See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru și Carte Funciară a imobilelor din 92 UAT- uri, prin Programul Operațional Regional - Proiectul major privind „Creșterea gradului de acoperire și incluziune a sistemului de înregistrare a proprietăților în zonele rurale din România”
Popis: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru și Carte Funciară a imobilelor în 92 UAT-uri, prin Programul Operațional Regional - Proiectul major privind „Creșterea gradului de acoperire și incluziune a sistemului de înregistrare a proprietăților în zonele rurale din România”. Etapele principale de prestare a serviciilor de înregistrare sistematică constau în: organizarea lucrărilor sistematice de cadastru, recunoaşterea terenului, realizarea raportului preliminar (conform prevederilor caietului de sarcini), realizare campanie de informare publică, identificarea limitelor imobilelor, stabilirea limitelor imobilelor situate în intravilan, stabilirea limitelor imobilelor situate în extravilan, pregătirea fişei de date a imobilului, identificarea deţinătorilor şi colectarea actelor, întocmirea documentelor tehnice ale cadastrului, publicarea documentelor tehnice ale cadastrului, primirea şi soluţionarea cererilor de rectificare, actualizarea documentelor tehnice ale cadastrului. Achizitia se desfasoara pe 92 loturi, cu incheiere de contracte multianuale. În conformitate cu dispoziţiile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 , ANCPI stabileşte un termen limită pentru solicitările de clarificări formulate de către operatorii economici şi pentru a răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări/ informaţiilor suplimentare care pot fi solicitate pe perioada de depunere a ofertelor. Având în vedere posibilitatea introducerii procedurii de atribuire în programul de verificare ex-ante al ANAP, la stabilirea termenului limită s-a avut în vedere şi termenul necesar pentru verificarea propunerii de răspuns de către ANAP în conformitate cu dispoziţiile art. 8 alin. (2) din H.G. nr. 419/2018: „Autoritatea contractantă are obligația de a transmite către ANAP propunerea de răspuns consolidat formulat la solicitările de clarificări/informații suplimentare cu cel puțin 4 zile anterior termenului sau, după caz, termenelor de răspuns stabilit/stabilite prin anunțul de participare/de participare simplificat/ de concurs/ de concesionare.” Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări: 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. ANCPI va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări, potrivit prevederilor alin. (1), art.161 din Legea nr. 98/2016, în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Dacă aceste termene se sfârșesc în zile nelucrătoare, autoritatea va răspunde în ultima zi lucrătoare înainte de termenul respectiv.
Interní identifikátor: 23306/03.05.2023
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71354300 Katastrální měření
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Macea, jud. Arad. Suprafață estimata de contractat 1.080 ha
Popis: Etapele principale de prestare a serviciilor de înregistrare sistematică/lot constau în: organizarea lucrărilor sistematice de cadastru, recunoaşterea terenului, realizarea raportului preliminar, campania de informare publică, identificarea limitelor imobilelor, stabilirea limitelor imobilelor situate în intravilan, stabilirea limitelor imobilelor situate în extravilan, pregătirea fişei de date a imobilului, identificarea deţinătorilor şi colectarea actelor, întocmirea documentelor tehnice ale cadastrului, publicarea documentelor tehnice ale cadastrului, primirea şi soluţionarea cererilor de rectificare, actualizarea documentelor tehnice ale cadastrului.
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Maracineni, jud. Arges. Suprafață estimata de contractat 2.174 ha
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Luizi - Calugara, jud. Bacau. Suprafață estimata de contractat 3.127 ha
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Spinus, jud. Bihor. Suprafață estimata de contractat 2811 ha
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT SUPLACU DE BARCAU, jud. Bihor. Suprafață estimata de contractat 4153 ha
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Ciceu-Mihaiesti, jud. Bistrita Nasaud. Suprafață estimata de contractat 3.159 ha
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Sintereag jud. Bistrita Nasaud. Suprafață estimata de contractat 7.192 ha
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Uriu, jud. Bistrita Nasaud. Suprafață estimata de contractat 4.883 ha
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Cristian, jud. Brasov. Suprafață estimata de contractat 2.409 ha
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Fundata, jud. Brasov. Suprafață estimata de contractat 3.266 ha
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Sanpetru, jud. Brasov. Suprafață estimata de contractat 2.844 ha
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0013
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Ziduri jud. Buzau. Suprafață estimata de contractat 8615 ha
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Cuza Voda, jud. Constanta. Suprafață estimata de contractat 4664 ha
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Saligny, jud. Constanta. Suprafață estimata de contractat 3760 ha
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Tuzla, jud. Constanta. Suprafață estimata de contractat 5066 ha
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Darmanesti , jud. Dambovita. Suprafață estimata de contractat 2854 ha
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Carcea , jud. Dolj. Suprafață estimata de contractat 2450 ha
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Cotofenii din Fata , jud. Dolj. Suprafață estimata de contractat 1805 ha
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Ghercesti , jud. Dolj. Suprafață estimata de contractat 2687 ha
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Negoi , jud. Dolj. Suprafață estimata de contractat 2139 ha
Interní identifikátor: 21
Část: LOT-0022
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Robanesti , jud. Dolj. Suprafață estimata de contractat 4195 ha
Interní identifikátor: 22
Část: LOT-0023
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Barcea, jud. Galati. Suprafață estimata de contractat 1114 ha
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Beresti Meria, jud. Galati.. Suprafață estimata de contractat 9075 ha
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Daia, jud. Giurgiu. Suprafață estimata de contractat 5937 ha
Interní identifikátor: 25
Část: LOT-0026
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Gradinari, jud. Giurgiu. Suprafață estimata de contractat 3280 ha
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Mihai Bravu, jud. Giurgiu. Suprafață estimata de contractat 6459 ha
Interní identifikátor: 27
Část: LOT-0028
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Singureni, jud. Giurgiu. Suprafață estimata de contractat 5830 ha
Interní identifikátor: 28
Část: LOT-0029
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Bordusani, jud. Ialomita. Suprafață estimata de contractat 1657 ha
Interní identifikátor: 29
Část: LOT-0030
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Ograda, jud. Ialomita. Suprafață estimata de contractat 1190 ha
Interní identifikátor: 30
Část: LOT-0031
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Butea, jud. Iasi. Suprafață estimata de contractat 2966 ha
Interní identifikátor: 31
Část: LOT-0032
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Dumesti, jud. Iasi. Suprafață estimata de contractat 7182 ha
Popis: Etapele principale de prestare a serviciilor de înregistrare sistematică constau în: organizarea lucrărilor sistematice de cadastru, recunoaşterea terenului, campania de informare publică, identificarea limitelor imobilelor, stabilirea limitelor imobilelor situate în intravilan, stabilirea limitelor imobilelor situate în extravilan, pregătirea fişei de date a imobilului, identificarea deţinătorilor şi colectarea actelor, întocmirea documentelor tehnice ale cadastrului, publicarea documentelor tehnice ale cadastrului, primirea şi soluţionarea cererilor de rectificare, actualizarea documentelor tehnice ale cadastrului.
Interní identifikátor: 32
Část: LOT-0033
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Letcani, jud. Iasi. Suprafață estimata de contractat 5863 ha
Interní identifikátor: 33
Část: LOT-0034
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Miroslava, jud. Iasi. Suprafață estimata de contractat 8300 ha
Interní identifikátor: 34
Část: LOT-0035
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Ruginoasa, jud. Iasi. Suprafață estimata de contractat 5785 ha
Interní identifikátor: 35
Část: LOT-0036
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Ungheni, jud. Iasi. Suprafață estimata de contractat 3604 ha
Interní identifikátor: 36
Část: LOT-0037
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Hinova, jud. Mehedinti. Suprafață estimata de contractat 7059 ha
Interní identifikátor: 37
Část: LOT-0038
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Sanpaul, jud. Mures. Suprafață estimata de contractat 5539 ha
Interní identifikátor: 38
Část: LOT-0039
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Cordun, jud. Neamt. Suprafață estimata de contractat 4052 ha
Interní identifikátor: 39
Část: LOT-0040
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Costisa, jud. Neamt. Suprafață estimata de contractat 2644 ha
Interní identifikátor: 40
Část: LOT-0041
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Gheraesti, jud. Neamt. Suprafață estimata de contractat 2167 ha
Interní identifikátor: 41
Část: LOT-0042
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Sabaoani, jud. Neamt. Suprafață estimata de contractat 3343 ha
Interní identifikátor: 42
Část: LOT-0043
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Savinesti, jud. Neamt. Suprafață estimata de contractat 2014 ha
Interní identifikátor: 43
Část: LOT-0044
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Zanesti, jud. Neamt. Suprafață estimata de contractat 2858 ha
Interní identifikátor: 44
Část: LOT-0045
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Balteni, jud. Olt. Suprafață estimata de contractat 1638 ha
Interní identifikátor: 45
Část: LOT-0046
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Barza, jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 348 ha
Interní identifikátor: 46
Část: LOT-0047
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Cezieni , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 997 ha
Interní identifikátor: 47
Část: LOT-0048
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Cilieni , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 1595 ha
Interní identifikátor: 48
Část: LOT-0049
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Crampoia , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 793 ha
Interní identifikátor: 49
Část: LOT-0050
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Draghiceni , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 1607 ha
Interní identifikátor: 50
Část: LOT-0051
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Ganeasa , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 5018 ha
Interní identifikátor: 51
Část: LOT-0052
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Mihaesti , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 2762 ha
Interní identifikátor: 52
Část: LOT-0053
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Optasi Magura , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 1688 ha
Interní identifikátor: 53
Část: LOT-0054
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Priseaca , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 2271 ha
Interní identifikátor: 54
Část: LOT-0055
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Scarisoara , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 1805 ha
Interní identifikátor: 55
Část: LOT-0056
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Slatioara , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 1436 ha
Interní identifikátor: 56
Část: LOT-0057
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Stoenesti , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 2170 ha
Interní identifikátor: 57
Část: LOT-0058
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Tatulesti , jud. Olt.. Suprafață estimata de contractat 3345 ha
Interní identifikátor: 58
Část: LOT-0059
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Barcanesti , jud. Prahova. Suprafață estimata de contractat 3090 ha
Interní identifikátor: 59
Část: LOT-0060
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Brazi, jud. Prahova. Suprafață estimata de contractat 3222 ha
Interní identifikátor: 60
Část: LOT-0061
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Fantanele, jud. Prahova. Suprafață estimata de contractat 1143 ha
Interní identifikátor: 61
Část: LOT-0062
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Magureni , jud. Prahova. Suprafață estimata de contractat 4143 ha
Interní identifikátor: 62
Část: LOT-0063
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Poiana Campina, jud. Prahova. Suprafață estimata de contractat 1548 ha
Interní identifikátor: 63
Část: LOT-0064
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Tomsani, jud. Prahova. Suprafață estimata de contractat 3663 ha
Interní identifikátor: 64
Část: LOT-0065
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Craidorolt, jud. Satu Mare. Suprafață estimata de contractat 8590 ha
Interní identifikátor: 65
Část: LOT-0066
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Halmeu, jud. Satu Mare. Suprafață estimata de contractat 4469 ha
Interní identifikátor: 66
Část: LOT-0067
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Pomi, jud. Satu Mare. Suprafață estimata de contractat 5734 ha
Interní identifikátor: 67
Část: LOT-0068
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Sanislau, jud. Satu Mare. Suprafață estimata de contractat 6944 ha
Interní identifikátor: 68
Část: LOT-0069
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Turulung, jud. Satu Mare. Suprafață estimata de contractat 5765 ha
Interní identifikátor: 69
Část: LOT-0070
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Cornu Luncii, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 8327 ha
Interní identifikátor: 70
Část: LOT-0071
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Dornesti, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 2716 ha
Interní identifikátor: 71
Část: LOT-0072
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Dumbraveni, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 2777 ha
Interní identifikátor: 72
Část: LOT-0073
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Fantanele, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 3959 ha
Interní identifikátor: 73
Část: LOT-0074
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Granicesti, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 4476 ha
