577805-2022 - ZadáváníČesko-Olomouc: Endokrinní terapie
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
LP s obsahem darolutamidu 2022 - sdružený nákup
Spisové číslo: VZ-2022-000853
II.1.2.
Hlavní kód CPV
33652200 Endokrinní terapie
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků splňujících požadavky SÚKL s obsahem účinné látky darolutamid
II.1.5.
Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 12 495 448,00 CZK
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky