2. Řízení
Řízení
Název: Dostawy odczynników oraz najem aparatury do działu Diagnostyki Laboratoryjnej
Popis: Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy odczynników, materiałów zużywalnych oraz najem aparatury dla Działu Diagnostyki Laboratoryjnej w asortymencie i ilości określonej w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interní identifikátor: SZP.2422.59.2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
Další klasifikace (cpv): 38430000 Snímací a analytické aparáty, 38434000 Analyzátory, 33100000 Zdravotnické přístroje, 33696500 Laboratorní činidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet 1
Popis: Najem analizatora i dostawa odczynników
Interní identifikátor: Pakiet 1
Množství: 1 kus
Část: LOT-0002
Název: Pakiet 2
Popis: Dostawa odczynników
Interní identifikátor: Pakiet 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SZP.2422.59.2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38430000 Όργανα και συσκευές ανίχνευσης και ανάλυσης, 38434000 Αναλυτές, 33100000 Ιατρικές συσκευές, 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 1
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet 2
Περιγραφή: Dostawa odczynników
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 2
576066-2025 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoSZP.2422.59.2025
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Clasificación adicional (cpv): 38430000 Aparatos de detección y análisis, 38434000 Analizadores, 33100000 Equipamiento médico, 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloPakiet 1
Identificador internoPakiet 1
Cantidad1 pieza
LoteLOT-0002
TítuloPakiet 2
DescripciónDostawa odczynników
Identificador internoPakiet 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SZP.2422.59.2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
Täiendav liigitus (cpv): 38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed, 38434000 Analüsaatorid, 33100000 Meditsiiniseadmed, 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet 1
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Kogus: 1 tükk
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet 2
Kirjeldus: Dostawa odczynników
Sisemine tunnus: Pakiet 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SZP.2422.59.2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Aicmiú breise (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus, 38434000 Analysers, 33100000 Medical equipments, 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet 1
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
Cainníocht: 1 píosa
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet 2
Cur síos: Dostawa odczynników
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SZP.2422.59.2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Dodatna klasifikacija (cpv): 38430000 Aparati za detekciju i analizu, 38434000 Analizatori, 33100000 Medicinske naprave, 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet 1
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Količina: 1 komad
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet 2
Opis: Dostawa odczynników
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SZP.2422.59.2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
További osztályozás (cpv): 38430000 Észlelő- és analizálóberendezések, 38434000 Analizátorok, 33100000 Orvosi felszerelések, 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet 1
Belső azonosító: Pakiet 1
Mennyiség: 1 darab
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet 2
Leírás: Dostawa odczynników
Belső azonosító: Pakiet 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SZP.2422.59.2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione, 38434000 Analizzatori, 33100000 Apparecchiature mediche, 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet 1
Identificativo interno: Pakiet 1
Quantità: 1 pezzo
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet 2
Descrizione: Dostawa odczynników
Identificativo interno: Pakiet 2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SZP.2422.59.2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
Aanvullende classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur, 38434000 Analysatoren, 33100000 Medische apparatuur, 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Hoeveelheid: 1 stuk
Perceel: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschrijving: Dostawa odczynników
Interne identificatiecode: Pakiet 2
Wewnętrzny identyfikator: SZP.2422.59.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38430000 Aparatura do wykrywania i analizy, 38434000 Analizatory, 33100000 Urządzenia medyczne, 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Ilość: 1 sztuka
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
576066-2025 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Classificação adicional (cpv): 38430000 Aparelhos de detecção e análise, 38434000 Analisadores, 33100000 Equipamento médico, 33696500 Reagentes de laboratório
Quantidade1 artigo
DescriçãoDostawa odczynników
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SZP.2422.59.2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Clasificare suplimentară (cpv): 38430000 Aparate de detectare şi de analiză, 38434000 Analizoare, 33100000 Echipamente medicale, 33696500 Reactivi de laborator
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: Pakiet 1
Identificator intern: Pakiet 1
Cantitate: 1 unitate
Lot: LOT-0002
Titlu: Pakiet 2
Descriere: Dostawa odczynników
Identificator intern: Pakiet 2
576066-2025 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareSZP.2422.59.2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38434000 Analysatorer, 33100000 Medicinsk utrustning, 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPakiet 1
Intern identifierarePakiet 1
Mängd1 stycke
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPakiet 2
BeskrivningDostawa odczynników
Intern identifierarePakiet 2