Interní identifikátor: 74
Část: LOT-0075
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Ilisesti, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 3168 ha
Interní identifikátor: 75
Část: LOT-0076
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Paltinoasa, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 3523 ha
Interní identifikátor: 76
Část: LOT-0077
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Patrauti, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 3852 ha
Interní identifikátor: 77
Část: LOT-0078
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Satu Mare, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 2404 ha
Interní identifikátor: 78
Část: LOT-0079
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Stroiesti, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 3176 ha
Interní identifikátor: 79
Část: LOT-0080
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Udesti, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 6209 ha
Interní identifikátor: 80
Část: LOT-0081
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Veresti, jud. Suceava. Suprafață estimata de contractat 1544 ha
Interní identifikátor: 81
Část: LOT-0082
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Bujoreni, jud. Teleorman. Suprafață estimata de contractat 605 ha
Interní identifikátor: 82
Část: LOT-0083
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Buzescu, jud. Teleorman. Suprafață estimata de contractat 602 ha
Interní identifikátor: 83
Část: LOT-0084
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Lunca, jud. Teleorman. Suprafață estimata de contractat 1296 ha
Interní identifikátor: 84
Část: LOT-0085
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Mihail Kogalniceanu, jud. Tulcea. Suprafață estimata de contractat 5083 ha
Interní identifikátor: 85
Část: LOT-0086
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Bujoreni, jud. Valcea. Suprafață estimata de contractat 3270 ha
Interní identifikátor: 86
Část: LOT-0087
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Dodesti, jud. Vaslui. Suprafață estimata de contractat 943 ha
Interní identifikátor: 87
Část: LOT-0088
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Dranceni, jud. Vaslui. Suprafață estimata de contractat 4505 ha
Interní identifikátor: 88
Část: LOT-0089
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Duda Epureni, jud. Vaslui. Suprafață estimata de contractat 3448 ha
Interní identifikátor: 89
Část: LOT-0090
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Tutova, jud. Vaslui. Suprafață estimata de contractat 4605 ha
Interní identifikátor: 90
Část: LOT-0091
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Golesti, jud. Vrancea. Suprafață estimata de contractat 1313 ha
Interní identifikátor: 91
Část: LOT-0092
Název: Servicii de înregistrare sistematică în Sistemul Integrat de Cadastru şi Carte funciară a imobilelor situate în UAT Homocea, jud. Vrancea. Suprafață estimata de contractat 4489 ha
Interní identifikátor: 92
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 23306/03.05.2023
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71354300 Virksomhed i forbindelse med matrikeloversigt
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0026
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: 28
Delkontrakt: LOT-0029
Intern ID: 29
Delkontrakt: LOT-0030
Intern ID: 30
Delkontrakt: LOT-0031
Intern ID: 31
Delkontrakt: LOT-0032
Intern ID: 32
Delkontrakt: LOT-0033
Intern ID: 33
Delkontrakt: LOT-0034
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Intern ID: 36
Delkontrakt: LOT-0037
Intern ID: 37
Delkontrakt: LOT-0038
Intern ID: 38
Delkontrakt: LOT-0039
Intern ID: 39
Delkontrakt: LOT-0040
Intern ID: 40
Delkontrakt: LOT-0041
Intern ID: 41
Delkontrakt: LOT-0042
Intern ID: 42
Delkontrakt: LOT-0043
Intern ID: 43
Delkontrakt: LOT-0044
Intern ID: 44
Delkontrakt: LOT-0045
Intern ID: 45
Delkontrakt: LOT-0046
Intern ID: 46
Delkontrakt: LOT-0047
Intern ID: 47
Delkontrakt: LOT-0048
Intern ID: 48
Delkontrakt: LOT-0049
Intern ID: 49
Delkontrakt: LOT-0050
Intern ID: 50
Delkontrakt: LOT-0051
Intern ID: 51
Delkontrakt: LOT-0052
Intern ID: 52
Delkontrakt: LOT-0053
Intern ID: 53
Delkontrakt: LOT-0054
Intern ID: 54
Delkontrakt: LOT-0055
Intern ID: 55
Delkontrakt: LOT-0056
Intern ID: 56
Delkontrakt: LOT-0057
Intern ID: 57
Delkontrakt: LOT-0058
Intern ID: 58
Delkontrakt: LOT-0059
Intern ID: 59
Delkontrakt: LOT-0060
Intern ID: 60
Delkontrakt: LOT-0061
Intern ID: 61
Delkontrakt: LOT-0062
Intern ID: 62
Delkontrakt: LOT-0063
Intern ID: 63
Delkontrakt: LOT-0064
Intern ID: 64
Delkontrakt: LOT-0065
Intern ID: 65
Delkontrakt: LOT-0066
Intern ID: 66
Delkontrakt: LOT-0067
Intern ID: 67
Delkontrakt: LOT-0068
Intern ID: 68
Delkontrakt: LOT-0069
Intern ID: 69
Delkontrakt: LOT-0070
Intern ID: 70
Delkontrakt: LOT-0071
Intern ID: 71
Delkontrakt: LOT-0072
Intern ID: 72
Delkontrakt: LOT-0073
Intern ID: 73
Delkontrakt: LOT-0074
Intern ID: 74
Delkontrakt: LOT-0075
Intern ID: 75
Delkontrakt: LOT-0076
Intern ID: 76
Delkontrakt: LOT-0077
Intern ID: 77
Delkontrakt: LOT-0078
Intern ID: 78
Delkontrakt: LOT-0079
Intern ID: 79
Delkontrakt: LOT-0080
Intern ID: 80
Delkontrakt: LOT-0081
Intern ID: 81
Delkontrakt: LOT-0082
Intern ID: 82
Delkontrakt: LOT-0083
Intern ID: 83
Delkontrakt: LOT-0084
Intern ID: 84
Delkontrakt: LOT-0085
Intern ID: 85
Delkontrakt: LOT-0086
Intern ID: 86
Delkontrakt: LOT-0087
Intern ID: 87
Delkontrakt: LOT-0088
Intern ID: 88
Delkontrakt: LOT-0089
Intern ID: 89
Delkontrakt: LOT-0090
Intern ID: 90
Delkontrakt: LOT-0091
Intern ID: 91
Delkontrakt: LOT-0092
Intern ID: 92
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 23306/03.05.2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Interne Kennung: 92
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23306/03.05.2023
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71354300 Υπηρεσίες κτηματολογικής έρευνας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Παρτίδα: LOT-0032
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Παρτίδα: LOT-0034
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Παρτίδα: LOT-0035
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Παρτίδα: LOT-0036
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Παρτίδα: LOT-0037
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Παρτίδα: LOT-0038
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Παρτίδα: LOT-0039
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 39
Παρτίδα: LOT-0040
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40
Παρτίδα: LOT-0041
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 41
Παρτίδα: LOT-0042
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 42
Παρτίδα: LOT-0043
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43
Παρτίδα: LOT-0044
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44
