See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: MORANGIS (91) ALIOP 133348 AVENUE CHARLES DE GAULLE CONSTRUCTION DE 120 LOGEMENTS
Popis: MORANGIS (91) ALIOP 133348 AVENUE CHARLES DE GAULLE CONSTRUCTION DE 120 LOGEMENTS Y COMPRIS D'UN NIVEAU DE SOUS SOL
Interní identifikátor: 24C07C024D
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba
5. Část
Část: LOT-0001
Název: ENTREPRISE GENERALE
Popis: ENTREPRISE GENERALE
Interní identifikátor: MACRO LOT 1
Hlavní klasifikace (cpv): 45211200 Stavební práce na chráněných bytech
Část: LOT-0002
Název: ESPACES VERTS-VRD
Popis: ESPACES VERTS-VRD
Interní identifikátor: MACRO LOT 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 24C07C024D
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45210000 Byggearbejde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: ENTREPRISE GENERALE
Beskrivelse: ENTREPRISE GENERALE
Intern ID: MACRO LOT 1
Primær klassifikation (cpv): 45211200 Opførelse af beskyttede boliger
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: ESPACES VERTS-VRD
Beskrivelse: ESPACES VERTS-VRD
Intern ID: MACRO LOT 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 24C07C024D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ENTREPRISE GENERALE
Interne Kennung: MACRO LOT 1
Haupteinstufung (cpv): 45211200 Bau von Heimen
Los: LOT-0002
Beschreibung: ESPACES VERTS-VRD
Interne Kennung: MACRO LOT 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24C07C024D
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ENTREPRISE GENERALE
Περιγραφή: ENTREPRISE GENERALE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MACRO LOT 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45211200 Κατασκευαστικές εργασίες για καταλύματα υπερηλίκων με φύλακα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ESPACES VERTS-VRD
Περιγραφή: ESPACES VERTS-VRD
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MACRO LOT 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 24C07C024D
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ENTREPRISE GENERALE
Descripción: ENTREPRISE GENERALE
Identificador interno: MACRO LOT 1
Clasificación principal (cpv): 45211200 Trabajos de construcción de viviendas tuteladas
Lote: LOT-0002
Título: ESPACES VERTS-VRD
Descripción: ESPACES VERTS-VRD
Identificador interno: MACRO LOT 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 24C07C024D
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45210000 Building construction work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: ENTREPRISE GENERALE
Cur síos: ENTREPRISE GENERALE
Aitheantóir inmheánach: MACRO LOT 1
Príomhaicmiú (cpv): 45211200 Sheltered housing construction work
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: ESPACES VERTS-VRD
Cur síos: ESPACES VERTS-VRD
Aitheantóir inmheánach: MACRO LOT 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 24C07C024D
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45210000 Radovi na podizanju zgrada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: ENTREPRISE GENERALE
Opis: ENTREPRISE GENERALE
Interna identifikacijska oznaka: MACRO LOT 1
Glavna klasifikacija (cpv): 45211200 Građevinski radovi na skloništima
Grupa: LOT-0002
Naslov: ESPACES VERTS-VRD
Opis: ESPACES VERTS-VRD
Interna identifikacijska oznaka: MACRO LOT 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 24C07C024D
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: ENTREPRISE GENERALE
Descrizione: ENTREPRISE GENERALE
Identificativo interno: MACRO LOT 1
Classificazione principale (cpv): 45211200 Lavori di costruzione di centri assistenziali
Lotto: LOT-0002
Titolo: ESPACES VERTS-VRD
Descrizione: ESPACES VERTS-VRD
Identificativo interno: MACRO LOT 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 24C07C024D
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: ENTREPRISE GENERALE
Deskrizzjoni: ENTREPRISE GENERALE
Identifikatur intern: MACRO LOT 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45211200 Xogħol ta' bini ta' djar soċjali
Lott: LOT-0002
Titlu: ESPACES VERTS-VRD
Deskrizzjoni: ESPACES VERTS-VRD
Identifikatur intern: MACRO LOT 2
Wewnętrzny identyfikator: 24C07C024D
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: ENTREPRISE GENERALE
Wewnętrzny identyfikator: MACRO LOT 1
Główna klasyfikacja (cpv): 45211200 Roboty budowlane w zakresie domów dla osób wymagających wsparcia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: ESPACES VERTS-VRD
Wewnętrzny identyfikator: MACRO LOT 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45210000 Construção de edifícios
Descrição: ENTREPRISE GENERALE
Classificação principal (cpv): 45211200 Construção de centros de acolhimento
Descrição: ESPACES VERTS-VRD
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 24C07C024D
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45210000 Lucrări de construcţii de clădiri
5. Lot
Lot: LOT-0001
Descriere: ENTREPRISE GENERALE
Identificator intern: MACRO LOT 1
Clasificarea principală (cpv): 45211200 Lucrări de construcţii de adăposturi sociale
Lot: LOT-0002
Descriere: ESPACES VERTS-VRD
Identificator intern: MACRO LOT 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 24C07C024D
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45210000 Stavebné práce na stavbe budov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: ENTREPRISE GENERALE
Interný identifikátor: MACRO LOT 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 45211200 Stavebné práce na objektoch chráneného bývania
Časť: LOT-0002
Názov: ESPACES VERTS-VRD
Interný identifikátor: MACRO LOT 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 24C07C024D
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45210000 Gradbena dela na stavbah
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: MACRO LOT 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45211200 Gradbena dela na zavetiščih
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: MACRO LOT 2