2. Řízení
Řízení
Název: Zakup usługi subskrypcji oprogramowania ARIS wraz z konsultacjami przez okres 36 miesięcy
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia świadczonego przez Wykonawcę na rzecz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie (zwanej dalej „Zamawiającym”) jest usługa polegająca na zapewnieniu na zasadach subskrypcji Oprogramowania ARIS wymienionego w § 2. ust.1 w projektowanych postanowień umowy (dalej: ppu) stanowiących Załącznik nr 8.1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej: SWZ) wraz z konsultacjami przez okres 36 miesięcy, albo usługa polegająca na dostarczeniu rozwiązania równoważnego zgodnie ze szczegółową specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy dedykowanych dla rozwiązania równoważnego (dalej: ppu-r) stanowiących Załącznik nr 8.2 do SWZ wraz z konsultacjami przez okres 36 miesięcy. 2. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w ppu wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 8.1 do SWZ, a w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego na warunkach i zasadach określonych w ppu-r wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 8.2 do SWZ.
Předchozí oznámení: 416635-2025
Interní identifikátor: DZP.2610.10.2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: 1. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do tych czynności. Wykonawca składa ofertę na Formularzu Ofertowym wg Załącznika nr 1 do SWZ za pośrednictwem Platformy Zakupowej. 2. Wykonawca obowiązany jest złożyć wraz z ofertą następujące dokumenty: 2.1. Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. 2.2. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie osoby działającej w imieniu Wykonawcy do jego reprezentowania, jeżeli oferta nie została podpisana przez osoby upoważnione do tych czynności dokumentem rejestracyjnym. 2.3. Dowód wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca wnosi wadium w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. W przypadku wniesienia wadium w innej formie niż pieniądz, powinno ono obowiązywać przez cały okres związania ofertą. 2.4. Zobowiązanie podmiotów udostępniających zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami, jeżeli Wykonawca powołuje się na zasoby innych podmiotów. Zobowiązanie winno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentacji podmiotu udostępniającego zasoby. Zapisy pkt 2.1. i 2.2. oraz Rozdz. IV.5 SWZ stosuje się odpowiednio. 2.5. Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej: „JEDZ”) sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Dokument JEDZ należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Dokument JEDZ musi być opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2.6. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 oraz art. 7 ustawy o szczególnych rozwiązaniach. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 2.7 Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w zakresie wskazania, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (członkowie konsorcjum). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia za pośrednictwem Platformy Zakupowej, w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, w formie elektronicznej podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do tych czynności, wskazanych w rozdziale IV.3. SWZ.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72268000 Dodávka programového vybavení
Další klasifikace (cpv): 72267000 Údržba a opravy programového vybavení, 72266000 Poradenství v oblasti programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0002
576027-2025 - Resultater
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter eller koncessionstildeling – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse416635-2025
Intern IDDZP.2610.10.2025
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72268000 Levering af programmel
Supplerende klassifikation (cpv): 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester, 72266000 Konsulentvirksomhed i forbindelse med programmel
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 416635-2025
Interne Kennung: DZP.2610.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0002
Previous notice: 416635-2025
Internal identifier: DZP.2610.10.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services, 72266000 Software consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 416635-2025
Identificador interno: DZP.2610.10.2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72268000 Servicios de suministro de software
Clasificación adicional (cpv): 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software, 72266000 Servicios de consultoría en software
5. Lote
Lote: LOT-0002
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 416635-2025
Identifiant interne: DZP.2610.10.2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do tych czynności. Wykonawca składa ofertę na Formularzu Ofertowym wg Załącznika nr 1 do SWZ za pośrednictwem Platformy Zakupowej. 2. Wykonawca obowiązany jest złożyć wraz z ofertą następujące dokumenty: 2.1. Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. 2.2. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie osoby działającej w imieniu Wykonawcy do jego reprezentowania, jeżeli oferta nie została podpisana przez osoby upoważnione do tych czynności dokumentem rejestracyjnym. 2.3. Dowód wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca wnosi wadium w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. W przypadku wniesienia wadium w innej formie niż pieniądz, powinno ono obowiązywać przez cały okres związania ofertą. 2.4. Zobowiązanie podmiotów udostępniających zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami, jeżeli Wykonawca powołuje się na zasoby innych podmiotów. Zobowiązanie winno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentacji podmiotu udostępniającego zasoby. Zapisy pkt 2.1. i 2.2. oraz Rozdz. IV.5 SWZ stosuje się odpowiednio. 2.5. Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej: „JEDZ”) sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Dokument JEDZ należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Dokument JEDZ musi być opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2.6. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 oraz art. 7 ustawy o szczególnych rozwiązaniach. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 2.7 Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w zakresie wskazania, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (członkowie konsorcjum). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia za pośrednictwem Platformy Zakupowej, w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, w formie elektronicznej podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do tych czynności, wskazanych w rozdziale IV.3. SWZ.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72268000 Services de fourniture de logiciels
Nomenclature complémentaire (cpv): 72267000 Services de maintenance et de réparation de logiciels, 72266000 Services de conseil en logiciels
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 416635-2025
Aitheantóir inmheánach: DZP.2610.10.2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 416635-2025
Interna identifikacijska oznaka: DZP.2610.10.2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72268000 Usluge dobave programske podrške
Dodatna klasifikacija (cpv): 72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške, 72266000 Usluge savjetovanja o programskoj podršci
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 416635-2025
Iekšējais identifikators: DZP.2610.10.2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72268000 Programmatūras piegādes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi, 72266000 Programmatūras konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 416635-2025
Identifikatur intern: DZP.2610.10.2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72268000 Servizzi tal-forniment tas-software
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72267000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer, 72266000 Servizzi ta' konsulenza dwar is-software
5. Lott
Lott: LOT-0002
Eerdere aankondiging: 416635-2025
Interne identificatiecode: DZP.2610.10.2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
Aanvullende classificatie (cpv): 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software, 72266000 Advies over software
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
576027-2025 - Wyniki
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie416635-2025
Wewnętrzny identyfikatorDZP.2610.10.2025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72268000 Usługi dostawy oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania, 72266000 Usługi doradcze w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 416635-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72268000 Serviços de fornecimento de software
Classificação adicional (cpv): 72267000 Serviços de manutenção e reparação de software, 72266000 Serviços de consultoria em matéria de software
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 416635-2025
Identificator intern: DZP.2610.10.2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72268000 Servicii de furnizare de software
Clasificare suplimentară (cpv): 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software, 72266000 Servicii de consultanţă pentru software
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 416635-2025
Notranji identifikator: DZP.2610.10.2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72268000 Storitve oskrbe s programsko opremo
Dodatna klasifikacija (cpv): 72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme, 72266000 Storitve svetovanja o programski opremi
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
576027-2025 - Resultat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande416635-2025
Intern identifierareDZP.2610.10.2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 72267000 Underhåll och reparation av programvara, 72266000 Programkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0002