2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych III
Popis: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych III. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy). 3.Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, spełniających warunki dotyczące przedmiotu zamówienia. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia występują nazwy własne należy je traktować wyłącznie jako przykład wyrobu, który dokładnie odpowiada opisowi przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia musi obejmować wszystkie pozycje wskazane danej części - w załączniku do SWZ. 6. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interní identifikátor: DZP/APT-MI/40/2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Głowa kości promieniowej
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa głowy kości promieniowej 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ. 3. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interní identifikátor: część nr 1
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji (30%), w ramach zawartej w postępowaniu umowy. Szczegółowy opis oraz zakres opcji został określony w projektowanych postanowieniach umowy załącznik do SWZ.
Část: LOT-0002
Název: Endoproteza stawów paliczkowych i śródręcznopaliczkowych
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez stawu ramiennego kapoplastyki. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ. 3. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interní identifikátor: część nr 2
Část: LOT-0003
Název: Dwumobilna endoproteza stawu nadgarstkowego - śródręczna kciuka
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez stawu kolanowego z elementami rewizyjnymi oraz wersją zawiasową. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ. 3. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interní identifikátor: część nr 3
Část: LOT-0004
Název: System resekcyjny GMRS kompatybilny z systemem MRH
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu nawigacji chirurgii kolana. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ. 3. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Interní identifikátor: część nr 4
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP/APT-MI/40/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33183100 Ortopædiske implantater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Głowa kości promieniowej
Intern ID: część nr 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: część nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: część nr 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: część nr 4
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP/APT-MI/40/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: część nr 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: część nr 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP/APT-MI/40/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Głowa kości promieniowej
Εσωτερικό αναγνωριστικό: część nr 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: część nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: część nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: część nr 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP/APT-MI/40/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Głowa kości promieniowej
Identificador interno: część nr 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: część nr 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: część nr 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: część nr 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP/APT-MI/40/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Głowa kości promieniowej
Aitheantóir inmheánach: część nr 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: część nr 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: część nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: część nr 4
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZP/APT-MI/40/2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Głowa kości promieniowej
Interna identifikacijska oznaka: część nr 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: część nr 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: część nr 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: część nr 4
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33183100 Impianti ortopedici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Głowa kości promieniowej
Identificativo interno: część nr 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: część nr 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: część nr 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: część nr 4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP/APT-MI/40/2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33183100 Impjanti ortopediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Głowa kości promieniowej
Identifikatur intern: część nr 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: część nr 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: część nr 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: część nr 4
576113-2025 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorDZP/APT-MI/40/2025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułGłowa kości promieniowej
Wewnętrzny identyfikatorczęść nr 1
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorczęść nr 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorczęść nr 3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorczęść nr 4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33183100 Implanturi ortopedice
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: część nr 1
Opțiuni:
Lot: LOT-0002
Identificator intern: część nr 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: część nr 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: część nr 4
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Głowa kości promieniowej
Interný identifikátor: część nr 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: część nr 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: część nr 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: część nr 4
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP/APT-MI/40/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33183100 Ortopedski vsadki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: część nr 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: część nr 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: część nr 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: część nr 4