Παρτίδα: LOT-0045
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45
Παρτίδα: LOT-0046
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 46
Παρτίδα: LOT-0047
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47
Παρτίδα: LOT-0048
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48
Παρτίδα: LOT-0049
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 49
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 50
Παρτίδα: LOT-0051
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 51
Παρτίδα: LOT-0052
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 52
Παρτίδα: LOT-0053
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 53
Παρτίδα: LOT-0054
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54
Παρτίδα: LOT-0055
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 55
Παρτίδα: LOT-0056
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 56
Παρτίδα: LOT-0057
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 57
Παρτίδα: LOT-0058
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 58
Παρτίδα: LOT-0059
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 59
Παρτίδα: LOT-0060
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 60
Παρτίδα: LOT-0061
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 61
Παρτίδα: LOT-0062
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 62
Παρτίδα: LOT-0063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 63
Παρτίδα: LOT-0064
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 64
Παρτίδα: LOT-0065
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 65
Παρτίδα: LOT-0066
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 66
Παρτίδα: LOT-0067
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 67
Παρτίδα: LOT-0068
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 68
Παρτίδα: LOT-0069
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 69
Παρτίδα: LOT-0070
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 70
Παρτίδα: LOT-0071
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 71
Παρτίδα: LOT-0072
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 72
Παρτίδα: LOT-0073
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 73
Παρτίδα: LOT-0074
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 74
Παρτίδα: LOT-0075
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 75
Παρτίδα: LOT-0076
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 76
Παρτίδα: LOT-0077
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 77
Παρτίδα: LOT-0078
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 78
Παρτίδα: LOT-0079
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 79
Παρτίδα: LOT-0080
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 80
Παρτίδα: LOT-0081
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 81
Παρτίδα: LOT-0082
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 82
Παρτίδα: LOT-0083
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 83
Παρτίδα: LOT-0084
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 84
Παρτίδα: LOT-0085
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 85
Παρτίδα: LOT-0086
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 86
Παρτίδα: LOT-0087
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 87
Παρτίδα: LOT-0088
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 88
Παρτίδα: LOT-0089
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 89
Παρτίδα: LOT-0090
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 90
Παρτίδα: LOT-0091
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 91
Παρτίδα: LOT-0092
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 92
Internal identifier: 23306/03.05.2023
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71354300 Cadastral surveying services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Internal identifier: 92
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 23306/03.05.2023
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71354300 Servicios de estudios catastrales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Identificador interno: 39
Lote: LOT-0040
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Identificador interno: 41
Lote: LOT-0042
Identificador interno: 42
Lote: LOT-0043
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Identificador interno: 47
Lote: LOT-0048
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Identificador interno: 51
Lote: LOT-0052
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Identificador interno: 53
Lote: LOT-0054
Identificador interno: 54
Lote: LOT-0055
Identificador interno: 55
Lote: LOT-0056
Identificador interno: 56
Lote: LOT-0057
Identificador interno: 57
Lote: LOT-0058
Identificador interno: 58
Lote: LOT-0059
Identificador interno: 59
Lote: LOT-0060
Identificador interno: 60
Lote: LOT-0061
Identificador interno: 61
Lote: LOT-0062
Identificador interno: 62
Lote: LOT-0063
Identificador interno: 63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: 64
Lote: LOT-0065
Identificador interno: 65
Lote: LOT-0066
Identificador interno: 66
Lote: LOT-0067
Identificador interno: 67
Lote: LOT-0068
Identificador interno: 68
Lote: LOT-0069
Identificador interno: 69
Lote: LOT-0070
Identificador interno: 70
Lote: LOT-0071
Identificador interno: 71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: 72
Lote: LOT-0073
Identificador interno: 73
Lote: LOT-0074
Identificador interno: 74
Lote: LOT-0075
Identificador interno: 75
Lote: LOT-0076
Identificador interno: 76
Lote: LOT-0077
Identificador interno: 77
Lote: LOT-0078
Identificador interno: 78
Lote: LOT-0079
Identificador interno: 79
Lote: LOT-0080
Identificador interno: 80
Lote: LOT-0081
Identificador interno: 81
Lote: LOT-0082
Identificador interno: 82
Lote: LOT-0083
Identificador interno: 83
Lote: LOT-0084
Identificador interno: 84
Lote: LOT-0085
Identificador interno: 85
Lote: LOT-0086
Identificador interno: 86
Lote: LOT-0087
Identificador interno: 87
Lote: LOT-0088
Identificador interno: 88
Lote: LOT-0089
Identificador interno: 89
Lote: LOT-0090
Identificador interno: 90
Lote: LOT-0091
Identificador interno: 91
Lote: LOT-0092
Identificador interno: 92
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 23306/03.05.2023
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71354300 Katastermõõtmisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 27
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: 28
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 29
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: 30
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: 31
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: 32
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: 33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 34
Osa: LOT-0035
Sisemine tunnus: 35
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: 36
