työhönotto, painatus ja turvallisuus
Lisäluokitus (cpv): 71317000 Vaaroilta suojautumista ja riskienhallintaa koskevat konsulttipalvelut
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Titre: BHV tekeningen
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79000000 Services aux entreprises: droit, marketing, conseil, recrutement, impression et sécurité
Nomenclature complémentaire (cpv): 71317000 Services de conseil en protection et contrôle des risques
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: BHV tekeningen
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Aicmiú breise (cpv): 71317000 Hazard protection and control consultancy services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Eljárás
Eljárás
Cím: BHV tekeningen
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
További osztályozás (cpv): 71317000 Veszélymegelőzési és rizikófelügyeleti tanácsadó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Titolo: BHV tekeningen
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79000000 Servizi per le imprese: servizi giuridici, di marketing, di consulenza, di reclutamento, di stampa e di sicurezza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71317000 Servizi di consulenza per la protezione e il controllo di rischi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: BHV tekeningen
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71317000 Apsaugos nuo pavojaus ir pavojaus valdymo konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Nosaukums: BHV tekeningen
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
Papildu klasifikācija (cpv): 71317000 Riska aizsardzības un kontroles konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: BHV tekeningen
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79000000 Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71317000 Servizzi ta' spezzjoni dwar il-protezzjoni u l-kontroll ta' perikoli
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
576023-2025 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – BHV tekeningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
TitelBHV tekeningen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode1
Tytuł: BHV tekeningen
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71317000 Usługi doradcze w zakresie kontroli i zapobiegania zagrożeniom
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79000000 Servicii pentru întreprinderi: drept, marketing, consultanţă, recrutare, tipărire şi securitate
Clasificare suplimentară (cpv): 71317000 Servicii de consultanţă în protecţia contra riscurilor şi în controlul riscurilor
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Názov: BHV tekeningen
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79000000 Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71317000 Poradenské služby pre oblasť ochrany a kontroly pred nebezpečím
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Naslov: BHV tekeningen
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
Dodatna klasifikacija (cpv): 71317000 Storitve svetovanja na področju zaščite pred nevarnostmi in njihovega obvladovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1