577963-2025 - Výsledek
Česko – Čištění a likvidace znečištěných kapalin – „Odčerpání a likvidace odpadních vod ze skládky SONO“ Rámcová smlouva 2025 -2029
Oznámení o výsledku zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název: „Odčerpání a likvidace odpadních vod ze skládky SONO“ Rámcová smlouva 2025 -2029
Popis: Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody, a to s jedním nebo více účastníky zadávacího řízení, který popř. kteří před podpisem smlouvy předloží, resp. prokáže popř. prokážou – splnění všech požadovaných kvalifikačních kritérií a zadavatelem stanovené způsobilosti k plnění veřejné zakázky. Význam rámcové smlouvy spočívá v tom, že smluvní strany, tam, kde předpokládají dlouhodobější obchodní vztah (v tomto případě vztah na 4 roky od 1.1.2025 do 31.12.2029) stanoví prostřednictvím uzavřené rámcové smlouvy základní pravidla, jimž budou podléhat všechny konkrétní (tzv. realizační) smlouvy na jejím základě v budoucnu uzavřené, nebude-li v té či oné realizační smlouvě ujednáno jinak. Rámcová smlouva tak nemá jiný význam (jinou funkci), než že stanoví smluvní podmínky následně uzavíraných konkrétních, realizačních smluv, tj. v tom či onom rozsahu předurčuje jejich obsah. Při vzniku realizační smlouvy uzavřené na základě rámcové smlouvy se tedy v rozsahu, v němž strany nesjednaly v realizační smlouvě jinak, stávají pravidla (smluvní podmínky) sjednaná v rámcové smlouvě součástí obsahu realizační smlouvy. K samotnému rozsahu požadovaného plnění – služeb konkrétních realizačních smluv: Jedná se o likvidaci (odčerpání+doprava+likvidace) odpadních vod z jímky průsakových vod areálu skládky SONO. Kvalitu odpadních vod prokazuje zadavatel rozborem vody (viz. přiložený dokument), který je proveden akreditovanou laboratoří, přičemž je umožněno pro kontrolu odebrat vlastní vzorek a provést vlastní rozbor. Průsakové vody budou přednostně využívány ke zpětnému rozlivu na skládce. V případě přebytku průsakových vod budou tyto odstraňovány pouze na odpovídajících čistírnách odpadních vod po ověření jejich jakosti v rozsahu odpovídajícím platnému provoznímu řádu čistírny. Technologie čištění průsakových vod musí vzhledem k jejich složení odpovídat aktuálnímu stavu technického pokroku. O době čerpání a způsobu zneškodnění průsakových vod budou vedeny záznamy v provozní evidenci. Je možné v návaznosti na klimatické podmínky a mimořádné události (např. zahoření), že odhadované množství bude překročeno, a to podle skutečných vlivů, zadavatel však ze své dosavadní praxe může potvrdit, že nepředpokládá, že by pod vlivem veškerých okolností bylo množství odpadních vod vyšší než 1000 tun měsíc. Zadavatel předpokládá, že k plnění služeb dojde od 01.01.2025 do 31.12.2029, s tím, že rámcová smlouva by byla uzavřena na dobu 4 let.
Interní identifikátor: 028 2024
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: OTEVŘENÉ Zadávací řízení na uzavření rámcové dohody podle § 132 zákona číslo 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v platném znění (dále jen „zákon“ nebo „ZZVZ“). Pro postup v zadávacím řízení, jehož cílem je uzavření rámcové dohody, se použijí pravidla pro podlimitní nebo nadlimitní režim, není-li stanoveno zákonem jinak. Otevřené řízení dle § 56 zákona.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90513500 Čištění a likvidace znečištěných kapalin
Další klasifikace (cpv): 90430000 Likvidace odpadních vod
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si tímto vyhrazuje možnost změnit závazek ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky pro tuto změnu a obsah změny je dále jednoznačně vymezen takto: • změna se může týkat rozsahu dodávek, služeb, ceny nebo jiných obchodních nebo technických podmínek pokud: - změnou se nemění celková povaha veřejné zakázky, - změna je možná tehdy, kdy se plnění podle původní projektové dokumentace stane objektivně nemožné v důsledků obtíží stojících mimo kontrolu zadavatele či dodavatele a strany se shodnou na vhodné změně projektové dokumentace s cílem najít řešení, které nezvýhodňuje dodavatele a ani nebude mít podstatně odlišné charakteristiky ve vztahu k účelu veřejné zakázky. - Předpokládaná hodnota vyhrazených případných změn – plnění dle § 100 je započtena v předpokládané hodnotě veřejné zakázky.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 028 2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513500 Aufbereitung und Entsorgung von flüssigen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90430000 Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen: