576253-2025 - Zadávání
Polsko – Paliva – Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw ciekłych w systemie kart flotowych dla potrzeb ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie w latach 2025-2028
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevBezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw ciekłych w systemie kart flotowych dla potrzeb ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie w latach 2025-2028
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw ciekłych - benzyny bezołowiowej Pb 95 oraz oleju napędowego ON dla potrzeb ZWiK Sp. z.o.o w Szczecinie, w latach 2025-2028 r. 2. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Interní identifikátorNr sprawy 64/2025
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Więcej informacji w dokumentach zamówienia. Źródło podstaw wykluczenia - dokumenty zamówienia. Szczegółowy zakres przesłanek wykluczenia został określony w dokumentach zamówienia. Źródło warunków udziału w postępowaniu - dokumenty zamówienia.
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09100000 Paliva
Další klasifikace (cpv): 09132000 Automobilový benzin, 09134100 Naftový olej
5. Část
ČástLOT-0001
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134100 Dieselöl
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Land: Polen
Verlängerung
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09100000 Καύσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09132000 Βενζίνη, 09134100 Πετρέλαιο ντίζελ
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Πολωνία
Γενικές πληροφορίες
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 09132000 Petrol, 09134100 Diesel oil
Place of performance
Country: Poland
General information
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09100000 Kütused
Täiendav liigitus (cpv): 09132000 Nafta, 09134100 Diisliõli
Lepingu täitmise koht
Riik: Poola
Uuendamine
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09100000 Goriva
Dodatna klasifikacija (cpv): 09132000 Motorni benzin, 09134100 Dizelsko ulje
Mjesto izvršenja
Zemlja: Poljska
Obnova
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09100000 Tüzelőanyagok
További osztályozás (cpv): 09132000 Benzin, 09134100 Dízelolaj
A teljesítés helye
Ország: Lengyelország
Megújítás
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09100000 Combustibili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 09132000 Benzina, 09134100 Carburante diesel
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Paese: Polonia
Informazioni generali
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09100000 Degvielas
Papildu klasifikācija (cpv): 09132000 Benzīns, 09134100 Dīzeļeļļa
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Valsts: Polija
Paredzamais ilgums
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Aanvullende classificatie (cpv): 09132000 Benzine, 09134100 Dieselolie
Plaats van uitvoering
Verlenging
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09100000 Paliwa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09132000 Benzyna, 09134100 Olej napędowy
Miejsce realizacji
Kraj: Polska
Szacowany okres obowiązywania
576253-2025 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoNr sprawy 64/2025
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 09100000 Combustíveis
Classificação adicional (cpv): 09132000 Gasolina, 09134100 Gasóleo
5. Lote
LoteLOT-0001
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09100000 Combustibili
Clasificare suplimentară (cpv): 09132000 Benzină, 09134100 Ulei Diesel
Locul de executare
Țara: Polonia
Reînnoire
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09100000 Goriva
Dodatna klasifikacija (cpv): 09132000 Motorni bencin, 09134100 Dizelsko olje
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Podaljšanje