Osa: LOT-0037
Sisemine tunnus: 37
Osa: LOT-0038
Sisemine tunnus: 38
Osa: LOT-0039
Sisemine tunnus: 39
Osa: LOT-0040
Sisemine tunnus: 40
Osa: LOT-0041
Sisemine tunnus: 41
Osa: LOT-0042
Sisemine tunnus: 42
Osa: LOT-0043
Sisemine tunnus: 43
Osa: LOT-0044
Sisemine tunnus: 44
Osa: LOT-0045
Sisemine tunnus: 45
Osa: LOT-0046
Sisemine tunnus: 46
Osa: LOT-0047
Sisemine tunnus: 47
Osa: LOT-0048
Sisemine tunnus: 48
Osa: LOT-0049
Sisemine tunnus: 49
Osa: LOT-0050
Sisemine tunnus: 50
Osa: LOT-0051
Sisemine tunnus: 51
Osa: LOT-0052
Sisemine tunnus: 52
Osa: LOT-0053
Sisemine tunnus: 53
Osa: LOT-0054
Sisemine tunnus: 54
Osa: LOT-0055
Sisemine tunnus: 55
Osa: LOT-0056
Sisemine tunnus: 56
Osa: LOT-0057
Sisemine tunnus: 57
Osa: LOT-0058
Sisemine tunnus: 58
Osa: LOT-0059
Sisemine tunnus: 59
Osa: LOT-0060
Sisemine tunnus: 60
Osa: LOT-0061
Sisemine tunnus: 61
Osa: LOT-0062
Sisemine tunnus: 62
Osa: LOT-0063
Sisemine tunnus: 63
Osa: LOT-0064
Sisemine tunnus: 64
Osa: LOT-0065
Sisemine tunnus: 65
Osa: LOT-0066
Sisemine tunnus: 66
Osa: LOT-0067
Sisemine tunnus: 67
Osa: LOT-0068
Sisemine tunnus: 68
Osa: LOT-0069
Sisemine tunnus: 69
Osa: LOT-0070
Sisemine tunnus: 70
Osa: LOT-0071
Sisemine tunnus: 71
Osa: LOT-0072
Sisemine tunnus: 72
Osa: LOT-0073
Sisemine tunnus: 73
Osa: LOT-0074
Sisemine tunnus: 74
Osa: LOT-0075
Sisemine tunnus: 75
Osa: LOT-0076
Sisemine tunnus: 76
Osa: LOT-0077
Sisemine tunnus: 77
Osa: LOT-0078
Sisemine tunnus: 78
Osa: LOT-0079
Sisemine tunnus: 79
Osa: LOT-0080
Sisemine tunnus: 80
Osa: LOT-0081
Sisemine tunnus: 81
Osa: LOT-0082
Sisemine tunnus: 82
Osa: LOT-0083
Sisemine tunnus: 83
Osa: LOT-0084
Sisemine tunnus: 84
Osa: LOT-0085
Sisemine tunnus: 85
Osa: LOT-0086
Sisemine tunnus: 86
Osa: LOT-0087
Sisemine tunnus: 87
Osa: LOT-0088
Sisemine tunnus: 88
Osa: LOT-0089
Sisemine tunnus: 89
Osa: LOT-0090
Sisemine tunnus: 90
Osa: LOT-0091
Sisemine tunnus: 91
Osa: LOT-0092
Sisemine tunnus: 92
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 23306/03.05.2023
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71354300 Kiinteistönmittaus
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 5
Sisäinen tunniste: 6
Sisäinen tunniste: 7
Sisäinen tunniste: 8
Sisäinen tunniste: 9
Sisäinen tunniste: 10
Sisäinen tunniste: 11
Sisäinen tunniste: 13
Sisäinen tunniste: 14
Sisäinen tunniste: 15
Sisäinen tunniste: 16
Sisäinen tunniste: 17
Sisäinen tunniste: 18
Sisäinen tunniste: 19
Sisäinen tunniste: 20
Sisäinen tunniste: 21
Sisäinen tunniste: 22
Sisäinen tunniste: 23
Sisäinen tunniste: 24
Sisäinen tunniste: 25
Sisäinen tunniste: 26
Sisäinen tunniste: 27
Sisäinen tunniste: 28
Sisäinen tunniste: 29
Sisäinen tunniste: 30
Sisäinen tunniste: 31
Sisäinen tunniste: 32
Sisäinen tunniste: 33
Sisäinen tunniste: 34
Sisäinen tunniste: 35
Sisäinen tunniste: 36
Sisäinen tunniste: 37
Sisäinen tunniste: 38
Sisäinen tunniste: 39
Sisäinen tunniste: 40
Sisäinen tunniste: 41
Sisäinen tunniste: 42
Sisäinen tunniste: 43
Sisäinen tunniste: 44
Sisäinen tunniste: 45
Sisäinen tunniste: 46
Sisäinen tunniste: 47
Sisäinen tunniste: 48
Sisäinen tunniste: 49
Sisäinen tunniste: 50
Sisäinen tunniste: 51
Sisäinen tunniste: 52
Sisäinen tunniste: 53
Sisäinen tunniste: 54
Sisäinen tunniste: 55
Sisäinen tunniste: 56
Sisäinen tunniste: 57
Sisäinen tunniste: 58
Sisäinen tunniste: 59
Sisäinen tunniste: 60
Sisäinen tunniste: 61
Sisäinen tunniste: 62
Sisäinen tunniste: 63
Sisäinen tunniste: 64
Sisäinen tunniste: 65
Sisäinen tunniste: 66
Sisäinen tunniste: 67
Sisäinen tunniste: 68
Sisäinen tunniste: 69
Sisäinen tunniste: 70
Sisäinen tunniste: 71
Sisäinen tunniste: 72
Sisäinen tunniste: 73
Sisäinen tunniste: 74
Sisäinen tunniste: 75
Sisäinen tunniste: 76
Sisäinen tunniste: 77
Sisäinen tunniste: 78
Sisäinen tunniste: 79
Sisäinen tunniste: 80
Sisäinen tunniste: 81
Sisäinen tunniste: 82
Sisäinen tunniste: 83
Sisäinen tunniste: 84
Sisäinen tunniste: 85
Sisäinen tunniste: 86
Sisäinen tunniste: 87
Sisäinen tunniste: 88
Sisäinen tunniste: 89
Sisäinen tunniste: 90
Sisäinen tunniste: 91
Sisäinen tunniste: 92
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 23306/03.05.2023
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71354300 Services cadastraux
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Identifiant interne: 6
Identifiant interne: 7
Identifiant interne: 8
Identifiant interne: 9
Identifiant interne: 10
Identifiant interne: 11
Identifiant interne: 13
Identifiant interne: 14
Identifiant interne: 15
Identifiant interne: 16
Identifiant interne: 17
Identifiant interne: 18
Identifiant interne: 19
Identifiant interne: 20
Identifiant interne: 21
Identifiant interne: 22
Identifiant interne: 23
Identifiant interne: 24
Identifiant interne: 25
Identifiant interne: 26
Identifiant interne: 27
Identifiant interne: 28
Identifiant interne: 29
Identifiant interne: 30
Identifiant interne: 31
Identifiant interne: 32
Identifiant interne: 33
Identifiant interne: 34
Identifiant interne: 35
Identifiant interne: 36
Identifiant interne: 37
Identifiant interne: 38
Identifiant interne: 39
Identifiant interne: 40
Identifiant interne: 41
Identifiant interne: 42
Identifiant interne: 43
Identifiant interne: 44
Identifiant interne: 45
Identifiant interne: 46
Identifiant interne: 47
Identifiant interne: 48
Identifiant interne: 49
Identifiant interne: 50
Identifiant interne: 51
Identifiant interne: 52
Identifiant interne: 53
Identifiant interne: 54
Identifiant interne: 55
Identifiant interne: 56
Identifiant interne: 57
Identifiant interne: 58
Identifiant interne: 59
Identifiant interne: 60
Identifiant interne: 61
Identifiant interne: 62
Identifiant interne: 63
Identifiant interne: 64
Identifiant interne: 65
Identifiant interne: 66
Identifiant interne: 67
Identifiant interne: 68
Identifiant interne: 69
Identifiant interne: 70
Identifiant interne: 71
Identifiant interne: 72
Identifiant interne: 73
Identifiant interne: 74
Identifiant interne: 75
Identifiant interne: 76
Identifiant interne: 77
Identifiant interne: 78
Identifiant interne: 79
Identifiant interne: 80
Identifiant interne: 81
Identifiant interne: 82
Identifiant interne: 83
Identifiant interne: 84
Identifiant interne: 85
Identifiant interne: 86
Identifiant interne: 87
Identifiant interne: 88
Identifiant interne: 89
Identifiant interne: 90
Identifiant interne: 91
Identifiant interne: 92
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 23306/03.05.2023
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0026
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Aitheantóir inmheánach: 37
Luchtóg: LOT-0038
Aitheantóir inmheánach: 38
Luchtóg: LOT-0039
Aitheantóir inmheánach: 39
Luchtóg: LOT-0040
Aitheantóir inmheánach: 40
Luchtóg: LOT-0041
Aitheantóir inmheánach: 41
Luchtóg: LOT-0042
Aitheantóir inmheánach: 42
Luchtóg: LOT-0043
Aitheantóir inmheánach: 43
Luchtóg: LOT-0044
Aitheantóir inmheánach: 44
Luchtóg: LOT-0045
Aitheantóir inmheánach: 45
Luchtóg: LOT-0046
Aitheantóir inmheánach: 46
Luchtóg: LOT-0047
Aitheantóir inmheánach: 47
Luchtóg: LOT-0048
Aitheantóir inmheánach: 48
Luchtóg: LOT-0049
Aitheantóir inmheánach: 49
Luchtóg: LOT-0050
Aitheantóir inmheánach: 50
Luchtóg: LOT-0051
Aitheantóir inmheánach: 51
Luchtóg: LOT-0052
Aitheantóir inmheánach: 52
Luchtóg: LOT-0053
Aitheantóir inmheánach: 53
Luchtóg: LOT-0054
Aitheantóir inmheánach: 54
Luchtóg: LOT-0055
Aitheantóir inmheánach: 55
Luchtóg: LOT-0056
Aitheantóir inmheánach: 56
Luchtóg: LOT-0057
Aitheantóir inmheánach: 57
Luchtóg: LOT-0058
Aitheantóir inmheánach: 58
Luchtóg: LOT-0059
Aitheantóir inmheánach: 59
Luchtóg: LOT-0060
Aitheantóir inmheánach: 60
Luchtóg: LOT-0061
Aitheantóir inmheánach: 61
Luchtóg: LOT-0062
Aitheantóir inmheánach: 62
Luchtóg: LOT-0063
Aitheantóir inmheánach: 63
Luchtóg: LOT-0064
Aitheantóir inmheánach: 64
Luchtóg: LOT-0065
Aitheantóir inmheánach: 65
Luchtóg: LOT-0066
Aitheantóir inmheánach: 66
Luchtóg: LOT-0067
Aitheantóir inmheánach: 67
Luchtóg: LOT-0068
Aitheantóir inmheánach: 68
Luchtóg: LOT-0069
Aitheantóir inmheánach: 69
Luchtóg: LOT-0070
Aitheantóir inmheánach: 70
Luchtóg: LOT-0071
Aitheantóir inmheánach: 71
Luchtóg: LOT-0072
Aitheantóir inmheánach: 72
Luchtóg: LOT-0073
Aitheantóir inmheánach: 73
Luchtóg: LOT-0074
Aitheantóir inmheánach: 74
Luchtóg: LOT-0075
Aitheantóir inmheánach: 75
Luchtóg: LOT-0076
Aitheantóir inmheánach: 76
Luchtóg: LOT-0077
Aitheantóir inmheánach: 77
Luchtóg: LOT-0078
Aitheantóir inmheánach: 78
Luchtóg: LOT-0079
Aitheantóir inmheánach: 79
Luchtóg: LOT-0080
Aitheantóir inmheánach: 80
Luchtóg: LOT-0081
Aitheantóir inmheánach: 81
Luchtóg: LOT-0082
Aitheantóir inmheánach: 82
Luchtóg: LOT-0083
Aitheantóir inmheánach: 83
Luchtóg: LOT-0084
Aitheantóir inmheánach: 84
Luchtóg: LOT-0085
Aitheantóir inmheánach: 85
Luchtóg: LOT-0086
Aitheantóir inmheánach: 86
Luchtóg: LOT-0087
Aitheantóir inmheánach: 87
Luchtóg: LOT-0088
Aitheantóir inmheánach: 88
Luchtóg: LOT-0089
Aitheantóir inmheánach: 89
Luchtóg: LOT-0090
Aitheantóir inmheánach: 90
Luchtóg: LOT-0091
Aitheantóir inmheánach: 91
Luchtóg: LOT-0092
Aitheantóir inmheánach: 92
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 23306/03.05.2023
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71354300 Kataszteri felmérési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Belső azonosító: 36
Rész: LOT-0037
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Belső azonosító: 39
Rész: LOT-0040
Belső azonosító: 40
Rész: LOT-0041
Belső azonosító: 41
Rész: LOT-0042
Belső azonosító: 42
Rész: LOT-0043
Belső azonosító: 43
Rész: LOT-0044
Belső azonosító: 44
Rész: LOT-0045
Belső azonosító: 45
Rész: LOT-0046
Belső azonosító: 46
Rész: LOT-0047
Belső azonosító: 47
Rész: LOT-0048
Belső azonosító: 48
Rész: LOT-0049
Belső azonosító: 49
Rész: LOT-0050
Belső azonosító: 50
Rész: LOT-0051
Belső azonosító: 51
Rész: LOT-0052
Belső azonosító: 52
Rész: LOT-0053
Belső azonosító: 53
Rész: LOT-0054
Belső azonosító: 54
Rész: LOT-0055
Belső azonosító: 55
Rész: LOT-0056
Belső azonosító: 56
Rész: LOT-0057
Belső azonosító: 57
Rész: LOT-0058
Belső azonosító: 58
Rész: LOT-0059
Belső azonosító: 59
Rész: LOT-0060
Belső azonosító: 60
Rész: LOT-0061
Belső azonosító: 61
Rész: LOT-0062
Belső azonosító: 62
Rész: LOT-0063
Belső azonosító: 63
Rész: LOT-0064
Belső azonosító: 64
Rész: LOT-0065
Belső azonosító: 65
Rész: LOT-0066
Belső azonosító: 66
Rész: LOT-0067
Belső azonosító: 67
Rész: LOT-0068
Belső azonosító: 68
Rész: LOT-0069
Belső azonosító: 69
Rész: LOT-0070
Belső azonosító: 70
Rész: LOT-0071
Belső azonosító: 71
Rész: LOT-0072
Belső azonosító: 72
Rész: LOT-0073
Belső azonosító: 73
Rész: LOT-0074
Belső azonosító: 74
Rész: LOT-0075
Belső azonosító: 75
Rész: LOT-0076
Belső azonosító: 76
Rész: LOT-0077
Belső azonosító: 77
Rész: LOT-0078
Belső azonosító: 78
Rész: LOT-0079
Belső azonosító: 79
Rész: LOT-0080
Belső azonosító: 80
Rész: LOT-0081
Belső azonosító: 81
Rész: LOT-0082
Belső azonosító: 82
Rész: LOT-0083
Belső azonosító: 83
Rész: LOT-0084
Belső azonosító: 84
Rész: LOT-0085
Belső azonosító: 85
Rész: LOT-0086
Belső azonosító: 86
Rész: LOT-0087
Belső azonosító: 87
Rész: LOT-0088
Belső azonosító: 88
Rész: LOT-0089
Belső azonosító: 89
Rész: LOT-0090
Belső azonosító: 90
Rész: LOT-0091
Belső azonosító: 91
Rész: LOT-0092
Belső azonosító: 92
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 23306/03.05.2023
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71354300 Servizi catastali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: 31
Lotto: LOT-0032
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Identificativo interno: 36
Lotto: LOT-0037
Identificativo interno: 37
Lotto: LOT-0038
Identificativo interno: 38
Lotto: LOT-0039
Identificativo interno: 39
Lotto: LOT-0040
Identificativo interno: 40
Lotto: LOT-0041
Identificativo interno: 41
Lotto: LOT-0042
Identificativo interno: 42
Lotto: LOT-0043
Identificativo interno: 43
Lotto: LOT-0044
Identificativo interno: 44
Lotto: LOT-0045
Identificativo interno: 45
Lotto: LOT-0046
Identificativo interno: 46
Lotto: LOT-0047
Identificativo interno: 47
Lotto: LOT-0048
Identificativo interno: 48
Lotto: LOT-0049
Identificativo interno: 49
Lotto: LOT-0050
Identificativo interno: 50
Lotto: LOT-0051
Identificativo interno: 51
Lotto: LOT-0052
Identificativo interno: 52
Lotto: LOT-0053
Identificativo interno: 53
Lotto: LOT-0054
Identificativo interno: 54
Lotto: LOT-0055
Identificativo interno: 55
Lotto: LOT-0056
Identificativo interno: 56
Lotto: LOT-0057
Identificativo interno: 57
Lotto: LOT-0058
Identificativo interno: 58
Lotto: LOT-0059
Identificativo interno: 59
Lotto: LOT-0060
Identificativo interno: 60
Lotto: LOT-0061
Identificativo interno: 61
Lotto: LOT-0062
Identificativo interno: 62
Lotto: LOT-0063
Identificativo interno: 63
Lotto: LOT-0064
Identificativo interno: 64
Lotto: LOT-0065
Identificativo interno: 65
Lotto: LOT-0066
Identificativo interno: 66
Lotto: LOT-0067
Identificativo interno: 67
Lotto: LOT-0068
Identificativo interno: 68
Lotto: LOT-0069
Identificativo interno: 69
Lotto: LOT-0070
Identificativo interno: 70
Lotto: LOT-0071
Identificativo interno: 71
Lotto: LOT-0072
Identificativo interno: 72
Lotto: LOT-0073
Identificativo interno: 73
Lotto: LOT-0074
Identificativo interno: 74
Lotto: LOT-0075
Identificativo interno: 75
Lotto: LOT-0076
Identificativo interno: 76
Lotto: LOT-0077
Identificativo interno: 77
Lotto: LOT-0078
Identificativo interno: 78
Lotto: LOT-0079
Identificativo interno: 79
Lotto: LOT-0080
Identificativo interno: 80
Lotto: LOT-0081
Identificativo interno: 81
Lotto: LOT-0082
Identificativo interno: 82
Lotto: LOT-0083
Identificativo interno: 83
Lotto: LOT-0084
Identificativo interno: 84
Lotto: LOT-0085
Identificativo interno: 85
Lotto: LOT-0086
