576226-2025 - Výsledek
Polsko – Drenáže – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie - 30 zadań
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie - 30 zadań
PopisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie - 30 zadań. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Předchozí oznámení180829-2025
Interní identifikátorEP/220/1/2025
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141640 Drenáže
Další klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití, 33194200 Přístroje a nástroje pro transfúzi, 33141615 Sáčky na moč, 33141411 Skalpely a nože, 33198000 Nemocniční papírové výrobky, 33157110 Kyslíkové masky, 33141220 Kanyly, 33141320 Zdravotnické jehly, 33141310 Injekční stříkačky, 33141642 Drenážní doplňky, 33141200 Katétry, 33141641 Sondy, 33140000 Zdravotnický spotřební materiál, 33772000 Papírové výrobky na jedno použití, 30199761 Štítky s čárovým kódem, 33169400 Chirurgické kontejnery, 33171000 Nástroje pro anestézii a resuscitaci
5. Část
ČástLOT-0023
NázevZadanie nr 23. – Pojemniki chirurgiczne z formaliną
PopisSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 23 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 9 pozycji
Interní identifikátorEP/220/1/2025 - zadanie nr 23
Hlavní klasifikace (cpv): 33169400 Chirurgické kontejnery
Možnosti
Popis možnostíZamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentu tożsamego z opisanym w SWZ i wycenionym przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169400 Chirurgische Sets
Optionen:
Erfüllungsort
Stadt: Szczecin
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 180829-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/1/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141640 Παροχέτευση
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά, 33194200 Συσκευές και όργανα μετάγγισης, 33141615 Σάκοι για ούρα, 33141411 Ξέστρα και λάμες, 33198000 Νοσοκομειακά είδη από χαρτί, 33157110 Προσωπίδα οξυγόνου, 33141220 Σωληνίσκοι, 33141320 Ιατρικές βελόνες, 33141310 Σύριγγες, 33141642 Εξαρτήματα παροχέτευσης, 33141200 Καθετήρες, 33141641 Καθετήρες παροχέτευσης, 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα, 33772000 Χάρτινα είδη μιας χρήσης, 30199761 Ετικέτες με αποτυπωμένες κωδικοποιημένες ραβδώσεις, 33169400 Χειρουργικά δοχεία, 33171000 Διατάξεις αναισθησίας και ανάνηψης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EP/220/1/2025 - zadanie nr 23
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33169400 Χειρουργικά δοχεία
Επιλογές:
576226-2025 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Previous notice180829-2025
Internal identifierEP/220/1/2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33141640 Drain
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33194200 Devices and instruments for transfusion, 33141615 Bags for urine, 33141411 Scalpels and blades, 33198000 Hospital paper articles, 33157110 Oxygen mask, 33141220 Cannulae, 33141320 Medical needles, 33141310 Syringes, 33141642 Drain accessories, 33141200 Catheters, 33141641 Probes, 33140000 Medical consumables, 33772000 Disposable paper products, 30199761 Bar-coded labels, 33169400 Surgical containers, 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
5. Lot
LotLOT-0023
Main classification (cpv): 33169400 Surgical containers
Options
576226-2025 - Resultados
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior180829-2025
Identificador internoEP/220/1/2025
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33141640 Drenes
Clasificación adicional (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos, 33194200 Instrumentos y aparatos para transfusión, 33141615 Bolsas para orina, 33141411 Escalpelos y cuchillas, 33198000 Artículos de papel para hospital, 33157110 Máscara de oxígeno, 33141220 Cánulas, 33141320 Agujas para uso médico, 33141310 Jeringas, 33141642 Accesorios para drenes, 33141200 Catéteres, 33141641 Sondas, 33140000 Material médico fungible, 33772000 Productos desechables de papel, 30199761 Etiquetas de código de barras, 33169400 Contenedores quirúrgicos, 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación
5. Lote
LoteLOT-0023
Identificador internoEP/220/1/2025 - zadanie nr 23
Clasificación principal (cpv): 33169400 Contenedores quirúrgicos
Opciones
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33169400 Kirurgilised konteinerid
Täiendavad hankevõimalused:
Lepingu täitmise koht
Linn: Szczecin
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 180829-2025
Aitheantóir inmheánach: EP/220/1/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141640 Drain
Aicmiú breise (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33194200 Devices and instruments for transfusion, 33141615 Bags for urine, 33141411 Scalpels and blades, 33198000 Hospital paper articles, 33157110 Oxygen mask, 33141220 Cannulae, 33141320 Medical needles, 33141310 Syringes, 33141642 Drain accessories, 33141200 Catheters, 33141641 Probes, 33140000 Medical consumables, 33772000 Disposable paper products, 30199761 Bar-coded labels, 33169400 Surgical containers, 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: EP/220/1/2025 - zadanie nr 23
Príomhaicmiú (cpv): 33169400 Surgical containers
Roghanna:
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33169400 Kirurške posude
Opcije:
Mjesto izvršenja
Grad: Szczecin
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 180829-2025
Belső azonosító: EP/220/1/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141640 Váladékelvezető cső
További osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök, 33194200 Transzfúziós készülékek és műszerek, 33141615 Vizeletzsák, 33141411 Sebészkések és pengék, 33198000 Kórházi papíráruk, 33157110 Oxigénmaszk, 33141220 Kanülök, 33141320 Orvosi tűk, 33141310 Fecskendők, 33141642 Váladékelvezető cső tartozékai, 33141200 Katéterek, 33141641 Szondák, 33140000 Orvosi fogyóeszközök, 33772000 Eldobható papíráruk, 30199761 Vonalkódos címke, 33169400 Sebészeten használt edények, 33171000 Anesztéziai és újraélesztési műszerek
5. Rész
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: EP/220/1/2025 - zadanie nr 23
Fő osztályozás (cpv): 33169400 Sebészeten használt edények
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 180829-2025
Identificativo interno: EP/220/1/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141640 Tubi di drenaggio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141000 Materiali medici non chimici di consumo monouso e materiale di consumo ematologico, 33194200 Apparecchi e strumenti per trasfusione, 33141615 Sacchetti per l'urina, 33141411 Bisturi e lame, 33198000 Articoli di carta per uso ospedaliero, 33157110 Maschere ad ossigeno, 33141220 Cannule, 33141320 Aghi per uso medico, 33141310 Siringhe, 33141642 Accessori di drenaggio, 33141200 Cateteri, 33141641 Sonde, 33140000 Materiali medici, 33772000 Prodotti di carta monouso, 30199761 Etichette con codice a barre, 33169400 Contenitori chirurgici, 33171000 Strumenti per anestesia e rianimazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: EP/220/1/2025 - zadanie nr 23
Classificazione principale (cpv): 33169400 Contenitori chirurgici
Opzioni:
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33169400 Chirurginiai konteineriai
Pasirinkimo galimybės:
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Szczecin
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
576226-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Eerdere aankondiging180829-2025
Interne identificatiecodeEP/220/1/2025
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141640 Drains
Aanvullende classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie, 33194200 Apparatuur en instrumentarium voor transfusie, 33141615 Urinezakjes, 33141411 Scalpels en mesjes, 33198000 Ziekenhuisartikelen van papier, 33157110 Zuurstofmasker, 33141220 Canules, 33141320 Naalden voor medisch gebruik, 33141310 Injectiespuiten, 33141642 Drainagetoebehoren, 33141200 Katheters, 33141641 Sondes, 33140000 Medische verbruiksartikelen, 33772000 Papieren wegwerpproducten, 30199761 Streepjescodelabels, 33169400 Containers voor heelkundig gebruik, 33171000 Instrumentarium voor anesthesie en reanimatie
5. Perceel
PerceelLOT-0023
Interne identificatiecodeEP/220/1/2025 - zadanie nr 23
Belangrijkste classificatie (cpv): 33169400 Containers voor heelkundig gebruik
Opties
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 180829-2025
Identificator intern: EP/220/1/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141640 Drenaj
Clasificare suplimentară (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice, 33194200 Aparate şi instrumente pentru transfuzie, 33141615 Pungi pentru recoltarea urinei, 33141411 Scalpele şi lame, 33198000 Articole din hârtie pentru spitale, 33157110 Mască de oxigen, 33141220 Canule, 33141320 Ace medicale, 33141310 Seringi, 33141642 Accesorii de drenaj, 33141200 Catetere, 33141641 Sonde, 33140000 Consumabile medicale, 33772000 Articole de unică folosinţă din hârtie, 30199761 Etichete cu coduri de bară, 33169400 Recipiente cu utilizare chirurgicală, 33171000 Instrumente pentru anestezie şi pentru reanimare
Lot: LOT-0023
Clasificarea principală (cpv): 33169400 Recipiente cu utilizare chirurgicală
Opțiuni:
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33169400 Chirurgické kontajnery
Možnosti:
Miesto plnenia
Mesto: Szczecin
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33169400 Kirurške posode s pokrovom
Kraj izvajanja