576059-2025 - Zadávání
Belgie – Technická inspekce – Raamovereenkomst verplichte keuringen installaties
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevRaamovereenkomst verplichte keuringen installaties
PopisRaamovereenkomst voor de verplichte keuring van de installaties (laagspanning, hoogspanning, liften, zonnepanelen, verwarmingsinstallatie, gasdetectie, rookkoepels en branddetectie).
Interní identifikátorSGB - 2025-07-001
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71631000 Technická inspekce
5. Část
ČástLOT-0001
NázevSGB - 2025-07-001 - 1
PopisRaamovereenkomst voor de verplichte keuring van de installaties (laagspanning, hoogspanning, liften, zonnepanelen, verwarmingsinstallaties, gasdetectie, rookkoepels en branddetectie).
Interní identifikátor1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SGB - 2025-07-001
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71631000 Teknisk inspektion
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: SGB - 2025-07-001 - 1
Intern ID: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SGB - 2025-07-001
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71631000 Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: SGB - 2025-07-001 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SGB - 2025-07-001
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71631000 Tekniset tarkastuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: SGB - 2025-07-001 - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SGB - 2025-07-001
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71631000 Services d'inspection technique
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: SGB - 2025-07-001 - 1
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SGB - 2025-07-001
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71631000 Technical inspection services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: SGB - 2025-07-001 - 1
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SGB - 2025-07-001
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71631000 Usluge tehničkog nadzora
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: SGB - 2025-07-001 - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SGB - 2025-07-001
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71631000 Műszaki ellenőrzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: SGB - 2025-07-001 - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SGB - 2025-07-001
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71631000 Servizi di ispezione tecnica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: SGB - 2025-07-001 - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SGB - 2025-07-001
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71631000 Techninio inspektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: SGB - 2025-07-001 - 1
Vidaus identifikatorius: 1
See the notice on TED website
Iekšējais identifikators: SGB - 2025-07-001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71631000 Tehniskās pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: SGB - 2025-07-001 - 1
Iekšējais identifikators: 1
576059-2025 - Kompetizzjoni
Il-Belġju – Servizzi ta' l-ispezzjoni teknika – Raamovereenkomst verplichte keuringen installaties
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internSGB - 2025-07-001
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71631000 Servizzi ta' l-ispezzjoni teknika
5. Lott
LottLOT-0001
TitluSGB - 2025-07-001 - 1
Identifikatur intern1
Interne identificatiecode: SGB - 2025-07-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: SGB - 2025-07-001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71631000 Usługi nadzoru technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: SGB - 2025-07-001 - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SGB - 2025-07-001
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71631000 Servicii de inspecţie tehnică
Titlu: SGB - 2025-07-001 - 1
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SGB - 2025-07-001
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71631000 Technické inšpekčné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: SGB - 2025-07-001 - 1
Interný identifikátor: 1