Identificativo interno: 86
Lotto: LOT-0087
Identificativo interno: 87
Lotto: LOT-0088
Identificativo interno: 88
Lotto: LOT-0089
Identificativo interno: 89
Lotto: LOT-0090
Identificativo interno: 90
Lotto: LOT-0091
Identificativo interno: 91
Lotto: LOT-0092
Identificativo interno: 92
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 23306/03.05.2023
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71354300 Kadastrālās kartēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Iekšējais identifikators: 50
Daļa: LOT-0051
Iekšējais identifikators: 51
Daļa: LOT-0052
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Iekšējais identifikators: 53
Daļa: LOT-0054
Iekšējais identifikators: 54
Daļa: LOT-0055
Iekšējais identifikators: 55
Daļa: LOT-0056
Iekšējais identifikators: 56
Daļa: LOT-0057
Iekšējais identifikators: 57
Daļa: LOT-0058
Iekšējais identifikators: 58
Daļa: LOT-0059
Iekšējais identifikators: 59
Daļa: LOT-0060
Iekšējais identifikators: 60
Daļa: LOT-0061
Iekšējais identifikators: 61
Daļa: LOT-0062
Iekšējais identifikators: 62
Daļa: LOT-0063
Iekšējais identifikators: 63
Daļa: LOT-0064
Iekšējais identifikators: 64
Daļa: LOT-0065
Iekšējais identifikators: 65
Daļa: LOT-0066
Iekšējais identifikators: 66
Daļa: LOT-0067
Iekšējais identifikators: 67
Daļa: LOT-0068
Iekšējais identifikators: 68
Daļa: LOT-0069
Iekšējais identifikators: 69
Daļa: LOT-0070
Iekšējais identifikators: 70
Daļa: LOT-0071
Iekšējais identifikators: 71
Daļa: LOT-0072
Iekšējais identifikators: 72
Daļa: LOT-0073
Iekšējais identifikators: 73
Daļa: LOT-0074
Iekšējais identifikators: 74
Daļa: LOT-0075
Iekšējais identifikators: 75
Daļa: LOT-0076
Iekšējais identifikators: 76
Daļa: LOT-0077
Iekšējais identifikators: 77
Daļa: LOT-0078
Iekšējais identifikators: 78
Daļa: LOT-0079
Iekšējais identifikators: 79
Daļa: LOT-0080
Iekšējais identifikators: 80
Daļa: LOT-0081
Iekšējais identifikators: 81
Daļa: LOT-0082
Iekšējais identifikators: 82
Daļa: LOT-0083
Iekšējais identifikators: 83
Daļa: LOT-0084
Iekšējais identifikators: 84
Daļa: LOT-0085
Iekšējais identifikators: 85
Daļa: LOT-0086
Iekšējais identifikators: 86
Daļa: LOT-0087
Iekšējais identifikators: 87
Daļa: LOT-0088
Iekšējais identifikators: 88
Daļa: LOT-0089
Iekšējais identifikators: 89
Daļa: LOT-0090
Iekšējais identifikators: 90
Daļa: LOT-0091
Iekšējais identifikators: 91
Daļa: LOT-0092
Iekšējais identifikators: 92
Interne identificatiecode: 23306/03.05.2023
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71354300 Diensten voor kadastraal onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: 45
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: 46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: 47
Perceel: LOT-0048
Interne identificatiecode: 48
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: 49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: 51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: 52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: 53
Perceel: LOT-0054
Interne identificatiecode: 54
Perceel: LOT-0055
Interne identificatiecode: 55
Perceel: LOT-0056
Interne identificatiecode: 56
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: 57
Perceel: LOT-0058
Interne identificatiecode: 58
Perceel: LOT-0059
Interne identificatiecode: 59
Perceel: LOT-0060
Interne identificatiecode: 60
Perceel: LOT-0061
Interne identificatiecode: 61
Perceel: LOT-0062
Interne identificatiecode: 62
Perceel: LOT-0063
Interne identificatiecode: 63
Perceel: LOT-0064
Interne identificatiecode: 64
Perceel: LOT-0065
Interne identificatiecode: 65
Perceel: LOT-0066
Interne identificatiecode: 66
Perceel: LOT-0067
Interne identificatiecode: 67
Perceel: LOT-0068
Interne identificatiecode: 68
Perceel: LOT-0069
Interne identificatiecode: 69
Perceel: LOT-0070
Interne identificatiecode: 70
Perceel: LOT-0071
Interne identificatiecode: 71
Perceel: LOT-0072
Interne identificatiecode: 72
Perceel: LOT-0073
Interne identificatiecode: 73
Perceel: LOT-0074
Interne identificatiecode: 74
Perceel: LOT-0075
Interne identificatiecode: 75
Perceel: LOT-0076
Interne identificatiecode: 76
Perceel: LOT-0077
Interne identificatiecode: 77
Perceel: LOT-0078
Interne identificatiecode: 78
Perceel: LOT-0079
Interne identificatiecode: 79
Perceel: LOT-0080
Interne identificatiecode: 80
Perceel: LOT-0081
Interne identificatiecode: 81
Perceel: LOT-0082
Interne identificatiecode: 82
Perceel: LOT-0083
Interne identificatiecode: 83
Perceel: LOT-0084
Interne identificatiecode: 84
Perceel: LOT-0085
Interne identificatiecode: 85
Perceel: LOT-0086
Interne identificatiecode: 86
Perceel: LOT-0087
Interne identificatiecode: 87
Perceel: LOT-0088
Interne identificatiecode: 88
Perceel: LOT-0089
Interne identificatiecode: 89
Perceel: LOT-0090
Interne identificatiecode: 90
Perceel: LOT-0091
Interne identificatiecode: 91
Perceel: LOT-0092
Interne identificatiecode: 92
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 23306/03.05.2023
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71354300 Katastrálne vymeriavanie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: 28
Časť: LOT-0029
Interný identifikátor: 29
Časť: LOT-0030
Interný identifikátor: 30
Časť: LOT-0031
Interný identifikátor: 31
Časť: LOT-0032
Interný identifikátor: 32
Časť: LOT-0033
Interný identifikátor: 33
Časť: LOT-0034
Interný identifikátor: 34
Časť: LOT-0035
Interný identifikátor: 35
Časť: LOT-0036
Interný identifikátor: 36
Časť: LOT-0037
Interný identifikátor: 37
Časť: LOT-0038
Interný identifikátor: 38
Časť: LOT-0039
Interný identifikátor: 39
Časť: LOT-0040
Interný identifikátor: 40
Časť: LOT-0041
Interný identifikátor: 41
Časť: LOT-0042
Interný identifikátor: 42
Časť: LOT-0043
Interný identifikátor: 43
Časť: LOT-0044
Interný identifikátor: 44
Časť: LOT-0045
Interný identifikátor: 45
Časť: LOT-0046
Interný identifikátor: 46
Časť: LOT-0047
Interný identifikátor: 47
Časť: LOT-0048
Interný identifikátor: 48
Časť: LOT-0049
Interný identifikátor: 49
Časť: LOT-0050
Interný identifikátor: 50
Časť: LOT-0051
Interný identifikátor: 51
Časť: LOT-0052
Interný identifikátor: 52
Časť: LOT-0053
Interný identifikátor: 53
Časť: LOT-0054
Interný identifikátor: 54
Časť: LOT-0055
Interný identifikátor: 55
Časť: LOT-0056
Interný identifikátor: 56
Časť: LOT-0057
Interný identifikátor: 57
Časť: LOT-0058
Interný identifikátor: 58
Časť: LOT-0059
Interný identifikátor: 59
Časť: LOT-0060
Interný identifikátor: 60
Časť: LOT-0061
Interný identifikátor: 61
Časť: LOT-0062
Interný identifikátor: 62
Časť: LOT-0063
Interný identifikátor: 63
Časť: LOT-0064
Interný identifikátor: 64
Časť: LOT-0065
Interný identifikátor: 65
Časť: LOT-0066
Interný identifikátor: 66
Časť: LOT-0067
Interný identifikátor: 67
Časť: LOT-0068
Interný identifikátor: 68
Časť: LOT-0069
Interný identifikátor: 69
Časť: LOT-0070
Interný identifikátor: 70
Časť: LOT-0071
Interný identifikátor: 71
Časť: LOT-0072
Interný identifikátor: 72
Časť: LOT-0073
Interný identifikátor: 73
Časť: LOT-0074
Interný identifikátor: 74
Časť: LOT-0075
Interný identifikátor: 75
Časť: LOT-0076
Interný identifikátor: 76
Časť: LOT-0077
Interný identifikátor: 77
Časť: LOT-0078
Interný identifikátor: 78
Časť: LOT-0079
Interný identifikátor: 79
Časť: LOT-0080
Interný identifikátor: 80
Časť: LOT-0081
Interný identifikátor: 81
Časť: LOT-0082
Interný identifikátor: 82
Časť: LOT-0083
Interný identifikátor: 83
Časť: LOT-0084
Interný identifikátor: 84
Časť: LOT-0085
Interný identifikátor: 85
Časť: LOT-0086
Interný identifikátor: 86
Časť: LOT-0087
Interný identifikátor: 87
Časť: LOT-0088
Interný identifikátor: 88
Časť: LOT-0089
Interný identifikátor: 89
Časť: LOT-0090
Interný identifikátor: 90
Časť: LOT-0091
Interný identifikátor: 91
Časť: LOT-0092
Interný identifikátor: 92
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 23306/03.05.2023
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71354300 Storitve katastrske izmere
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 36
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 37
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: 38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: 39
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: 40
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: 41
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: 42
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 44
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: 45
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: 46
Sklop: LOT-0047
Notranji identifikator: 47
Sklop: LOT-0048
Notranji identifikator: 48
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 49
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 50
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: 51
Sklop: LOT-0052
Notranji identifikator: 52
Sklop: LOT-0053
Notranji identifikator: 53
Sklop: LOT-0054
Notranji identifikator: 54
Sklop: LOT-0055
Notranji identifikator: 55
Sklop: LOT-0056
Notranji identifikator: 56
Sklop: LOT-0057
Notranji identifikator: 57
Sklop: LOT-0058
Notranji identifikator: 58
Sklop: LOT-0059
Notranji identifikator: 59
Sklop: LOT-0060
Notranji identifikator: 60
Sklop: LOT-0061
Notranji identifikator: 61
Sklop: LOT-0062
Notranji identifikator: 62
Sklop: LOT-0063
Notranji identifikator: 63
Sklop: LOT-0064
Notranji identifikator: 64
Sklop: LOT-0065
Notranji identifikator: 65
Sklop: LOT-0066
Notranji identifikator: 66
Sklop: LOT-0067
Notranji identifikator: 67
Sklop: LOT-0068
Notranji identifikator: 68
Sklop: LOT-0069
Notranji identifikator: 69
Sklop: LOT-0070
Notranji identifikator: 70
Sklop: LOT-0071
Notranji identifikator: 71
Sklop: LOT-0072
Notranji identifikator: 72
Sklop: LOT-0073
Notranji identifikator: 73
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: 74
Sklop: LOT-0075
Notranji identifikator: 75
Sklop: LOT-0076
Notranji identifikator: 76
Sklop: LOT-0077
Notranji identifikator: 77
Sklop: LOT-0078
Notranji identifikator: 78
Sklop: LOT-0079
Notranji identifikator: 79
Sklop: LOT-0080
Notranji identifikator: 80
Sklop: LOT-0081
Notranji identifikator: 81
Sklop: LOT-0082
Notranji identifikator: 82
Sklop: LOT-0083
Notranji identifikator: 83
Sklop: LOT-0084
Notranji identifikator: 84
Sklop: LOT-0085
Notranji identifikator: 85
Sklop: LOT-0086
Notranji identifikator: 86
Sklop: LOT-0087
Notranji identifikator: 87
Sklop: LOT-0088
Notranji identifikator: 88
Sklop: LOT-0089
Notranji identifikator: 89
Sklop: LOT-0090
Notranji identifikator: 90
Sklop: LOT-0091
Notranji identifikator: 91
Sklop: LOT-0092
Notranji identifikator: 92
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 23306/03.05.2023
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71354300 Undersökning avseende fastighetsbok
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Intern identifierare: 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Intern identifierare: 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Intern identifierare: 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Intern identifierare: 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: 42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Intern identifierare: 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Intern identifierare: 47
Del (anbudsområde): LOT-0048
Intern identifierare: 48
Del (anbudsområde): LOT-0049
Intern identifierare: 49
Del (anbudsområde): LOT-0050
Intern identifierare: 50
Del (anbudsområde): LOT-0051
Intern identifierare: 51
Del (anbudsområde): LOT-0052
Intern identifierare: 52
Del (anbudsområde): LOT-0053
Intern identifierare: 53
Del (anbudsområde): LOT-0054
Intern identifierare: 54
Del (anbudsområde): LOT-0055
Intern identifierare: 55
Del (anbudsområde): LOT-0056
Intern identifierare: 56
Del (anbudsområde): LOT-0057
Intern identifierare: 57
Del (anbudsområde): LOT-0058
Intern identifierare: 58
Del (anbudsområde): LOT-0059
Intern identifierare: 59
Del (anbudsområde): LOT-0060
Intern identifierare: 60
Del (anbudsområde): LOT-0061
Intern identifierare: 61
Del (anbudsområde): LOT-0062
Intern identifierare: 62
Del (anbudsområde): LOT-0063
Intern identifierare: 63
Del (anbudsområde): LOT-0064
Intern identifierare: 64
Del (anbudsområde): LOT-0065
Intern identifierare: 65
Del (anbudsområde): LOT-0066
Intern identifierare: 66
Del (anbudsområde): LOT-0067
Intern identifierare: 67
Del (anbudsområde): LOT-0068
Intern identifierare: 68
Del (anbudsområde): LOT-0069
Intern identifierare: 69
Del (anbudsområde): LOT-0070
Intern identifierare: 70
Del (anbudsområde): LOT-0071
Intern identifierare: 71
Del (anbudsområde): LOT-0072
Intern identifierare: 72
Del (anbudsområde): LOT-0073
Intern identifierare: 73
Del (anbudsområde): LOT-0074
Intern identifierare: 74
Del (anbudsområde): LOT-0075
Intern identifierare: 75
Del (anbudsområde): LOT-0076
Intern identifierare: 76
Del (anbudsområde): LOT-0077
Intern identifierare: 77
Del (anbudsområde): LOT-0078
Intern identifierare: 78
Del (anbudsområde): LOT-0079
Intern identifierare: 79
Del (anbudsområde): LOT-0080
Intern identifierare: 80
Del (anbudsområde): LOT-0081
Intern identifierare: 81
Del (anbudsområde): LOT-0082
Intern identifierare: 82
Del (anbudsområde): LOT-0083
Intern identifierare: 83
Del (anbudsområde): LOT-0084
Intern identifierare: 84
Del (anbudsområde): LOT-0085
Intern identifierare: 85
Del (anbudsområde): LOT-0086
Intern identifierare: 86
Del (anbudsområde): LOT-0087
Intern identifierare: 87
Del (anbudsområde): LOT-0088
Intern identifierare: 88
Del (anbudsområde): LOT-0089
Intern identifierare: 89
Del (anbudsområde): LOT-0090
Intern identifierare: 90
Del (anbudsområde): LOT-0091
Intern identifierare: 91
Del (anbudsområde): LOT-0092
Intern identifierare: 92