583282-2023 - VýsledekČesko-Ústí nad Labem: Přístroje pro operační sály
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
REACT-EU 99 - Dodávka neurochirurgické plánovací stanice pro Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem, o.z.
Spisové číslo: 3470/2023
II.1.2.
Hlavní kód CPV
33162100 Přístroje pro operační sály
II.1.4.
Stručný popis
Plánovací stanice pro vytváření navigačních postupů
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky